Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kitört a femcel forradalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitört a femcel forradalom? Avagy fellázadtak a női incelek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Olvassátok a kommenteket egyre durvább. Szerintem félelmetes.


Mit szóltok ehhez incelek? Szövetségest, vagy riválist láttok bennük?



2020. dec. 23. 21:13
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Menni fog egyedül is, köszi. Egy pillanatig sem élek tovább a szűk családom tagjainál. Minek? Ebből már most bőven elég volt. A hosszú élet annak való, aki boldog.
2020. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
70%
Én amúgy szeretnék némiképp "segíteni", mert sajnállak és nem rossz értelemben, de meg sem akarod hallani másikat csak fújod magadét és a rossz tapasztalataid kivetíted mindenkire.
2020. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
50%

"a rossz tapasztalataid kivetíted mindenkire"

Ez esetemben értelmezhetetlen. Nem arról van szó ugyanis, hogy x "db" férfi átvert pl., és ebből kiindulva úgy gondolom, mind át fog. Van ilyen nő, akinél ez a helyzet, tény. Nekem azonban nincs mit "kivetíteni". Az, hogy a pocsék minőségű kínálatra nulla a kereslet, nem kivetítés, hanem mindennapos tapasztalat. Ha ez nem lenne igaz, én sem lógnék itt ennyit nyígó femcelként, hanem kb. rojtosra dugatnám magam a f*szimmal, és vigyorognék elégedetten a világra. De ekkora mákjuk csak a jó nőknek van.

2020. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Nem értelmezhetetlen, csak képtelen vagy értelmezni. Az X db pasi nem mindenki, ha még a rojtosra dugás a cél, le merem fogadni bármibe, hogy van rá igény bármikor.
2020. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Akkor még 1×: NEM‼️ arról van szó, hogy x db pasi...

Persze, van rá igény, csak nem ilyen nővel. Ne tagadjuk már a tényt: f•stalicska nőt senki nem akar.

(Képet magamról pedig nyilván nem küldök senkinek vagy töltök fel sehová, ennél azért több eszem van, még ha nem is én vagyok a legélesebb kés a fiókban.)

2020. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy embernek a kifakadásait nem nevezném forradalomnak.
2020. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

36


Ketten vannak.

2020. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
95%
Engem a szexizmus zavar a femcel szóban. Involuntary celibate, ebben nincs a nem megjelölve.
2020. dec. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Ez a nő teljesen rendben van."

Egyébként akkor tessék szépen megnézni inkább ezt a két képet, csak a testre koncentrálva, a fejét figyelmen kívül hagyva.

[link]

[link]

Aki szerint ez ok, az egy "kicsit" ízlésficamos. Olyan beteges irányba torzuló módon.

2020. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Vagy közülük pl. "Yu Rim": [link]

Az is elég "jól" néz ki ezzel a piszkafa testtel...

2020. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!