Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? PAsik, mit vártok el tőlünk, nőktől? (nem feminista meg hímgyűlölőnek szánom a kérdést, mert a nők sem jobbak. )

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van az általános pasinézetből ( nem mintha a nők jobbak lennének.) Én valahogy így látom:

Legyen okos, de csak annyira, hogy ne legyen nagyon égő, ha megszólal.

Legyen független, de közben esendő kismadár is.

Legyen őszinte, de csak akkor, ha titeket dicsér, különben megbántódtok.

Legyen művelt, de lehetőleg annyira ne, mert ha mondjuk sokat tanul, akkor biztos ambiciózus antinő.

És persze legyen tökéletes alakja, gyönyörű arca és szexre bármikor kapható legyen, legyen hűséges és blabla.


2011. jún. 4. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:13

Fuvola szakos vagyok. :) De nem vagyok az az átlag zenész. Leginkább a fura kategória. még zenészberkeken belül is.:D

2011. jún. 4. 01:17
 22/61 A kérdező kommentje:
igen, de egy kapcsolatban nincs helye a versengésnek szerintem. (részemről az élet más területén sem. VEszekedni, meg versengeni sosem vagyok hajlandó senkivel.)
2011. jún. 4. 01:18
 23/61 anonim ***** válasza:

"VAn az úgy, hogy úgy alakul, és nem tehet az illető nő róla. Mondjuk, meghal a társa, vagy lemond a láthatásról való jogáról."


Az egy dolog. Itt nem arról van szó, hogy egy nő ne BÍRNA felnevelni két gyereket egyedül, hanem arról, hogy mennyire egészséges ez. És valóban, sajnos sokakat balszerencse ér, de abban egyetérthetünk, hogy ez nem az egészséges állapot. :)


"Fuvola szakos vagyok. :) De nem vagyok az az átlag zenész. Leginkább a fura kategória. még zenészberkeken belül is.:D"


Hű ez tök jó; én is az elvontabb, s egyben igényesebb műfajokat kedvelem mind komoly- és könnyűzenét illetően. :)


"VEszekedni, meg versengeni sosem vagyok hajlandó senkivel."


Én sem szeretek veszekedni senkivel, versengeni olykor-olykor szeretek, a helyzettől függően. Vitázni viszont kimondottan szeretek: legjobb dolog, amikor a nézetek egyeztetésre kerülnek, és számomra a vita mindig is pozitív értelmű szó volt, mert a vita lényege h a végén közös nevezőre jut a két fél.

2011. jún. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 Moszuke ***** válasza:

@@@

Biztonságot, szeretet kell, hogy nyújtson. Csakhogy egy kellő lelkierő és intelligencia, empátia nélkül nem megy, mert vagy nem tart ki mellette, vagy teljesen alárendeli magát neki, ami szintén nem jó.

###


igen ez mind szép és jó és ezekhez nem kell még érettségi sem:)

szeretni bárki tud, intelligencia örökletes és tanult dolog, empátia meg elvileg kéne, hogy szoruljon az emberbe.. bár az én páromban pl: nincs:)

ezért amikor ő őszinte akkor erősen sértő tud lenni:D

DE legalább őszinte:)

és a többi majd kialakul.. bízom benne:)


amúgy meg.. mindig kettőn áll a vásár.. ha egyik fél egy érzéketlen, ("neveletlen?") primitív szardarab akkor tök mind1, hogy a másik mennyire töri magát.. az a kapcsolat halálra van ítélve..

2011. jún. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

a vita egy más tészta: azt én is, ha van értelme. De a hangomat egy pillanatig sem emelem fel.

PErsze, hogy nem egészséges az egyszülős család, mint olyan, de hát sajnos... :( hozzáteszem, nekem van a világ legjobb anyuja. :)


Azért komolyzenében is van, amit nem szeretek. Pl Wagnert nagyon nem. inkább a finomabb, kevésbé monumentális zenéket kedvelem. Főleg a romantikát és a barokk egy részét. Ezen kívül főleg klasszikus és szimfonikus metalt hallgatok, de még azt is megválogatom.

2011. jún. 4. 01:25
 26/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:24

ki mit vár el. :) nem azt mondom, hogy tudja kívülről a tudás fáját,de amikor a második világháborút valamikor a 15. századra taksálja, az azért zavar. Az alapműveltsége legyen meg.

2011. jún. 4. 01:26
 27/61 Moszuke ***** válasza:
ez jogos.
2011. jún. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
no. :) konszenzus win. :)
2011. jún. 4. 01:30
 29/61 Moszuke ***** válasza:

na, akkor megegyezhetünk abban, hogy minden ember idióta? és másban a szálkát magában durungot se téma? stb?:D


és ezt magamra is értem:) mert én tudom milyen vagyok.. másokba bármit aprót észreveszek és magamat tökéletesnek érzem:D

na.. ezért vagyok elviselhetetlen néha:)

2011. jún. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:35

Azért nem mindenki szardarab, csak nagyon nehéz megtalálni az aranyat közötte. :)

2011. jún. 4. 01:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!