Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfitársaim! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfitársaim! Szerintetek is nagy igazság van az alábbi videóban?

Figyelt kérdés

[link]


Megmondom oszinten, hogy ezt a videot kotelezove tennem a szomoru elutasitott fiatalok szamara. Sajnos ezen video lenyeget a noi nem rengetegszer bebizonyitotta mar a szamomra es a kornyezetemnek. 22/F



2021. jan. 11. 22:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretném, ha leírnád azokat a teljesíthetetlen igényeket. Nekem nem teher, hogy ne nevessem ki a barátnőmet (mondjuk ez szerintem szimplán k#cs#g dolog) és legyenek azonos érdeklődéseink, a srácnak, akivel randira ment, az volt. Lehet ami neked teher, az másnak teljesen alapvető.
2021. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen, ilyen meglátással biztos sokat tudsz a párkapcsolatokról.

Ja, nem. Azért dőlsz be minden hülyeségnek amit a hozzád hasonló tapasztalt szakértők mondanak.

2021. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

Erre egy jó példát tudok írni:

Nekem teljesen kulturált,normális a viselkedésem minden nővel alapvetően.

Teljesen kedvesen,normálisan érdeklődtem --> elutasítottak,megaláztak, szarba se vettek.

Egyszer megelégeltem az egyik rendezvényen, és kipróbáltam a másik oldalt is. Odamentem, előadtam szinte szó szerint ezt mondtam: Köszöntem stb., majd ezt mondtam:

- Én vagyok a király, királynak születtem. Mindezt ilyen flegmán előadva természetesen. A csaj szeme utána csillogott, és mit mondott?

- Én meg a királynő, csillogó szemekkel, vágyakozva nézett rám.

Mondom itt mi van? Ennyi kellene? Tényleg ilyen bunkón,nagyképűen kell flegmázni,hogy elaléljanak?

Haverom aki hasonlóan tök normálisan próbálkozott, odajött, pont hallotta mit mondtam a csajnak, és kérdezte hogy mi? Mi van? Mit mondtam én neki?

Látta a csajt, és elgondolkozott.

Én meg mondtam, hogy nem érdekel, én nem ilyen vagyok. Kimentem a mosódba megmosni az arcom, teljesen kiégtem. Konstatáltam, hogy ez kell a nőknek.

És nem egy ilyet láttam élőben.

Külföldi csaj,akinél próbálkoztam normálisan, és egy közösségbe jártunk, kb. semmibe vett.Sokszor nem is válaszolt ha írtam rá, élőben se nagyon reagált semmire normálisan.

Egyik nap ugyanabba a buliba mentünk el, ott volt ő is. Na mondom, odamegyek haverokkal, kíváncsi vagyok mit fog csinálni.

Külföldi haverom, ezzel a kihaénnem stílussal előadta magát, 10p múlva már csókolóztak a csajjal.

Rá 10 percre, kézenfogva sétáltak ki, és hazavitte a csajt.

Ennyit erről...

2021. jan. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

41:Továbbra sem tudom mire célzol, ilyenről nem volt szó. Ha megtennéd, hogy idézel tőle, akkor azért hálás lennék és tudnék rá reagálni.


43:Köszönöm, hogy leirtad a példádat. Azt gondolom, hogy ez többet mond minden szónál. Sajnos számtalan ilyen esetet ismerek én is..

2021. jan. 12. 04:43
 45/47 anonim ***** válasza:
77%
Írd le a szerinted elviselhetetlen elvárásokat, tökfej! :D Ezt írom már harmadjára és nem, nem tudok konkrétan idézni egy pasitól, akit sose láttam és a barátnőm is csak egy randin volt vele.
2021. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
63%
#8 egyrészt ennél a szólásnál én nem ismerek nagyobb phaszságot. Másrészt a az ismerőseim akiknek barátnőjük van, nem veszik szarba a nőt, úgy 100%-ban. A többi ismerősöm meg nyilván de.
2021. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj már, azért mert olyan körben mozogsz, hogy ismersz néhány hülyét attól még nem ez lesz a tendencia. És ja, elolvastam a kis irományodat, de nem sok értelme van az egésznek.

Olyanok mindig voltak, akiknek ez jött be. Régen is, mert pl. dédim is folyton verekedett az egyik párjával. Mondhatnánk, hogy modern volt, de ez azt mutatja, hogy mindig volt és mindig lesz ilyen. De attól még nem ez az átlag és nőként hadd lássam már jobban a nőtársaimat (akikből igen sokat ismerek), hogy nekik ez nem tetszik. És igen, ismerem a párjukat is.

Mondjuk tény, hogy nem 8 általánossal rendelkeznek, szóval az sem mindegy milyen körökben keresed a minőséget. :D

2021. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!