Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? PAsik, mit vártok el tőlünk, nőktől? (nem feminista meg hímgyűlölőnek szánom a kérdést, mert a nők sem jobbak. )

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van az általános pasinézetből ( nem mintha a nők jobbak lennének.) Én valahogy így látom:

Legyen okos, de csak annyira, hogy ne legyen nagyon égő, ha megszólal.

Legyen független, de közben esendő kismadár is.

Legyen őszinte, de csak akkor, ha titeket dicsér, különben megbántódtok.

Legyen művelt, de lehetőleg annyira ne, mert ha mondjuk sokat tanul, akkor biztos ambiciózus antinő.

És persze legyen tökéletes alakja, gyönyörű arca és szexre bármikor kapható legyen, legyen hűséges és blabla.


2011. jún. 4. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
igen, én is valahogy így, bár első olvasásra nekem is kicsit úgy tűnt, ahogy fentebb leírták.
2011. jún. 6. 01:58
 52/61 anonim ***** válasza:

Azért boldogító gondolat úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy az illető úgy áll hozzá, hogy: "Tegyen le a biztonság hitéről, nincs olyan sem érzelmi, sem anyagi, se szerelmi téren"

Ezt csak és kizárólag úgy lehet értelmezni, hogy jobb ha titokban gyűjtöd a pénzt, mert válás lesz előbb vagy utóbb. A házassági esküt is úgy mondaná el, hogy "jóban, rosszban, míg rád nem unok". Szép.

2011. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
sajnos ez a tendencia manapság. :( Nem vállalok felelősséget érted, illetve de, csak előbb bebiztosítom magam, hogy ne bukjak akkorát. Meg a "bocs, most jó vagy, de ha jön jobb, akkor csomagolj."
2011. jún. 6. 02:05
 54/61 A kérdező kommentje:
bár ez értelmezhető úgy, hogy "ne másszon a nyakamra, és ne kapaszkodjon foggal-körömmel." ez így egy fokkal szimpibb.
2011. jún. 6. 02:06
 55/61 anonim válasza:

Al Bundytól idéznék.

Mire való a nő? A két F-re. Főzésre, Fmosásra.

2011. jún. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Én már semmit nem várok el a nőktől, mégis 0 sikerem van, mert a nők 2 elvárásának (nézzen ki jól, legyen pénze) nem felelek meg.
2011. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

utolsónak: pont azért nincs sikered mert nem vársz el semmit, nincs önbecsülésed és ezt kiszagolják a nők (velem is így volt régen)


a kérdésre válaszolva: azt h mit mondanak a fiúk, meg h igazából mit szeretnének az 2 külön dolgo. ugyanúgy ahogy a lányok is jönnek egy kétszázas listával hha az ideális pasiról kérdezed őket h aranyos, kedves meg okos meg stb. közben meg az iylen srácokat levegőnek nézik és a bőrdzsekis köcsöggel jönnnek össze. ne fiygelj arra más mit mond h mit akar, mert igazából nem azt akarja. légy önmagadm légy magabiztos(!!legfontosabb!!) és annyi pasid lesz amennyit majd akarsz

2011. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm ilyen legyen:


- Legyen művelt, ("de" kezdetű megjegyzések nélkül).

- Legyen gyermekien csintalan, de ne legyen őrült és rosszindulatú. (Mondhatni "disztingválni tudni kell".) Ez a személyiségjegy a legbonyolultabb és legfontosabb, mert ezzel vagy rendelkezik valaki, vagy nem.

- Legyen az arca, a tekintete nekem tetsző, de ezt a fenti két tulajdonság úgyis indukálja... Mert meglátszik az :)

- Ne legyen kövér, de nem kell, hogy bomba alakja legyen.

2011. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Ezek lökött elvárások...nő részéről is, férfi részéről is.Én például, csa annyit akarok, hogy szimpatikus arca legyen a csajnak, legyen kedves,édes és ragaszkodó vagy egyszerüen legyen önmaga jóval rósszal...mert egyikünk se tökéletes... és a sok elvárásba úgyis elbukik a másik valahol.
2011. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Tetszik a válaszod, 10:02-es! :)


Végre egy "földön járó" pasi! :)


18/L

2011. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!