Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró tényező ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró tényező ha a lánynak nagyobb hasa van?

Figyelt kérdés
Mennyire kiábrándító ha egy lány pocakos? Nem olyan kövér, kb 5-10 kg fölösleg lehet rajta(167/60) de abból sok a hasán. Nem incelek véleményére vagyok kiváncsi
2021. jan. 16. 20:50
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezot zavarja! Es ez látszik kifele. Ezért javasoltam.
2021. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
28%
Ez a kérdés egyre inkább cocasimogatásba torkollik. Elvégre nekik is kell az önbizalom.
2021. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
89%
cocasimogatás? Normál bmi 20,5-26,5. A kérdezőé 21,5 tehát inkább a normál alsó határához közelít.
2021. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

Van akit zavar, van, akit nem zavar.

Ahogy látod, #15 a guminőt is csak félig fújja fel, neki ez jön be.

Melanie Griffith pl. ilyen alkat. Ha van rajta 3 kg, az egyből a hasán. Tipikus alma testalkat.

Cserébe neki is, mint az alma alkatú nőknek általában, szuper lábai vannak. Vékony és hosszú. Más meg erre irigy, például én is.

Amúgy nyugodtan mehet a francba az, aki szerint normál BMI-vel kövér bárki. Ha az utcán futnátok össze, nem győzne utánad forogni.

2021. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
Igen, a kg-mal nincs gond, de emellé társul egy 26-os testzsírszázalék, aminek a nagyrésze a hason van, szóval tényleg meglátszik. Igazából arra lettem volna kiváncsi, hogy lehet-e ez a társkeresési nehézségek oka.
2021. jan. 16. 21:40
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen, de biztos van, akinek nem, szóval ez tényleg emberfüggő, semmit se jelent pár idegen véleménye. Szerencsére ez egy olyan dolog, amin lehet segíteni egészségesebb táplálkozással és mozgással. :) Én is elkezdtem edzeni, mert tudtam, hogy nagyobbak az igényeim nők terén, mint amit nyújtani tudnék. Azóta lement 15-16 kg úgy, hogy közben izom is jött fel.

De ne csak a pasik miatt csináld! Elején nehéz lesz, de amikor elkezded látni az eredményeket, baromi büszke leszel magadra és jó érzés lesz tükörbe nézni. :) Nyilván azért kérdezed ezt most, mert amikor tükörbe nézel, nem vagy elégedett magaddal...

2021. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon komolyan írom, az egyik barátnőm talált egy hastánc csoportot. Mutatott videót is.

Nekem is megtettszett. Azt mondták nem mehetek mert nincs hasam.😞 Mindegyik nőnek volt pocija. És olyan jól állt nekik az a tánc. Szexik és csábítók voltak. Amikor fellépésük volt a pasiknak guvadt a szemük.

2021. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%

#18:

Volt kolléganőm hasonló alkat lehet a leírásod alapján. Nincs 160 cm, pici, törékeny, és csak hasra hízik. Volt, hogy gy ideig nem találkoztunk, és mikor megláttam a pocakját, gratuláltam a babához. Tiszta ciki, nem volt terhes, vagy hízott egy picit. Teljesen úgy nézett ki, mint egy kismama.

Szóval ha te is ilyen benyomást keltesz az elég nagy akadálya lehet, igen.

Fotót arc nélkül nem tudsz feltenni? Szűkebb felsőben, nadrágban, természetesen.

2021. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ meddig lóg le...
2021. jan. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Nem lóg
2021. jan. 17. 00:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!