Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? PAsik, mit vártok el tőlünk, nőktől? (nem feminista meg hímgyűlölőnek szánom a kérdést, mert a nők sem jobbak. )

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van az általános pasinézetből ( nem mintha a nők jobbak lennének.) Én valahogy így látom:

Legyen okos, de csak annyira, hogy ne legyen nagyon égő, ha megszólal.

Legyen független, de közben esendő kismadár is.

Legyen őszinte, de csak akkor, ha titeket dicsér, különben megbántódtok.

Legyen művelt, de lehetőleg annyira ne, mert ha mondjuk sokat tanul, akkor biztos ambiciózus antinő.

És persze legyen tökéletes alakja, gyönyörű arca és szexre bármikor kapható legyen, legyen hűséges és blabla.


2011. jún. 4. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

Meg hozzátenném, hogy a mai napig nehezen hiszem el, hogy tényleg van ilyen pasi, és ráadásul pont össze tudtam vele jönni.


De hát ez így van: aki tudja mit akar, az tud olyat találni. Aki nem tudja mit akar, az meg kereshet ahogy csak akar, nem sok eséllyel talál olyat amit tényleg szeretne.


Szóval jobb ha vannak elképzeléseid, csak legyenek többé-kevésbé realisztikusak (öööööh nah ezt totálisan nincs jogom mondani, az én elvárásaim nem voltak túl realisztikusak, de hát én úgy csináltam, hogy megnéztem, hogy mi az amit tuti nem tudnék elviselni, és azokat zártam ki akik ebbe beleestek. Hát hadd ne mondjam a pasik hány százaléka volt ez :D)

2011. jún. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
igen, csak aki nekem lenne jó, annak nagy százalékban én vagyok kevés. :)
2011. jún. 4. 02:12
 43/61 anonim ***** válasza:

Én se buliba ismertem meg a párom, ott annyira nem is lehet szerintem.


Saját és ismerőseim tapasztalatából merítve azt tudom mondani, hogy a legjobb az ismerkedésre egy olyan tevékenység, hobbi, vagy ahhoz kapcsolódó valami, amit élvezel csinálni.


Például neked a zene nagyon jó lenne ilyen alapnak. Pl eljárhatnál olyan előadásokra, koncertekre, ahol más, hasonló stílusú zenészekkel, zeneszeretőkkel megsmerkedhetsz.


Én is a barátomat egy hobbi szintű tevékenységen ismertem meg.


Egyik ismerősöm mondta szerintem jól, hogy ilyen helyeken tudják az emberek igazán magukat adni, és más tudatállapotban vannak, nyitottabbak az ismerkedésre, illetve azokra az emberekre akik hasonlóan hozzájuk élvezik ezt az elfoglatságot.


Egyébként nekem is rengeteg olyan volt, hogy tetszett srác, és úgy éreztem, hogy nekem jó lenne, de neki nem kellettem. Végül már annyira elkeseredtem, hogy feladtam az egészet, merthogy én úgyse jöhetek be olyan pasinak, aki nekem akárcsak tetszik. Ez volt 20 évesen, és ekkor még csak addig se jutottam el, hogy kézenfogva menjek egy fiúval... Mert én csak komoly kapcsolatot akartam, és bár hajlandó voltam engedni egyes elvárásaimból, egyik fiúnak se kellettem, aki nekem bármennyire tetszett is.


Aztán meg mi történt? Elég nevetséges volt... Szóval mint mondtam, feladtam a dolgot így 20 éves koromra, de persze attól volt még aki tetszett, csak nem hittem benne, hogy bármi is lehet.


Nahát erre pont ekkor ismerkedtem meg leendő barátommal, aki az első pillanattól tetszett, és mint később kiderült, én is neki... És ahogy jobban megismertük egymást, úgy tetszettünk meg egymásnak egyre jobban, és derült ki, hogy mennyire összeillünk, és megfelelünk egymásnak. Egyszerűen félelmetes.


Mielőtt ez megtörtént velem, én már nem hittem benne, hogy ilyen van a valóságban, merthogy ilyen csak filmekben, könyvekben van, de hát most mit mondjak? Megesett, így esett, most már tagadni nem tudom.

Úgyhogy van ilyen, biztos lesz veled is ;) Mint mondtam, aki tudja mit akar az talál olyat :D


De egyébként tényleg félelmetes, hogy mikbe össze nem illünk... Elég racionális gondolkodású ember vagyok, de néha már gondoltam rá emiatt, hogy mégiscsak lehet, hogy van ez az egy lélek két testben dolog, mert ez már nagyon sok egybeesés XD.

