Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak már nincs más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már nincs más megoldásom vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már másfél éve vagyok együtt a barátommal, de sajnos nagyon sok stiklije volt ez idő alatt. Mindig megbocsátok neki, de nem tudom feledni a dolgait. Szeretnék vele boldog lenni, de nem tudom mit csináljak. Szakítsak vele? de hogyan mert még szeretem

2012. jún. 29. 23:23
1 2 3
 11/21 Pendulum92 ***** válasza:
Látom nem igazán értettél meg, valószínűleg nem is akarod, de majd talán, egyszer ;)
2012. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Pendulum92 ***** válasza:

Egyáltalán nem azt mondtam, hogy tetteket vetítünk ki.


Ha egy kapcsolatban feljön egy probléma, az első dolog, hogy a partnerrel van valami, tehát új kell... amikor valakinek már a 3. partnere csinálja ugyanazt, vagy szerkezetileg hasonlót, el kéne gondolkoznia, hogy nem a világ a hibás(persze ez a hiba nem tudatos szinten működik)


Viszont ha rájössz mit vetít a partnered neked, és azt megoldod MAGADBAN az az igazi útja a boldogságnak.


Tudom, hülyeséget beszélek, én is így álltam hozzá még nemrég :) Nem is kell elhinned, csak gondolkozz el rajta ;)

2012. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Pendulum92 ***** válasza:

Csak hogy kézzel fogható példát mondjak:


Egy évig szenvedtem, hogy nekem kell valaki, volt is mindig, de csak 1-2 hétig, és kísértetiesen mindig ugyanúgy végződtek, nagy fellángolás, aztán nem foglalkoztak velem, hanyagoltak. Ezt eljátszottam úgy 10-szer(!).


Utolsó után megkérdezte egyik barátom, tulajdonképpen mit szerettem benne? Mélyen magamba néztem, és nem tudtam mit válaszolni. Rájöttem, nekem csak arra kellettek, hogy VALAKI szeressen, és valaki foglalkozzon velem. Na, ez a boldogtalanság kulcsa. Erre való rájövésem után gyíökeres változás következett be.

2012. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Pendulum92 ***** válasza:

Magyarázva: kihelyeztem magamból a boldogságot, és a törődést, amit valójában magunknak kell megadnunk.


Ha bármit kívülről vársz, az múlandó, amint nem lesz ott a másik bármi oknál fogva, boldogtalan vagy.


Mindenki kerek egész magában... természetesen jó, ha van egy párod, aki figyelmeztet öntdatlanul is a hibáidra, de nem tőle kell várni a megváltást, és ha valami gond feljön, a partnercsere csak időleges megoldás, úgy is egy idő után ugyanazt fogja tükrözni ;)

2012. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Pendulum92 ***** válasza:
Mégegyszer mindenki számára: Ne probáld ezt amit írtam elhinni! csak olvasd el és gondolkodj el rajta!
2012. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez jó,mert nekem is azért kell valaki,hogy szeressen és törődjön velem.Ezért se tudom még elengedni lelkileg szakítás után még 1hónappal se az utolsót,mert eddig ő volt az aki a legjobban törődött velem,persze vele történtek a legrosszabb dolgok is.És szerintem nem lesz még egy ilyen pasim soha.
2012. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nagyjából nem is értem miről beszélsz... Én vetítem ő vetíti mi vetítjük boldogtalanság, örök boldogság ha egyedül is boldog vagyok. Mivan? Mintha valami rossz szekta hitét osztottad volna meg! :D

Akárhogy gondolkodtam rajta, nem... nem tartom reálisnak! Igen az ember legyen boldog társ nélkül is, ebben egyetértek, de ebben a vetítgetésben nem. 3 hosszabb párkapcsolatom is megcsalással végződött és bárhogy is próbáltam összefüggést keresni, nem találtam. Nem vagyok tökéletes ez tény, de kétlem hogy belőlem kiáradó visszavetített mi a pö*cs van helyzet miatt csaltak volna meg. Érdekes a mostani párom már évek óta rá sem néz másra. (persze még megteheti, de tudom hogy ő nem fog megcsalni) Bennem lett volna a hiba?

2012. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Pendulum92 ***** válasza:

Ez nem egy szekta, ez az élet :)

Nem azt mondom, te, és csak is te tehetsz hogy megcsaltak.

Én úgy látom, ha valakit sorba megcsaltak, ott valami mögöttes dolog az ok, "balszerencse" és "szerencse" nincs.

Ha valami úgy igazán idegesít a párodba, úgy gondolod neki kéne változtatni, biztos lehetsz benne hogy az a dolog, ami idegesít ott van benned is. Ezt jelenti a tükrözés. Mint ha tükörbe néznél :D hiába vered szét a tükröt, a következő tükör ugyanazt fogja mutatni, téged. :)

2012. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Pendulum92 ***** válasza:
Ja még egy dolog: semmi sincsen véletlen, mindennek oka van!
2012. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem éppen erre való az, hogy leüljünk és megbeszéljük a dolgokat, nem pedig elmenjünk és megcsaljuk a másikat, vagdalózzunk, vagy tükörmutogatásokkal hü*lyéskedjünk.

Mint említettem érdekes, hogy a kommunikáció a jelenlegi páromnál tökéletesen működik és megvagyok róla győződve, hogy sosem csalna meg, míg az előző kapcsolataimról ez nem mondható el. Ergo mint mondtam biztosan nem vagyok tökéletes, de nem hiszem hogy a megcsalás kifejezetten csak is az én hibám lett volna minden áldott alkalommal, sőt...

Te gondolhatod így, ettől függetlenül én még gondolhatom úgy, hogy nincs igazad, ettől még nagyon is boldog vagyok és voltam egyedül is. :)

2012. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!