Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró tényező ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró tényező ha a lánynak nagyobb hasa van?

Figyelt kérdés
Mennyire kiábrándító ha egy lány pocakos? Nem olyan kövér, kb 5-10 kg fölösleg lehet rajta(167/60) de abból sok a hasán. Nem incelek véleményére vagyok kiváncsi
2021. jan. 16. 20:50
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
32%
Elég kiábrándító. A körte vagy homokóra alkat szerencsésebb, jó helyen kerekedik.
2021. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
61%
Nőként mondom, hogy tök mind1. Amig karcsu voltam, csak a csóró lúzer pasik találtak be, aztán feljott 20kg, és furtokben csungtek rajtam a sikeres ferfiak. Mi több, férjhez mentem. Szóval no para! P.S. hordj alakformáló fehernemüt.
2021. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
38%

Ennek a kérdésnek kb semmi értelme.

Kapsz mondjuk 15 választ maximum, az nem egy komoly, reprezentatív minta.

Mégha mindegyik azt is írja, hogy kiábrándító, akkor is lesz rengeteg férfi, akinek vagy nem kiábrándító, vagy pont, hogy ez jön be ;)

2021. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

#3

Ennyi erővel semmilyen vélemény kérésnek nincs értelme..

Szerintem pedig ha 15-ből 15 ember ezt mondja majd, az igenis jelent valamit.

#1, #2 nektek köszi, ment a pipa

2021. jan. 16. 21:03
 5/59 anonim ***** válasza:
73%
167/60 ideális súly. Ha te emellett pocakos vagy, akkor emésztési zavarod lehet, vagy extra gyenge hasizmaid. Én 162/62 vagyok és lapos a hasam.
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! A súlyod a magasságodhoz teljesen rendben van. Lehet tényleg csak valami emésztési probléma, ételallergia lesz.
2021. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
51%
ezt látni kéne, de egy kicsi has nem számít és ezekkel az adatokkal nem is lehet nagy szoval nem probléma
2021. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
94%

"Nem incelek véleményére vagyok kiváncsi"

Akkor rossz helyen jársz XD Itt két kategória van; akinek senki sem elég jó és akinek minden jó, csak lyuk legyen rajta.


#2: ez nem ellentmondás? Azt írod, hogy túlsúllyal kapós lettél, ugyanakkor hordjon alakformáló ruhákat? Akkor mégsem nyerő a háj.


Kérdező, ennyi nem számít. Ha odafigyelsz magadra, heti pár alkalommal tornázol, egészségesen eszel, akkor nem lesz olyan (értelmes) fickó, aki pocak miatt mellőzne.

2021. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen allergiám, nem puffadás, hanem hasi zsír.
2021. jan. 16. 21:21
 10/59 anonim ***** válasza:
Akkor edzés és kész. Kilóban nem is kellene fogynodí
2021. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!