Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem a pasik csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a pasik csak a negatívumjaimat látják. Mit tegyek hogy a pozitívjaimat vegyék figyelembe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyszálbél → 165 centi, 79 kiló

Nem vagyok egy CardiB → rágom a körmömet

Nem vagyok modell → vannak bőrhibáim

Nem vagyok egy jogász → egyszerű munkám van de abba jó vagyok.


Úgy érzem a faszik csak a rosszat látják. A jót NEM!


Nem vagyok gonosz → van lelkem, jó

Nem vagyok pénzéhes → dolgozok

Nem vagyok aranyásó → dolgozok

Vannak jó szokásaim → szeretem az állatokat, a növényeket.


Mit tegyek hogy a jóra figyeljenek és JÓ NŐNEK, SZEXI CSAJnak tartsanak?



2020. dec. 28. 21:13
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
97%
A kérdező troll amúgy...
2020. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%

Én 157 centi vagyok és 67 kiló.

A számat szoktam rágni.

Vannak bőrhibáim, striás a combom és kombinált arcbőröm van.

Nekem szakmám van.

Lelkem nekem is van, nem adtam el az ördögnek.

Dolgozok.

Imádom a állatokat, főleg a kutyákat.

És képzeld mi van még nekem... Férjem.

Mit tegyél, hogy jó nőnek tartsanak? Talán változtass a proli stílusodon

2020. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem zavar a túlsúly egyáltalán, próbálkoztam már hasonló nőknél, a lepattintást kaptam csak. Ennyit erről. Az igazság az, hogy mindig írjátok túlsúlyosként hogy nem vesznek észre a pasik, amikor a valóságban pont hogy ti nem veszitek észre a férfiakat, nektek is csak a topmodell kinézetű férfi kell.
2020. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
73%

Első probléma: dagadt vagy.

Második: ocsmány, nagypofájú :D


Ilyen dupla red flaggel felejtős vagy cica

2020. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Hagyjatok békibe :(
2020. dec. 29. 00:04
 46/56 anonim ***** válasza:
34%
196 cm vagyok 80 kilóval, én egy nagyobb diétát ajánlanék
2020. dec. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
65%
Ja meg egy kis sportolást a diéta mellé
2020. dec. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
83%

Na nézzük sorban:

-Nem vagyok gonosz → van lelkem, jó: erről eddig nem sikerült bennünk meggyőznöd

-Nem vagyok pénzéhes → dolgozok: Ez a két dolog nem zárja ki egymást, az pedig hogy dolgozol nem valami extra, hanem alap

-Vannak jó szokásaim → szeretem az állatokat, a növényeket.: Ennyi? Hol marad a kedvesség, a gondoskodás és a többi valóban fontos tulajdonság?


Mit tegyek hogy a jóra figyeljenek és JÓ NŐNEK, SZEXI CSAJnak tartsanak?

Külső: sport, sport és sport. Azzal az alkattal amit linkeltél csak a kisebbik baj a súlyfelesleg, a nagyobb az, hogy szinte csak csontból és zsírból áll. Hol az izom, ami a formát adná? Nekem speciel kifejezetten a teltebb nők jönnek be, de hasonló magasság/súly aránnyal őket pl. szexinek, vonzónak tartom:

[link]

[link]

[link]

Ellentétben veled.


Belső: árad belőled a frusztráltság, haragszol a nőkre, a pasikra, az egész világra. Mikor mosolyogtál valakire vagy beszélgettél valakivel utoljára egy jót? Mennyire vagy közvetlen az idegenekkel?


Eközben biztosan próbálkoznak pasik nálad is, csak ők valamiért nem tetszenek. A legjobb mércéje annak, hogy mennyire vagy "jó nő" az, hogy mennyire "jó pasik" próbálkoznak nálad. Ha csak az elhízott/vézna, munkanélküli, fogatlan alkoholisták, akkor az van, hogy jelenleg ennyit érsz.

2020. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
70%

Durvák ezek a válaszok, nagyon durvák és kiábrándítóak, de azért sok igazság van benne. Csak valahogy finomabban, szebben kellett volna megfogalmazni.

Az igazság az, amit te magad is tapasztalsz a húspiacon: mivel még mindig a külső az, ami megfog, és a külső az, ami megtart, ezért valami különösen kedves modorral, angyali természettel, vagy piszoknagy mázlival kell rendelkezned, ha nem vagy kifogástalanul vékony.


Hangsúlyozhatod, hogy te milyen értelmes vagy, humoros, különleges és szeretnivaló, ez SENKIT sem érdekel. Ezekkel NEM fognak nőnek tekinteni, szexinek meg még kevésbé, mondjanak bármit is a női magazinok.


Vagy vagy olyan mázlista, és találsz 100000000/1 normális palit, amelyik veszi a fáradságot, és hajlandó némi idő befektetésével előbányászni belőled a belső értékeidet - valószínűleg őt nem különösebben zavarja a nagyobb popó -, de ezzel felvállalod azt a kockázatot, hogy esetleg Ő nem tetszik NEKED (mert mi, lányok gyakran éppoly felszínesek vagyunk, mint a férfiak), és idegesíteni fog téged az érdeklődése;

vagy lefogysz, és rettegsz attól, hogy a majdani párod egyszercsak talál egy nálad vékonyabbat, szőkébbet, fiatalabbat, akivel megcsal, hiszen kit érdekel az ész és a kedvesség; esetleg szülsz két gyereket, és utána képtelen leszel versenysúlyra visszafogyni, amiért is megint frusztrált és megkínzott leszel.


A harmadik variáció, hogy egyedül maradsz.

Mondom ezt úgy, hogy én is túlsúlyos vagyok, csak nálad sokkal magasabb.

Én (a te helyzetedből indulva) először megpróbáltam lefogyni (nem sikerült), aztán befestettem a hajam szőkére, és megpróbáltam a modoromon csiszolni. A humorérzékemtől és eszemtől elkezdtek érdeklődni a férfiak, de amikor megláttak, felszívódtak :D


Ezért én azt mondom, nincs más út, mint lefogyni. Egy ideális világban igenis értékelnék azt, hogy talpraesett, értelmes, szellemes, okos nő vagy, akit nem kell félteni, hogy elvisz a szélvihar, de ez a világ nem az a világ. De te tudd magadról, hogy amid van, az értékes és jó, mert más úgysem fogja méltányolni.

2021. jan. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
0%

48, itt kezdődik a probléma:akiket linkeltél, átlagosak, nem teltek.

Aki pedig tényleg telt, azt lebálnázzátok.

2021. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!