Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? PAsik, mit vártok el tőlünk, nőktől? (nem feminista meg hímgyűlölőnek szánom a kérdést, mert a nők sem jobbak. )

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van az általános pasinézetből ( nem mintha a nők jobbak lennének.) Én valahogy így látom:

Legyen okos, de csak annyira, hogy ne legyen nagyon égő, ha megszólal.

Legyen független, de közben esendő kismadár is.

Legyen őszinte, de csak akkor, ha titeket dicsér, különben megbántódtok.

Legyen művelt, de lehetőleg annyira ne, mert ha mondjuk sokat tanul, akkor biztos ambiciózus antinő.

És persze legyen tökéletes alakja, gyönyörű arca és szexre bármikor kapható legyen, legyen hűséges és blabla.


2011. jún. 4. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, minden ember más, nem fogja minden egyes pasi ezeket és csak ezeket az elvárásokat támasztani egy nő felé.

Még ha használható választ kapnál a kérdésre, azzal is mit érnél el?

Nem azt szeretnéd, hogy téged egy pasi szeressen és elfogadjon úgy ahogy vagy? És úgy kellj neki? Akkor meg mit számít, hogy a többi mit keres egy lányban?

Vagy te meg akarnád magad változtatni, csakhogy jobban tetsz valakinek, akinek nem te kellessz igazán?

Amúgy meg az intellektuális "problémádra" (2 egyetem) párkeresésben azt tudom mondani, hogy keress hozzád illő partnert, aki hasonlóan ambiciózus.

Mikor még tini voltam, nem kellettem egy átlagos fiúnak se, mert éltanuló voltam ambiciókkal, és így ők nem tudtak lányként tekinteni rám, mert csorbította volna az önérzetüket, ha egy náluk jobb képességű lánnyal vannak együtt.

Hát érdekes módon a kvantum optikából phd-ző barátomnak semmi problémája nincs az ambicióimmal vagy hogy milyen egyetemen, mit tanulok... Igaz, én nem fizikus vagyok, de attól függetlenül nem tart alsóbbrendűnek se.

Mi egyenlő felekként kezeljük egymást, de szerintem akkor is szükség van arra, hogy a kapcsolatban a felek megüssék egymás értelmi és intellektuális szintjét.

Amúgy anélkül se fog működni, szal ne keress hiába olyan

társaságban pasit aki nem érti meg az ambicióidat.

2011. jún. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

Amúgy meg az intellektuális "problémádra" (2 egyetem) párkeresésben azt tudom mondani, hogy keress hozzád illő partnert, aki hasonlóan ambiciózus.

nem vagyok ambiciózus.. leírtam fentebb. De amúgy persze, értem azt is, amit te mondasz, és igazad is van nagyrészt. :)

2011. jún. 4. 01:38
 33/61 anonim ***** válasza:
Az én listám a férfiakra nézve 10x ilyen hosszú. És vállalom. Ja és akad olyan férfi aki megfelel ennek.
2011. jún. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy, de ez csak egy erősen kiforgatott gerinc volt.
2011. jún. 4. 01:41
 35/61 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mondtad, hogy nem vagy az, de attól még szerintem az vagy.

Tudod mit akarsz csinálni, van egy (vagy több célod) és teszel érte. Ezt hívják ambíciózusnak. Ez nem egy negatív jelző, csak sokan azt faragnak belőle, mert féltékenyek, mert nekik nincsenek ambícióik, max vágyakoznak valamire, de tenni érte az már túl sok.

Szerintem ez a mentalitás a negatív, úgyhogy legyél csak büszke, hogy ambíciózus vagy, tudod, hogy mit akarsz, és nem egy leépült, nyámnyila ember vagy aki csak sodródik az árral.

2011. jún. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
jó, igazad van. Csak már annyiszor közölték már ezt velem (nem pozitívan), hogy az én fejemben is pejoratívan fixálódott. :) PEdig csak szeretem szeretni, amit csinálok, a pszichopedagógia meg abszolút nekem lett kitalálva.
2011. jún. 4. 01:46
 37/61 Moszuke ***** válasza:

[link]

na.. lovagoljatok a szavakon.. má' télleg:)

2011. jún. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
:D micsoda szorgalom. :D csak sokan a törtetővel keverik.
2011. jún. 4. 01:49
 39/61 anonim ***** válasza:

Áh, ezek az emberek csak le akarnak húzni az ő szintjükre, mert szúrja a szemük, hogy neked valami jól megy, amíg ők nem képesek ilyenre.

Ne is foglalkozz velük, nevess nyugodtan a képükbe, és kérdezd meg, hogy nekik mikor lesz olyan állásuk amilyenre vágynak?

Nah majd akkor megfigyelheted hogy fancsalodnak el :D

Tényleg nem érdemes foglalkozni se velük.


Szerencsére ténylegesen léteznek rendes, normális pasik is. Általában az értelmiségiek között több van.


De figyelj, neked olyan pasi kell, aki elégedett a munkájával, büszke rá, szereti, és szeretne sikereket elérni benne, ahogy te is.


Amikor párom pl arról beszél, hogy majd hogy nyeri meg a Nobel-díjat pár éven belül, és mellé keres milliókat egy szabadolammal, akkor az mindig mosolyt csal az arcomra. De nem gúnyos mosolyt, és nem is hitetlenkedőt, hanem boldogat, hogy ilyen pozitív és produktív emberrel oszthatom meg az életem. És szerintem ilyen hozzállással, bármilyen nehézségen át tud vergődni.


Egyébként párom élő bizonyítéka annak, hogy a nagyon magas igényekkel rendelkező egyének is tudnak olyat találni, aki megfelel neki :D És ezt most magamra mondtam. Nekem is aztán több oldalas listám van, és a párom mindnek megfelel XD De teljesen magától, nem akartam megváltoztatni.


Oké mondjuk lehet, hogy arra majd ráveszem, hogy kicsit egészségesebben étkezzen, vagyis szénsavas üdítő helyett víz, meg zöldségek és gyümölcsök nagyobb arányú fogyasztása, de ezzel nem akarom megváltoztatni, csak az egészségére akarok odafigyelni, hogy sokáig egészségben lehessünk együtt :D

2011. jún. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:
:) ezt jó volt olvasni, nagyon. :) Az is igaz, hogy én nagyon-nagyon óvatos és kissé túl kritikus vagyok magammal és másokkal szemben is. Hozzájön még az, hogy kb nem tudok eljárni sehová, van , hogy napi 16 órát vagyok bent az intézetbe, mire hazaesünk kutyával, nem sok kedvem van mondjuk bulizni menni. :)
2011. jún. 4. 02:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!