Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy a feminista forradalomból és az emancipációból a lányoknak lett csak hasznuk és a fiúk húzták a rövidebbet?

Figyelt kérdés

úgy értem a lányok megmaradtak ugyanolyannak mint régen csak van már szavazati joguk, dolgozhatnak, parlamentben csücsülhetnek.

de kezdeményezni még mindig nem mernek mert az a "férfiak dolga".


csak én látom a kettős mércét? csak engem zavar ez?

ha már emancipálódunk az minden fronton legyen, ne csak azokon, amikből csak a lányok látnak előnyt... nem?


2010. jún. 26. 08:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%
jaja ebben igazad van, báér ez a túlzott emancipáció nekem olyan leszbi-szagú és nőietlen, csessze meg egy nő legyen nő, ne akarjon pl. rendőrjárőr lenni meg tudom is én ....
2010. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
5%
ez az egész sz/r arra volt jó, hogy a nőkis egyenjogúak és akkor elmennek dolgozni stb és már nem lesz kedvünk a gyerekhez, karrierista lesz a legtöbb és egynél több gyereket nem szül vagy annyit se.. ez az egész feminizmus a zs*dók műve
2010. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

teljesen egyetértek mindkettőtökkel.

de ha már így élünk, akkor miért csak a hátrányt kell nekünk, férfiaknak, látnunk belőle?

2010. jún. 26. 08:38
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Azért nézz már körül egy kicsit, mennyi a nők fizetése? Alacsonyabb mint a férfiaké, pedig ők is ugyanolyan jól dolgoznak. A mai világban egy gyereket bevállalni is bátorság, nemhogy többet. Ha egy nő nem lehet rendőr, akkor egy férfi ne legyen fodrász.
2010. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy az emancipáció műve, hogy a nők keményebbek lettek, a férfiak meg gyengébbek.
2010. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%

'Mert amikor hülye vagy furcsa dolgokról kérdezel,

hogy vajon mindent megkapsz e tőlem? Legyél feminista felőlem,

de a helyedben örülnék hogy lyuk van a seggemen és szelel'

2010. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

szerintem meg a férfiak bekaphatják..

a nő dolgozzon (persze kevesebb pénzért,mint egy férfi)

a nő mosson,főzzön,takarítson és mellette még gyereket is neveljen :)

"de kezdeményezni még mindig nem mernek mert az a "férfiak dolga" " na nem azért..de már ez sem így van...

2010. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha belegondoltok ez a feminista forradalom kétoldalú. Eddig csak az egyik oldalt néztük. A nők dolgoznak nem csinálnak egynél több gyereket vagy annyit se... Na igen. De! Gondoljatok bele, ha ugyanaz lenne a rendszer, mint elötte akkor mit csinálna az a nő aki egyedül van, nincs családja és nem mehet dolgozni. Jóformán meg is halhatna, mert csak ahhoz lenne joga. Remélem érthető.
2010. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
F/18 voltam
2010. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%

jaaaaaa, hogy az emancipációból csak a kellemes dolgokat és jogokat vesszük át?


jaaaa, hogy a kellemetlen dolgoknál és kötelességeknél azt mondjuk "kis törékeny lánykák" vagyunk?


elég a dumából tessék közösen viselni a terheket is, ha már kivívtátok magatoknak!

2010. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!