Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásoló tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásoló tényező az egy kapcsolatban, ha a lánynak egyetlen barátja sincs?

Figyelt kérdés
Nem tudnak tartós barátságaim kialakulni, mert szinte évente költözünk, és a sulival kapcsolatban is óriási nálam a káosz, de ebbe most nem mennék bele. Nem vagyok az a típus, aki kiszemel magának egy gyanútlan srácot és ráakaszkodik, mégis kíváncsi lennék, mennyire jelent problémát, hogy nincs kivel összejárnom. Nektek mi a véleményetek?

2012. júl. 2. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat két emberről szól, nem pedig azoknak a haveri köréről, barátairól, alsó szomszédjáról, unokatestvérének a szobatársáról...


Szóval ez egyáltalán nem gáz szerintem. Nekem sincsenek barátaim, igaz más okból, de úgy gondolom, hogy ebben a lányok inkább előnyt látnak (ő lesz a legfontosabb :)) és nem pedig hátrányt.

2012. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem negatív, mert nekem pont ellenkező nemben van ilyen.


Vagyis haverjaim vannak, de nem olyanok hogy bulizni meg ilyenek. Suliban beszélünk és kámpó.

2012. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem probléma ez. Nekem sincsenek barátaim.


21/N

2012. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem lenne probléma, bár én eddig mindig mást tapasztaltam a pasik részéről, sajnos. Ahogy szóbakerültek ezek a dolgok, akkor nekik utána ugye mindig az jött le, hogy velem van a gond(igaz tényleg elég nehezen nyílok meg embereknek+ mellette volt egy barátnőm, aki eléggé hülyét csinált belőlem, így pláne) és ezek után általában nem is kerestek, illetve volt még az a verzió, hogy ugye "kiderült", hogy nincs komolyabb baráti köröm, így nincs kivel szórakozni sem járnom és ezért is többen hagytak már ott, pedig amúgy mennék én, de egyedül...:/ csak ugye ez a pasikat általában már nem érdekli.21/L
2012. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nagyon régen ( lassan egy évtizede ) volt, mikor én a párommal összejöttem, de az is hozzátartozik, hogy főleg akkoriban, volt összesen 1 igazi barátom, akivel meg tudtam mindent beszélni. Azóta ez a barátság sajnos kihalt, és maximum "ismerősök" maradtak. Ez a páromat nem igazán érdekelte. Úgyis általában egymáson lógtunk, így kialakult egy közös baráti kör.

Ha zárkózott vagy, akkor azon lehet javítani. Én is ilyen vagyok ( bár, ez már nagyon sokat javult az elmúlt években ). Egyrészt az segített, hogy lazán próbálok kezelni minden ismeretséget, alapvetően kedves vagyok mindenivel, és eljárok sportolni. Ez kihívást jelentett az elején, ha "félsz" új embereket megismerni, de megérte. Persze most is csak 1 olyan "igazi" barátom van, akire szinte bármikor számíthatok, de ő elég messze lakik. Még az egyetemen ismerkedtünk meg, és idővel kiderült, hogy sokmindenben hasonlítunk. Az ő jóvoltából is ismertem meg sok-sok embert, mert ő kifejezetten ismerkedős típus, és ez is sokat segített.

Szóval, ha van valami happening a suliban, vagy bárhol, ne félj odamenni az emberekhez beszélgetni. Kérdezősködj, kedvesen mondd el a véleményed az adott témákról, és idővel lehet, hogy több is kialakul, mint sima ismeretség.

Na ezzel kicsit túlléptem asszem a kérdés határát, kicsit szedett-vedett, de ez ki akart jönni. :)

2012. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezerszer jobban érzem magam :) Köszönöm a válaszaitokat!
2012. júl. 3. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!