Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt veletek már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek már olyan, hogy szakítottatok egy kapcsolatban és pár hónap év után megint találkoztatok és azóta is boldogan éltek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan volt, hogy szakítottunk, aztán megpróbáltuk újra, de ugyanúgy nem ment, tehát végleg szétmentünk.
2012. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nálam a szakítás végleges elválást jelent. Ha valami nem megy, azt nem szabad erőltetni.
2012. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen. 1 hónap után szakítottunk, 18/20 évesek voltunk akkor. 1 év után újra összejöttünk, 8 éve együtt vagyunk, 4 éves már a kisfiunk!
2012. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is most szakítottam a barátnőmmel (ő kezdeményezte) De remélem ez csak ilyen átmenet és megint egymásra találunk! Nekem ő volt a nagy ő! Utolsó kommentelő helyében lennék most!
2012. jún. 29. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
18/L 20/F Mi másfél évig voltunk együtt,aztán a barátom szakított velem,kb öt hónap után írt nekem egy üzenetet hogy sajnálja ahogy viselkedett és hogy b.unkó volt velem,én persze akkor is szerettem/szeretem,aztán találkoztunk,é most megint együtt vagyunk.Pedig nagyon lehetetlennek tűnt,de semmi sem az.Persze én is tudom,hogy van olyan eset,amikor ez sajnos nem így történik,de sosem lehet tudni.Hogyha ő most nem keres téged,azért ne keseredj el,először rosszul esik és fáj nagyon,de nekem is egy idő után elkezdett tetszeni más is,de nem szerettem ki a szerelmemből. :) De a lényeg,hogy ne erőltess semmit,mert úgy nem jó!
2012. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!