Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfitársaim! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfitársaim! Szerintetek is nagy igazság van az alábbi videóban?

Figyelt kérdés

[link]


Megmondom oszinten, hogy ezt a videot kotelezove tennem a szomoru elutasitott fiatalok szamara. Sajnos ezen video lenyeget a noi nem rengetegszer bebizonyitotta mar a szamomra es a kornyezetemnek. 22/F



2021. jan. 11. 22:51
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Például milyen közösségekbe jársz? Járok vívni, ott minden lány nagyon jófej, járok festeni, ott is összességében kedvesek és szimpatikusak.
2021. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Te nem értesz is semmit. Kis fogalmatlan szüzikeként oktatód a csajozást.


Sokszor látom, hogy egy pasi olyan csajjal van, aki egy hisztérika, csak a pénzre megy, és bunkó is vele. Ezek szerint téged fel lehet szedni, ha elkezdek neked hisztizni, követelőzök, és bunkózók.

Nem? A te logikád szerint így működik akkor minden férfi.


A valóság meg az, hogy ezek a lányok kidobják mindenük a kirakatba, és eleinte nagyon is tudnak hízelegni. Ha ezt utánzom le, kicsit riszálom a fenekem miniben, kiteszem a cicit, huncutul mosolygok, veszem a béna poénokat, és gyakran hozzásimulok, úgy 80% ágyba vihető simán. Utána meg eltűr kb mindent, hogy puncihoz jusson.

2021. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
31: És ezek miért cáfolnák a videó alapigazságát? Én is nagyon sok kedves, aranyos lányt ismerek. A gond nem ez, hanem az igényük.. gondolok itt a férfiaktól elvárt magatartási formára vagy az elvárt tárgykultuszra.
2021. jan. 11. 23:44
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Azt értsétek már meg, hogy nem ez az egy tulajdonsága van egy embernek, hogy Kedves. Attól vannak rossz tulajdonságai is.

Hiába vagyok kedves és segítőkész,ha merek önző is lenni. Néha képes vagyok szavakkal megbántani valakit, mikor kihoz a sodromból. Hisztizni is szoktam nagy stressz hatására.

Ismerjétek már meg saját magatokat és a negatívot is felhozni.

2021. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem ezt a videót, de kár volt. Az emberekből van pár hülye ja.. mind férfi mind női oldalon, de ez bizonyos IQ szint felett már nem ez a normális. Velem, vagy bármelyik nő ismerősömmel beszélnél így.. hát, már nem a nőzés lenne a legnagyobb gondod egyezzünk meg ennyiben. :D
2021. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
79%

Itt a vonzalom a lényeg.

Ha nem jössz be a nőknek leszarnak, mindegy hogy milyen vagy.

Ha viszont tetszel nekik nagyon sok mindent elnéznek, akár a bunkóságot is.

2021. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
91%

No, mik azok a teljesíthetetlen igények? Egy csoporttársam egyszer azon panaszkodott, hogy a lányok szerint unalmas és ezért dobták. Hát aki egész nap otthon ül és a tökét vakarja, az nekem se kellene. Nyilván egy példa, de pont ezért én már nem hiszek azoknak, akik a hú, de rémisztő elvárásokról beszélnek.


A barátnőm például elmesélte, hogy még előttem elment egy randira egy sráccal és azért írta le, mert az elkezdte sorolni, hogy ő biztos nem fog színházba járni, túrázni és utazni a barátnőmmel, mert szerinte pénzkidobás az összes és jól ki is nevette, amikor szegénykém elmesélte neki az egyik nagy karrierálmát. Nekem ezek természetesen jöttek.

2021. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

32: Szerintem nálad is van pár félreértés, amit szeretnék tisztázni. A videó a referenciája a logikámnak, tehát kizárólagosan csak a nőkre terjed ki. Ezért nem értem, hogyan tudsz érvelni a forditott helyzetre az én logikámmal.. Talán egy picit jobban átlátom a logikám, mint te. :)


Egyébként általában mikor kiirok egy a társadalomra vonatkozó kérdést, akkor olyan megfogalmazásokat teszek, amiknek olyan magas az aránya, hogy illene komolyan kezelni az ügyet és érdemben reflektálni rá. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem gondolom, hogy forditott helyzetben nem igaz az, ami a videóban van. Sőt, a nagy számok törvénye alapján valószinüleg van is ilyen. Viszont olyan kis mértékben, hogy a nullához konvergál az aránya a férfiakhoz képest.


35: Valószinüleg elkerelte a figyelmed pár irott sorom a kérdés alatt, de szivesen leirom még1x a tisztább kép kedvéért. :) A videó egy kisarkitása a már egy meglévő szomorú valóságnak.


36: Ebben is van valami, de akkor már fontos megemliteni a pénzt is, azaz a tárgykultuszt.

2021. jan. 11. 23:53
 39/47 A kérdező kommentje:
37: Nem igazán értem mire célzol ezzel a kérdéssel és mire szeretnél utalni.
2021. jan. 11. 23:55
 40/47 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem tud/akar videot nezni, itt van szoveges formatumban:


[link]



36F incel

2021. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!