Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? PAsik, mit vártok el tőlünk, nőktől? (nem feminista meg hímgyűlölőnek szánom a kérdést, mert a nők sem jobbak. )

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van az általános pasinézetből ( nem mintha a nők jobbak lennének.) Én valahogy így látom:

Legyen okos, de csak annyira, hogy ne legyen nagyon égő, ha megszólal.

Legyen független, de közben esendő kismadár is.

Legyen őszinte, de csak akkor, ha titeket dicsér, különben megbántódtok.

Legyen művelt, de lehetőleg annyira ne, mert ha mondjuk sokat tanul, akkor biztos ambiciózus antinő.

És persze legyen tökéletes alakja, gyönyörű arca és szexre bármikor kapható legyen, legyen hűséges és blabla.


2011. jún. 4. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 Moszuke ***** válasza:
100%

- legyél "okos" intelligens, fogd fel mikor mit mondok neked.

- legyél esendő kis madár és ha kell csapj oda az asztalra és állj ki magadért. tetszik ha egy lány "szerény"/szolid és óvni való.

- mindig minden körülmények között legyen őszinte.. de ne feledjük, hogy az őszinteség intelligencia nélkül pusztán gorombaság.

- ne legyen művelt, ne tanuljon sokat.. sőt.. szart se tanuljon kb.. nem attól lesz vki okos, hogy otthon magol.

- legyen jó humora = tudjon nevetni a poénjaimon.

- ne legyen komoly = legyen egy nagyra nőtt kisgyerek mint én.

- hűséges, aggódó, odaadó, bla-bla.. igen

- ne legyen szexre bármikor kapható.

- no és végül.. leszarom a külsőd.. ha megismerlek majdhogy nem az lesz utolsó amit figyelek, hogy hogyan nézel ki.

ennyi.

2011. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

igen, kiforgattam, szándékosan.

Ne essen szélsőségbe? na de könyörgöm. Minden embernek vannak erős és kevésbé erős vonásai. Az meg, hogy valaki mennyire önálló pl, eléggé nehezen szorítható fokozatok közé. Nem lehet az, hogy mondjuk simán nevelek két gyereket egyedül, de ha a férfi ott van, akkor persze drágám, te vagy a főnök és társai... Meg ha egy dologban őszinte vagyok, akkor a többiben is.

2011. jún. 4. 01:00
 13/61 A kérdező kommentje:

- ne legyen művelt, ne tanuljon sokat.. sőt.. szart se tanuljon kb.. nem attól lesz vki okos, hogy otthon magol.


Na ez az amit nem bírok. oké, hogy az intelligencia nem tanultság kérdése, de manapság tanulás nélkül nagyon nehéz egyről kettőre jutni. Ha meg nem jut előbbre, akkor hogyan lesz társa a férfinak? Majd ő mindent megold? azért ezt nehogy már komolyan gondoljuk. Félreértés ne essék, nem vagyok egy nagy emancipált nő, sőt, egy bizonyos szinten lány létemre hányok az egész "női egyenjogúság" elmélettől, na de amikor közli a srác, hogy én biztosan egy ambiciózus, törtető r.banc vagyok azért, mert két egyetemen tanulok (egyik sem az a pénzcsináló szakma, az egyik pszichopedagógia, a másik pedig zeneakadémia), akkor azért ki tudok akadni.

2011. jún. 4. 01:04
 14/61 anonim ***** válasza:

Egyedül simán nevelsz 2 gyereket? Hát ez sztem kicsit egoizmusra vall, ráadásul a gyereknek soha nem tesz jót a csonka család, és egyik szülő sem tudja helyettesíteni a másikat.


A "szélsőséges" voltam.

2011. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
elméleti dolog volt. VAn az úgy, hogy úgy alakul, és nem tehet az illető nő róla. Mondjuk, meghal a társa, vagy lemond a láthatásról való jogáról. (mint ahogyan az én jó atyám tette, mielőtt megszülettem.)
2011. jún. 4. 01:07
 16/61 Moszuke ***** válasza:

nem tudom kikerültél-e már az iskola védőburka alól, de ha egyszer megteszed ráfogsz jönni, hogy hiába tanulsz te, szart se érsz el vele.

