Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfitársaim! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfitársaim! Szerintetek is nagy igazság van az alábbi videóban?

Figyelt kérdés

[link]


Megmondom oszinten, hogy ezt a videot kotelezove tennem a szomoru elutasitott fiatalok szamara. Sajnos ezen video lenyeget a noi nem rengetegszer bebizonyitotta mar a szamomra es a kornyezetemnek. 22/F



2021. jan. 11. 22:51
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem meg a videót, de én nőként elmondhatom, hogy sohasem vonzódtam az agresszív, bunkó férfiakhoz. Az élettársam nagyon kedves, aranyos velem, amit imádok. Viszont tény, hogy nemtől függetlenül szeretnek az emberek olyan személy után futni, akik szarba se veszik őket, vagy durván viselkednek velük. Férfiaknál is számtalan példa van arra, hogy olyan nővel járnak, akinek soha semmi nem tetszik, duzzog, bunkón viselkedik, kutyába se veszi a pasit.
2021. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
91%
Cica, nem jószívű. Csak csúnya, aki ilyen lenne, ha helyes lenne. Nem vagy jó ember, se kedves, se rendes. Minél hamarabb felfogod ezt és változtasz, annál hamarabb lesz nőd.
2021. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Te egy szociopata kisbaba véleményét osztod? :D Rád nézve kínos, azonkívül, hogy egyáltalán nem igaz. Legalábbis a barátnőm és a női barátaim körében ki is lennél dobva ilyen viselkedéssel.

Viszont mondok valamit: ha azt hiszed, hogy azért nem kellesz a nőknek, mert túl kedves vagy, akkor tévedsz. Az a bajod, hogy egy ilyen alapvető dolgot tartasz a legnagyobb eredményednek, mert mögötte valószínűleg nincs semmi más, de könnyebb a nőket beállítani rossz fénybe.

Én kifejezetten jószívűnek tartom magam, de nem emiatt szeretem a barátnőm, mert nem ennyi vagyok. Egy párkapcsolathoz kell egy szimpatikus személyiség (a kedvesség, hűség, tisztelet az alap, ezeknél több kell), kölcsönösen vonzó külső (jól működő szexuális élet alapja) és hasonló érdeklődések és hosszútávú tervek.De persze, könnyebb írni, hogy te csak túl kedves vagy... Istenem.

24/F

2021. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

11: Ajanlom, hogy nezd meg a videot. :)


Lehet van ilyen pelda a ferfiaknal is, ugyanakkor egyreszt joval kevesebb ilyen ferfi van, masreszt ezen nők magas szazaleka nem olyan mertekben dominans a megalazasban, mit ellenkezo esetben egy ferfi.


Bar a fel vagyonom felmernem arra tenni, hogy a “Ez hulyeseg” opciora szavazo emberek 80%a holgy.

2021. jan. 11. 23:17
 15/47 anonim ***** válasza:
8%

Elég sok nőre tényleg jellemző ez. És, mielőtt jönnének a szokásos incelezések: Nem, nem vagyok incel. Sőt, kifejezetten kedves pasi voltam és elég sokszor kerültem friendzone-ba. Aztán, hallgattam pár haverra és pár NŐ haverra, akik hasonlókra mutattak rá és bumm, hirtelen jobban ment a csajozás.

Körül kéne nézni a környezetetekben és észrevenni pár dolgot, nem pedig csak lazán idevágni, hogy "éncikicuki csaj vagyok".

2021. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
12: Ha mar ennyire ismersz, akkor esetleg tudnal irni rolam egy CV-t is? Allast keresek es erre még nem volt idom. :(
2021. jan. 11. 23:18
 17/47 anonim ***** válasza:
95%

Van ilyen nem vitatom, de azért vannak nagyon rendesek is akik nagyobb részben vannak jelen. Ha nekem valaki ilyeneket mondana kiröhögném és ott hagynám a francba. Szóra se méltatom az ilyeneket.

Szerintem ez a kérdés arra megy ki, hogy csak a helyes pasik ilyenek, de a kevésbé helyesek pedig nem.

2021. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
55%

#17: Érdekes amúgy ez a dolog. Amikor a pasik kerülnek szóba az oldalon, akkor a legtöbb nő azt mondja, hogy a pasik többsége nem "rendes pasi". Amikor a nők kerülnek szóba, akkor azt lazán mondják, hogy mennyi rendes nő van.

Szerintem, mindkét nemből van rendes, de azért nem annyira sok. És, sok "rendes" hapsi is van, aki top csajra gerjed csak, ahogy sok "rendes" csaj is van, akik paraszt srácokra gerjednek.

2021. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

13: Úgy látom van egy kis félreértés. Én több paramétert emeltem ki, nem csak azt, hogy kedves vagyok. E mellett tisztelem is a nőket és inkább ezt emelném ki, nem magát a kedvességet.


Egyébként én nem vitatom az érdemeid és a tapasztalatod sem, biztosan igy van. Viszont hidd el, én sem jókedvemből tettem fel ezt a kérdést. Sajnos ez a videó egy általános jelenséget mutat be a mai világban. Nem állitom, hogy minden nő ilyen és tényleg tisztelet a kivételnek, de mikor a nők 80%-a valóban ilyen magatartást mutat és ezek között sok olyan van, amely egyfajta tárgy kultuszt is elvár az adott pasitól (legyen gazdag, nagyon jó autója, háza stb..), akkor elgondolkodik az ember, hogy vajon vele van a baj vagy a világgal.


Nekem nincsennek nagy eredményeim és a kedvességem sem tartom annak. Szóval ha csak magamról lenne szó, akkor én sem gondolnám, hogy ez a jelenség valid. Viszont férfiak százai találkoznak nagyon sűrűn ezzel a videóval a való életben is.


17: Tévedsz. Én kevésbé helyes pasit is láttam már, aki ezzel a magatartás formával nagyon sikeres volt a nőknél. Megmondom őszintén, hogy én is gondolkoztam azon, hogy identitást váltok. Viszont rá kellett jönnöm, hogy ezt nem tudom megtenni.

2021. jan. 11. 23:26
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban mondja egy pasi, hogy ő kedves és rendes, annál kevésbé az. Ha valóban az lenne, egyrészt nem kéne kimondania, másrészt nem ebben merülne ki a "potenciálja".
2021. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!