Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak már nincs más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már nincs más megoldásom vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már másfél éve vagyok együtt a barátommal, de sajnos nagyon sok stiklije volt ez idő alatt. Mindig megbocsátok neki, de nem tudom feledni a dolgait. Szeretnék vele boldog lenni, de nem tudom mit csináljak. Szakítsak vele? de hogyan mert még szeretem

2012. jún. 29. 23:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Egyszerűen eléálltam és elmondtam neki, hogy nagyon pedáloznia kell ahhoz, hogy visszanyerje a bizalmamat, mert így nem vagyok boldog mellette és úgyérzem kezdek kiábrándulni belőle. Nagyon szeretem, de már nem bírom elviselni, hogy folyamatosan hülyének néz, kijátszik a hátam mögött, hazudik és sz*rik rám magasról.
2012. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
s ez hatott rá??
2012. jún. 29. 23:26
 3/21 anonim ***** válasza:
Figy ha ilyen tahó a pasi akkor haggyátok.Gondoljatok bele!Egy ilyennel akarjátok leélni a hátralévő életetek?
2012. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de szeretem :(
2012. jún. 29. 23:28
 5/21 Pendulum92 ***** válasza:

A párkapcsolat mindig egy tükör saját magunkról, ezért is lehet benne jól fejlődni, ha figyelünk Ha valami zavar, idegesít, azzal mindig neked van dolgod, a párod csak szívességet tesz, és öntudatlanul kivetíti.


Igazán boldog lenni csak magadból fakadóan tudsz, kívülről várva a boldogságot csak időleges megoldást kapsz.

2012. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mintha a volt barátom írta volna ezt ki,ugyanezeket a szavakat használta:)Csak az idióta máig nem tudja,hogy semmiféle stiklim nem volt,ennek ellenére szakított.
2012. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Pendulum92 ***** válasza:
A másik dolog hogy valószÍnűleg azért nem tudod dobni, mert valamit kivetítesz belé, ami igazábol benned van( különben nem is tudnád meglátni), de azt hiszed csak tőle kaphatod meg.
2012. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
bárcsak én sem tudnék róla(talán) :(
2012. jún. 29. 23:31
 9/21 anonim ***** válasza:
pendulum...az ember nem projektor, hogy kivetítsen dolgokat...baromság, ha a pasi átver akkor azt nem te vetíted ki, valami miatt átver az oké...de lehet hogy csak szimplán sztereotípia nála, hogy a barátnőnek ezt vagy az nem szabad elmondani, mert a haverok beleültették...
2012. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még várom az eredményt. Először úgy tűnt, hogy kicsit megijedt, de szerintem már azt sem tudja mit mondtam neki akkor... már belefáradtam. Maradok vele, amíg kicsit és szeretem, aztán ha végképp belefáradok, lelépek. Jobbat jelenleg nem tudok.
2012. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!