Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem a pasik csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a pasik csak a negatívumjaimat látják. Mit tegyek hogy a pozitívjaimat vegyék figyelembe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyszálbél → 165 centi, 79 kiló

Nem vagyok egy CardiB → rágom a körmömet

Nem vagyok modell → vannak bőrhibáim

Nem vagyok egy jogász → egyszerű munkám van de abba jó vagyok.


Úgy érzem a faszik csak a rosszat látják. A jót NEM!


Nem vagyok gonosz → van lelkem, jó

Nem vagyok pénzéhes → dolgozok

Nem vagyok aranyásó → dolgozok

Vannak jó szokásaim → szeretem az állatokat, a növényeket.


Mit tegyek hogy a jóra figyeljenek és JÓ NŐNEK, SZEXI CSAJnak tartsanak?



2020. dec. 28. 21:13
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
73%
Jajj Kérdező, szakadok rajtad 😄
2020. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Azt akartam kifejezni, hogy lehet nem vagyok egy Palvin Barbi, de vannak pozitíjumjaim. Jó enber vagyok, szeretem az állatokat, a növényeket, az erdőt, nem használok ki másokat, nem vagyok aranyásó, van munkám, bérem!
2020. dec. 28. 21:38
 23/56 anonim ***** válasza:
84%
Hát, nem bántásból, de alsó hangon egy tízes lemehetne. Én kb. akkora vagyok, mint te és 60 kg-mal sem fúj el a szél. Szóval de, ez pont a jó nő lét útjában áll..
2020. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
97%
jólvan....az alapján a kép alapján amit a kérdező linkelt, ez tuti KAMU
2020. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

Én próbáltam lefogyni, de nem ment. Hetekig éheztem, mozogtam egy gram nem ment le 😢


Én nem szégyenlem a testemet, engem ilyennek teremtett meg az Isten. Jóból sokat adnak! Lenni kell ilyennek is mint én! NE bántsatok a testsúlyom miatt! Bántsátook azt aki rossz enber!

2020. dec. 28. 21:42
 26/56 Noren1989 ***** válasza:
100%
Azóta fogyott, ne ródd màr fel neki!!!
2020. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
96%

DE.

Kövér vagy.

Azért feltételezem, hogy kamu, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki képes belenézni a tükörbe, azt látja amelyik képet először belinkeltél és megállapítja, hogy úgy néz ki mint Marilyn Monroe. Ilyen nincs.

Nem lehet elvonatkoztatni a súlyodtól, mert az a helyzet, hogy ez a szexuális vonzódásban nagyon nagy szerepet játszik. Hiszen te is írtad, hogy neked nem tetszenek a kövér férfiak. Akkor miért olyan hihetetlen, hogy másoknak meg a kövér nők nem tetszenek?

De ezt is írtam már, nincs gond a túlsúllyal ha neked így jó. Csak akkor az általad favorizált férfiaknak nem fogsz tetszeni. Van férfi, akinek a kövér nők tetszenek, én is ismerek ilyet. De többnyire ők maguk sem vékonyak.

2020. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
77%

Én is szeretem az állatokat, meg a növényeket.

Előbbieket főleg sülve, utóbbiakat főve, de fordítva is tud jó lenni.


Neked kedves kérdező a fejedben van gond.

Attól, hogy nem úgy csomagolják a mondanivalót, hogy az neked kedves legyen, még meg kellene fontolni.

2020. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
AZ nem én vagyok! De ilyen a testalkatom a lelógós bőrök nélkül! Beírtam a google-be hogy 165 cm 79 kg és ez volt a legközelebb az én testALKATomhoz. A BŐRöm nem ilyen! Husis, töltött galambos, de nem kövér vagyok!
2020. dec. 28. 21:45
 30/56 anonim ***** válasza:
71%
Jaj de cuki, töltött galamb. Az is ugyanúgy kövér. Írd már be a BMI kalkulátorba bmeg, elég egyértelműen ki fogja írni a tényeket.
2020. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!