Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Férfitársaim! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfitársaim! Szerintetek is nagy igazság van az alábbi videóban?

Figyelt kérdés

[link]


Megmondom oszinten, hogy ezt a videot kotelezove tennem a szomoru elutasitott fiatalok szamara. Sajnos ezen video lenyeget a noi nem rengetegszer bebizonyitotta mar a szamomra es a kornyezetemnek. 22/F



2021. jan. 11. 22:51
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Írja meg anyád, szerencsére nem az én gondom vagy, te kedvesrendesbububaba.
2021. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
18: Ahogy látom az arányokban sajnos sosem fogunk egyetérteni. :(
2021. jan. 11. 23:27
 23/47 anonim ***** válasza:
94%
Mutatsz valami statisztikát arra a 80%-ra?
2021. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
21: Legalább a hálánk közös, hogy nincs közünk egymáshoz. :)
2021. jan. 11. 23:28
 25/47 A kérdező kommentje:
23: A statisztikám körülbelüli érték, amit a saját és a környezetem tapasztalatai alapján hoztam.
2021. jan. 11. 23:29
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Azt az egyet nem értem, ha ez ilye egyszerű, miért nem bunkózol te is? Menj oda, köpj az arcába, ku.rvázd le, jelentsd be, hogy hétre mész érte. Tádámm, van nőd!

Elvégre így működik.

2021. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
3%

"Minél jobban mondja egy pasi, hogy ő kedves és rendes, annál kevésbé az. Ha valóban az lenne, egyrészt nem kéne kimondania, másrészt nem ebben merülne ki a "potenciálja"."


Akkor, menjünk már végig az oldalon... A legegyszerűbb, legagresszívabb, legférfigyűlölőbb nők is lazán előadják, hogy ők mennyire RENDES nők. A nőkre, ezt miért nem írja soha, senki az oldalon? Miért csak a férfiakra megy ez a szöveg?

És, ha egy férfi tényleg rendes, akkor mit mondjon? Ha épp arról szól itt egy kérdés, hogy mennyire rendes valaki, a környezete szerint pedig, nagyon, akkor hazudjon vagy mi? Azért, mert valaki egy gagyi közhelyet istenít? :D Ne vicceljünk már.


Nekem az összes barátnőm azt mondta, hogy rendes srác vagyok és jó ember. Ismerkedésnél persze, hogy ezt nem nyomom, de ha konkrétan erre így valaki rákérdez, elmondom, hogy milyen visszajelzéseket kaptam.

2021. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
94%
Össze tudok szedni neked 100 nőt, akik rögtön alád fekszenek és 100 olyat is, akik már egy csóktól elalélnak, mint a szende szüzek. Rossz körökben mozogsz, pajtás. Zsák a foltját, ugye.
2021. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
26: A videó tartalmaz némi kisarkitást. Viszont a lényeget szerintem átadja, de ahogyan látom te szándékosan nem akarod megérteni.. :)
2021. jan. 11. 23:32
 30/47 A kérdező kommentje:
28:Remélem egy szép nap megtalálom a jó köröket, ha már 22 éve keresem. :)
2021. jan. 11. 23:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!