2011. jún. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket.

Ha egy nő tényleg értelmes, akkor nem játssza az eszét. Tehát én szeretem az igazán értelmes nőket.

Minden nőben benne van az esendő kismadár. Több hónap után a napokban tudtam meg egy lánytól, mi a gyenge pontja. Nem hiányzott eddig, de jó, hogy ilyen is tud lenni.

Ha sokat tanul, akkor lehet, hogy egy hülye szakbarbár lesz. Karrierista nővel nem kezdenék. Nem nőies. De az nem probléma, ha művelt. Sőt!

Ha a fentiek meg vannak, akkor egy átlagos lányt már tökéletesnek látok. Persze a szikra kell.

2011. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

Ismerős. Meg persze elvárják a gondoskodást, de ne legyünk aggódóak. Erre egy példa: a volt barátom elvárta, hogy hazatámogassam miután beszívott, de ne próbáljam leszoktatni róla.


Én is az okosabb lányok közé tartozom, és eddig minden egyes fiúnál azt tapasztaltam, hogy legyek okos, de ha tőle is okosabb vagyok, akkor már stréber vagyok, meg befeléforduló. Nekem ez magas!


Persze nekem is vannak elvárásaim, de nem hiszem, hogy túl nagy kérés, hogy ne drogozz...

2011. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hogy két azonos beállítottságú ember vonzza egymást, szóval ha feltűnik(úgy érzed szeretnéd megismerni ...stb) neked valaki akkor az többnyire hasonló mint te vagy, viszont vannak különbségek méghozzá az apró betűs leírásban megbújva.


Amire ezzel ki akartam lyukadni az az hogy egy igazán erős kapcsolat kiépítéséhez, a párunk megtalálásához magunkat fejlesszük, és jutassuk eredményre.


Ahogy haladunk előre a céljaink mentén előbb-utóbb valaki csatlakozik hozzánk, mert vélhetően ugyanazt az irányt, életmódot, értéket követi amit mi, és addig együtt maradunk amíg közösek a céljaink. Szóval ezért is gondolom hogy a párunk mindenképpen igényeinknek megfelelő partner lesz, és hogy meddig él a kapcsolat az a saját felkészültségünk függvénye, annak hogy mennyire tanultunk az élet során a hibáinkból.


Mindenkinek más igényei vannak, nézetei.


Én a következőket várom el:

- Adja meg a szabadságomat, amit én is megadok

- Őszinte bizalommal szeressen,

- Tudja neki mi a jó, kövesse a céljait, álmait

- Szeresse a jelent, a pillanatot, és ne a jövőt tervezgesse

- Tegyen le a biztonság hitéről, nincs olyan sem érzelmi, sem anyagi, se szerelmi téren

- Tudja elengedni a dolgokat hogy úgy történjenek ahogy azok történnek

- Tiszteljen, fogadjon el a hibáimmal együtt

- Legyen benne empátia, szeressen akkor is amikor legnagyobb szükségem van rá

- Legyen helyén az önbecsülése

2011. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

08:44

Hű, ezt lefordítom magamnak, várjál.

Szóval, légy mellette szabad, ne tervezzen veled jövőt, házasságot, ne érezze magát biztonságban veled, mert bármikor megcsalhatod, vagy elhagyhatod, ha ez megtörténik, lépjen túl rajta gyorsan, de szeressen, tiszteljen, és legyen tudatában annak, hogy nem benne van a hiba.

Jól csináltam?

2011. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 Moszuke ***** válasza:
vannak érdekes emberek..:D
2011. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

Ne akarja hogy az apja legyek.

Ne akarja hogy a gyereke legyek.


kb ennyi az igényem. És egyiknél sem az életkorra gondoltam.

2011. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

11.31.


Tetszik hogy mennyi féle képpen tudunk-mi emberek- értelmezni egy egy szöveget. Sztem 8.44-es csupáán arra gondolt hogy egy pár tisztlje egymást mindenféle szempontból

Amit az egyik megad a másiknak, azt elvárja fordítva is. Legyen saját élete, céljai, de ez nem azt jelenti hogy nem tervezhetnek együtt. Minden bizonytalan, ebben is igaza volt.

Ha valami megtörtént úgy ahogy, már úgysen tud változtatni rajta. Ha valakit igazán szeretünk, szeretjük a hibáit is, de legalább is toleráljuk őket.

Ne hagyjon cserben amikor a legnagyobb szükségem van rá. Legyen önbizalma, ne becsülje alá magát, legyen tisztában képességeivel, és határaival.

Én így forditanám le 8.44 írását.

2011. jún. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!