Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kitört a femcel forradalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitört a femcel forradalom? Avagy fellázadtak a női incelek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Olvassátok a kommenteket egyre durvább. Szerintem félelmetes.


Mit szóltok ehhez incelek? Szövetségest, vagy riválist láttok bennük?



2020. dec. 23. 21:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
75%

5, te már csak tudod, hisz nyilván láttál engem, és azt is, hogy hogy viszonyulnak hozzám a férfiak, amikor meglátnak. Ja, nem. De azért jólesett a szokásos pszicho-bullshitet elsütni.

7, te meg az itt kapott üzeneteimet láttad. A vén f*szoktól (60 éves!), a perverzektől, meg azoktól, akik kizárólag annak apropóján próbálkoznak be, hogy olvasták, a kutyának sem kellek, mert ronda vagyok, ergo arra játszanak, hogy az összes többi nővel ellentétben én majd biztos nem utasítom el őket, nem tehetem meg, sőt, kezet kell csókolnom és a feneküket fényesre kell nyalnom, mert végre valaki lealacsonyodott hozzám. Melyiknek is kellene jobban örvendenem? Komoly dilemma!

2020. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
60%
Ha esetleg írnál más féle kommenteket, nem pedig folyton vígjáték szerű, groteszk túlzásokkal azt, hogy mennyire ocsmány, gereblye, bszatlan apáca meg mindenféle vagy, akkor tudnának más indokkal is írni...
2020. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz kérdező.

Itt csak incelek vannak.

2020. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
33%
12, "vígjátékszerű, groteszk túlzásokról" természetesen szó sincs, nyers tényközlés van. Az persze nyilván csípi a szemét minden olyan embernek, aki magáévá tette ezt a "magunkról csak jót vagy semmit" (kb. mint a halottról ugye 😃) attitűdöt, és még gyönyörűen meg is indokolja a másik díjnyertes (amúgy teljesen logikátlan) maszlaggal, miszerint "ha te nem szereted magad, más hogyan is tehetné?!".
2020. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
(Bocs, 11-nek ment)
2020. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj olyat a számba, amit nem mondtam. :D Nem az önkritikával van gond, az nekem is van, de ha valaki így lehordja magát, az tényleg groteszkül mutat, kb. mintha minden nap ijedten elfordulnál a saját tükörképedtől. Meg régebben volt, hogy linkeltek itt képet egy nőről, aki szerinted hasonlít hozzád, és nagyon erőltetted, hogy ocsmány, de szerintem pl. nem volt az.
2020. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
86%

#14

Ha nem tűnik fel, a legjobb indulattal próbálok rámutatni, hogy te most a traumád vetíted ki random emberekre, és a vita így két síkon folyik.


Az egyik sík: az adott nő túlsúlyos-e. Egyértelműen igen.

A másik sík: értéktelen-e a csúnya ember és értékes-e a szép. Szerintem attól függ melyikről mennyit tehet, mi nem veleszületett és min mennyire tud változtatni.


Ez két külön dolog, de ha egybe akarod hozni, a túlsúly ellen lehet tenni, ha csak nem beteg és valószínűleg nem beteg, ahogy a legtöbb kövér nem beteg, csak jó takaró, úgy a túlsúlyon lehet változtatni.


Amiről te beszélsz, hogy értéktelen-e valaki mert a sors úgy elbánt a külsejével, amin sehogy sem lehet változtatni. Nem. Ebben teljesen igazad van. De te most rossz embereken vezeted le a sérelmed - a jogos sérelmed.

2020. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
16, bocs, de az, hogy szerinted (aki feltételezem, még nő is vagy) nem volt az, irreleváns. Egyetlen dolog számít: ezzel a kinézettel már az első szűrőn sem megyek át, nem kellek, nulla a piaci értékem. Normális ízlésű, egészséges férfi számára taszító vagyok.
2020. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Férfiak is írták, hogy nem ronda a képen látható nő. Emlékszem.
2020. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Küldje már el valaki azt a képet, férfi vagyok, had állapítsam meg.
2020. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!