Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kitört a femcel forradalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitört a femcel forradalom? Avagy fellázadtak a női incelek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Olvassátok a kommenteket egyre durvább. Szerintem félelmetes.


Mit szóltok ehhez incelek? Szövetségest, vagy riválist láttok bennük?



2020. dec. 23. 21:13
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy halovány gőzöm sincs, hol volt, szerintem én pont ahhoz a kérdéshez nem is szóltam hozzá, csak olvasgattam a bulit, ami volt alatta.
2020. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
45%
19, az egy dolog, hogy itt mit írnak (kamuznak), az meg egy másik, hogy IRL, a valóságban mi a helyzet. És persze az sem mindegy, ki írta - jó eséllyel valamelyik beteg alak, azok szoktál isteni még a kifejezetten torzszülött nőket is.
2020. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
45%

*szoktáK

*istenÍTeni

2020. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
16%
(A kérdésre válasz): Szerintem női incelek nem léteznek. Az ilyen nők inkább csak válogatnak, azért vannak egyedül. Ahelyett, hogy ezt elfogadnák, elkezdenek gyűlölködni. A rosszindulatuk miatt még sajnálni sem tudom őket.
2020. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Csak ezt találtam, de volt egy másik is.

2020. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%

Ez komoly?

Diplomás, saját lábán élő fiatal normális, végtelenül válogatós férfi vagyok.


Ez a nő teljesen rendben van. Arra számítottam, hogy ezután a hacacáré után biztos nem fog tetszeni, de rá mondhatom, hogy tuti vannak akiknek igen, de ez a nő teljesen rendben van, mi a f@@z.

2020. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

26


Olvasd el a kommenteket is, ott próbált arcra ronda nőt linkelni.

2020. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
52%
Ezt mondom. A kövérség sztárolása társadalmilag undorítónak káros. Az arcod lehet csúnya, de ha ilyen tested van, biztos lenne bőven jelentkező. Annak a nőnek az arca nekem sem tetszik, színésznek karakteres, de több milliárd férfi van könyörgöm...
2020. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
48%
28, több milliárd férfi? Legyünk már reálisak, és szorítkozzunk az adott egyén lakhelyéhez közeli, korban, családi állapotban megfelelő példányokhoz. Már pusztán ez, bármi egyéb szűrő alkalmazása nélkül, drasztikusan lecsökkenti ezt a több milliárdos értéket. Bár igazából mindegy; lehet írni bármit, továbbra is csak az számít, hogy mi a helyzet a való életben. Az pedig még mindig a levegőnek nézettség, nemkellés, ennek köszönhetően "nélkülözés". Femcelség.
2020. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Üdv egy teljesen átlagos férfi életében. Akkor rendeztünk közös öngyilkosságot?
2020. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!