Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem a pasik csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a pasik csak a negatívumjaimat látják. Mit tegyek hogy a pozitívjaimat vegyék figyelembe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyszálbél → 165 centi, 79 kiló

Nem vagyok egy CardiB → rágom a körmömet

Nem vagyok modell → vannak bőrhibáim

Nem vagyok egy jogász → egyszerű munkám van de abba jó vagyok.


Úgy érzem a faszik csak a rosszat látják. A jót NEM!


Nem vagyok gonosz → van lelkem, jó

Nem vagyok pénzéhes → dolgozok

Nem vagyok aranyásó → dolgozok

Vannak jó szokásaim → szeretem az állatokat, a növényeket.


Mit tegyek hogy a jóra figyeljenek és JÓ NŐNEK, SZEXI CSAJnak tartsanak?



2020. dec. 28. 21:13
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Nagyon sok csúnya levelet, trollozást kaptam! Őszintén fel lett rakva egy kérdés úgy, hogy senkit nem bántottam csak tanácsot kértem. Nem mindenki vékony ezt jobb elfogadni. Attól én még lehetek egy jó lelkű emberek, lehetek egy okos ember. A külső az csak a felszín nem mondja meg hogy rossz-e vagyok! Szerintem meg az a troll aki trollozik! Ez szándékos bántás, sértés, ami nem szép!
2021. jan. 1. 15:34
 52/56 anonim ***** válasza:
19%
Tanulj meg visszaköszönni, ne legyél nagyképű, ha egy pasi rád néz ne undorogva és utálattal bámulj lefelé... Ha ezt megfogadod lehet több sikered lesz
2021. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Köszönök, nem vagyok nagyképű, nem undorgok a férfiakra, nem nézek le utálattal. Honnan vetted ezeket?
2021. jan. 1. 17:03
 54/56 anonim ***** válasza:
75%
Csak mert ha így állnak hozzád a férfiak mindnek ilyen negatív érzései vannak feléd akkor valószínűleg a viselkedésed visszataszító. És ez általában ezekben a formákban mutatkozik meg
2021. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
68%
50: A telt mióta nem lehet átlagos? De ha már itt tartunk, linkelj akkor olyan nőket, akik szerinted teltek.
2021. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nő vagyok, veled egy magasságú egyébként, de mégis más súlycsoport.

Én nem tudtam volna tanácsot adni neked, de itt több férfi hozzászólt, és egyértelműen leírták a véleményüket, mégha nem is a neked megfelelő stílusban. Ezért átfogalmazom, és hozzáteszem a saját ötleteimet.

Főleg az egészséged érdekében, és azért mert jót tesz az önbizalmadnak, az énképednek a nőiességednek is. Oké írtad, hogy nem volt jó diétázni. Kezdj sportolni. Mi az ami passzol hozzád? Futás? Zumba? Pilates? Bringázás? Valamit kezdj el mint hobbi. Ezen felül amiket felsoroltál nem kapcsolódnak a nőiességhez. Fedezd fel magadban, hogy mint nő, milyen vagy.. hát egyelőre ennyi, nem ismerjük a stílusodat, az ismerkedési lehetőségeidet, de a jó sport még azt is hozhat

2021. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!