Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? PAsik, mit vártok el tőlünk, nőktől? (nem feminista meg hímgyűlölőnek szánom a kérdést, mert a nők sem jobbak. )

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van az általános pasinézetből ( nem mintha a nők jobbak lennének.) Én valahogy így látom:

Legyen okos, de csak annyira, hogy ne legyen nagyon égő, ha megszólal.

Legyen független, de közben esendő kismadár is.

Legyen őszinte, de csak akkor, ha titeket dicsér, különben megbántódtok.

Legyen művelt, de lehetőleg annyira ne, mert ha mondjuk sokat tanul, akkor biztos ambiciózus antinő.

És persze legyen tökéletes alakja, gyönyörű arca és szexre bármikor kapható legyen, legyen hűséges és blabla.


2011. jún. 4. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
nekem ennél kicsit kisebb az igényem ^^ főzzön meg ne fogazzon xĐ
2011. jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:

Egyszerűen elegem van az általános pasinézetből ( nem mintha a nők jobbak lennének.) Én valahogy így látom:

Legyen okos, de csak annyira, hogy ne legyen nagyon égő, ha megszólal.

Legyen független, de közben esendő kismadár is.

Legyen őszinte, de csak akkor, ha titeket dicsér, különben megbántódtok.

Legyen művelt, de lehetőleg annyira ne, mert ha mondjuk sokat tanul, akkor biztos ambiciózus antinő.



Ilyen nő, amiben ez mind megvan, NEM LÉZEZIK!

2011. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
pontosan tudom, ezért dühít. lány vagyok.
2011. jún. 4. 00:53
 4/61 anonim ***** válasza:

Legyen Őszinte,Legyen alapvető esze. és nézzen ki Legaláb Közepesen.


Én beérném ezzel is. előző előző voltam

2011. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
Nem a pasik az ilyenek. hanem az ember. amit te leirtál, leirhatná egy férfi is, csak az utolsó gondolatod helyett: "legyen izmos, jóképű, és ne csak a szexre gondoljon mindig." szóval nehéz megfelelni az igényeknek ^^ és megfelelő partnert találni.
2011. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim válasza:

De neked amúgy mi lenne az "általános pasinézet" ?

Mellesleg szerintem szép ez ami nemked tetszik egy pasiban és igazad is van de az összespont belesűrítve egy pasiba az nagyon ritke vagy lehetetlen. Én szoktam gondolkozni is azokon a kijelentéseken, hogy "nekem mindig igazam van", és ha mondjuk megkérdezi egy srácnak a barátnőjem hogy kövér-e és azt mondja, hogy "hisz neked mindig igazad van" akkor meg vérigsértődik. Persze ez most csak egy vicces feltevés volt, semmiképpen sem komoly. Nekme is van barátnőm és én maximálisan érzem, hogy hűséges vagyok, mindig érdekel, hogy mi van vele, nem hozom kínos helyzetbe a lexikális tudásom hiányával,mert nem is lenne lehetséges, az ő döntései a fontosak számomra, ha közös témáról van szó,de ha nem még néha akkoris és egykis kényesztetés mindig van mikor együtt vagyunk. Ha még nem így van, én kívanom, hogy megtaláld azt aki neked a tökéletes, vagy ha nem 100%ra az de legközelebb áll hozzá.:)

2011. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
leirhatná egy nő is* bocsánat elirtam, nem vagyok gay :P
2011. jún. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kiforgatod a pasikat. :) Mindössze annyi a kívánságunk, hogy a csaj ne essen egyik szélsőségbe sem. Így már sokkal szebben hangzik, nem? :)
2011. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim válasza:
Na jó, hogy tudok olvasni, oké sztornó az egész. :D ...
2011. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
a nők meg hülyék. ugyanezért. Mert a férfi legyen persze férfias (a másik véglet a juj sp, sp az isten. jah, meg justin bieber. Ezt meg nem minősíteném.), de persze legyen simulékony és gyengéd is. Meg persze keressen k.va jól, legyen művelt, a piros napokban meg toleráns. Szóval ez is ugyanilyen hülyeség. Egyszerűen amit elvárunk egymástól, az a katasztrófa. az emberek nagy része meg néz mint a hülye.
2011. jún. 4. 00:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!