Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kennykosz kérdése:

Végül mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja megismertem egy nagyon joarc csávót az ő saját házibuliján. Nagyon jókat beszélgettünk, mind2-n vonzódni kezdtünk egymáshoz, de hajnal5-kor távoztunk a helyszínről.

Ez után 2 hónapig nem találkoztunk, majd legutóbb ismét összefutottunk, az is érdekes volt. Egy színdarabot adtak elő, de nem ő hívott meg hanem oszt.társa. De az oszt.társa említette hogy meg akart engem hívni Ő, de végül mégsem.

A darab után ismét beszélgettünk majd kijelentette hogy örült hogy eljöttem és tényleg nagyon boldog hogy ismét lát, de kiderült hogy egész nyárra megy ki Angliába ( már kint van.. )

Ez után ismét nem találkoztunk, majd oszt.társa közölte velem hogy azért nem akart velem összejönni mert szenyóság lenne, mivel megy ki külföldre.

Most akkor mi legyen? Ismét várjak rá 2 hónapot? :|



#hónap.házibuli.türelem
2012. jún. 25. 23:28
 1/4 A kérdező kommentje:
véleményre is számítottam :) de oks várni várok..
2012. jún. 25. 23:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Aranyos.:)

Annyit nem értek, hogy a legelsô találkozáskor miért nem lett semmi...

Szerintem nagyon rendes a srác, megérdemli, hogy várj rá. Egy kicsit hiányolom a teperést, meg furcsa, hogy a haverja a kb postása, de ez így vicces:D Szurkolok nektek, remélem összejön:)!

2012. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon édes a srác csak félénk. Most lesz 19 és furcsálom is a dolgot.( én 15 vagyok ) Azért nem volt a házibuliján semmi mert ott iskertük meg egymást, és érzéseim szerint már ott eldöntöttük hogy nem kavarást akarunk.. :)
2012. jún. 25. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Áááá, elôzô válaszoló vagyok.

Én is 15 vagyok, a srác, akibe bele vagyok esve, ô is most lesz 19:) Ô is ilyen kis édespofa. Mondjuk más értelemben, deee mindegy. (: Ja, meg az is egyezik, hogy ô is színészkedik. :))


Annyira rossz, hogy sokan csak kavarást akarnak. Látszik, hogy félénk, meg az is, hogy gondol mások érzéseire. Csak jó elôérzetem van:))

2012. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!