2diplomás takarító lehetsz..protekcióval..talán,

de ne legyen igazam és jöjjön be neked az élet.



mit értesz az alatt, hogyan lesz a társa a férfinak amúgy?


ui.: két egyetem tényleg érdekes...:) de inkább nem szólok semmit:P

2011. jún. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:

teljesen mind1 milyenek vagyunk, a legtobb lanynak nincs agya(inkabb bablevesnek hivjuk) vagy nem tudja hasznalni. ha ez nem igaz akkor en vagyok Jezuska. bocsanat hogy ezt mondom.


lehet az ember oszinte, vagy hazug, kedves, vagy bunko, nyomulos vagy felenk. minden baj.


sok kozul:

van egy csajszi nekem teccik regota. tobb eve ismerem. irok neki meg minden. probaltam kedves lenni: miert nyaladzol ennyire? bunko: de tusko vagy. leirom neki oszinten a velemenyem. elovassa és ennyi. sirnak a lanyok hogy egyik pasi se oszinte, de kozben tokmind1 milyen. regen sokkal tobbet beszeltunk, meg olyan is ari volt. ez onmagaban nem is lenne baj. csak mostanaban soha nem ir vissza. es ez igy semmi. ez igy olyan mint egy nagy lofäsz. inkabb irja az hogy: bocsi, tul nagy a farkad. vagy valami. de a hallgatas rosszabb.

2011. jún. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:

úgy értem, hogy azért egy nő mégiscsak egy biztonságos hátország kell, hogy legyen a férfi számára, és viszont. Biztonságot, szeretet kell, hogy nyújtson. Csakhogy egy kellő lelkierő és intelligencia, empátia nélkül nem megy, mert vagy nem tart ki mellette, vagy teljesen alárendeli magát neki, ami szintén nem jó.


Tisztában vagyok vele, hogy a zeneakadémia szart se fog érni, viszont pszichopedagógiából most csinálom a másoddiplomát, és már dolgozom egy intézetben két éve. Nem mondom hogy halálra keresem magam vele, de megélek, és nagyon-nagyon szeretem. Arról nem beszélve, hogy még a kutyám is velem dolgozhat. :)

2011. jún. 4. 01:13
 19/61 anonim ***** válasza:

"Minden embernek vannak erős és kevésbé erős vonásai."


Ez nem egyenlő azzal, h szélsőségekbe esik.


Igen, én pl. szeretem, ha nagyon őszinte a nő. Csak lehet hogy egyes nők egy kalap alá (konkrétan az őszinteség alá) vesznek olyan dolgokat, amelyek igazából kicsit más kategóriák. Őszinte kell legyél akkor is, ha a férfi hibázik, de soha ne alázd meg, és ezt mindig kedvesen hozd a tudtára, ugyanez fordítva is igaz. Az őszinteségnek is megvan a formája amit tudni kell alkalmazni.


"egyik sem az a pénzcsináló szakma, az egyik pszichopedagógia, a másik pedig zeneakadémia"


Wow, szintén zenész? :) Megkérdezhetem, milyen szakon? Már elnézést az OFF-ért.


Én a magam részéről szeretem, ha a lány ért valamihez, amihez én nem. De azt korán sem viselném el soha, ha abban jobb lenne, ami az én szakterületem. A két fél egészítse ki egymást, és ne versengjen.

2011. jún. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:13

igen, ez a másik oldal. Nagyon nem tudunk mit kezdeni a kedvességgel, odafordulással. Pluszban a legtöbb lánynak tényleg nincs agya. Felszínesek. De a férfiak sem jobbak semmivel. Csak az a baj hogy két hülye sosem találja meg egymást, különben szót sem érdemelne az egész probléma.

2011. jún. 4. 01:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!