Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kitört a femcel forradalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitört a femcel forradalom? Avagy fellázadtak a női incelek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Olvassátok a kommenteket egyre durvább. Szerintem félelmetes.


Mit szóltok ehhez incelek? Szövetségest, vagy riválist láttok bennük?



2020. dec. 23. 21:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hogy vannak e olyan túlsúlyos nők akik kapnak lájkokat? Vagy, hogy a kommentelők szerint minden nőnemű kap? Nagyjából mind igaz. Mi a kérdésed?
2020. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Te nem találod durvának, ahova fajultak a kommentek?
2020. dec. 23. 21:18
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
1-es, a végét olvasd. :D Megjött a szokásos "gebeocsmányrusnya", aki mindenkinek szándékosan ártani akar, aki szebb nála, meg odatévedt valaki skizofrénia gyanús szerencsétlen, akire lassan mentőt kellene már hívni, mert valamiféle epizódja lett szegénynek.
2020. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
49%

Miért, nekünk kuss a nevünk? Mi nem lehetünk frusztráltak és keserűek vagy ha igen, fojtsuk csak szépen magunkba, mert úgy illik? Hát hogyne.

(a rusnyadék gereblye apáca)

2020. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%

#4:

Az a helyzet, hogy te se a külsőd miatt vagy egyedül. Erre mérget vehetsz.

20 évesen az arcodért okolhatod a genetikát. De 40 évesen már a belsőd tükre lesz. Most félúton jársz.

2020. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
76%

# 4


Nem, csak nem kéne másokra gyűlölködni, másikat utálni, pláne nem olyanért, ami nem igaz.

2020. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
29%

Végig azt ecsetelte, hogy rá se néznek a férfiak, stb stb... Majd az utolsó mondatában mit írt? Itt ráírt 1-2 nem teljesen 100-as férfi. Szinte szó szerint ezt:

-Tehát van akit érdekelne, csak az neki nem elég jó.

-le merem fogadni, hogy nem is beszélt velük igazán, csak pár mondatot beszélhettek, ergo meg sem ismerte őket igazán hogy milyenek...

-de ő papol arról,hogy milyen sérelmeket kapott a külseje miatt. Közben ő sem akarja megismerni a másikat.

mi a végső következtetés?

-Nők: soha nem tudják mit akarnak, és kettős mércét alkalmaznak még a legrosszabb pillanatukban is. Sőt még saját maguknak is ellentmondanak.


Őszintén sajnálom, mert én is kaptam a nőktől nagyon sok bántást a külsőm miatt, sőt meg is aláztak sokszor. Esélyt pedig soha nem kaptam igazán egyetlen nőtől sem.

És még azt sem mondhatom, hogy megismertek, és utána kezdtek volna bármit is mondani/ítélkezni rólam, mert nem.

Meg sem akartak ismerni, mert nem születtem jóképűnek sajnos. Egy randira nem adott esélyt soha egy nő sem...


Szóval nem vetélytárs ő, mert én logikusan felépítve, magamnak nem ellentmondva, normálisan a valóságot leírom. Ő csak dobálja a szavakat, és meg sem nézi mit ír le egymás után. Ráadásul nő, akik amúgy is az életben mindig kettős mércét alkalmaznak mindenhol.

29/F

2020. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
Már évek óta ez megy ezen az oldalon és egyre nevetségesebb. Az incelek szidják a nőket, a femcelek meg a férfiakat. Elég durván. Szerintem szomorú, hogy ez az átlag színvonal, mert így a segítségre szoruló emberek feljönnek, kérdeznek, aztán kapnak egy veszekedést. Mert, ezek a válaszolók nem csak a felesleges kérdéseknél akadnak ki, hanem a normálisoknál is.
2020. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
79%
7-es, szerintem tökre összeillenétek.
2020. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
52%
Semmi durva nincs benne, inkább nevetséges és szomorú. Teljesen egyértelmű, hogy Amerikában, Európában, Magyarországon túlsúly van, statisztika. Ahelyett, hogy azzal foglalkoznánk, hogyan lehet megoldani egy problémát, a problémát divattá és magabiztossággá formáljuk, majd a társadalom arcába nyomjuk. Így jutunk el ma oda Magyarországon, hogyha nem vagy kövér, akkor gebe csontkollekció vagy. Az igazságot egyébként jelzi az önmaguk bizonytalánságából frusztrációjából kipattanó vérszomjas reakció is. Amíg az önkritikát folyamatosan leépítjük és az egonk köré - mely tele van hibákkal s mely hibákat javítani kéne - átjárhatatlan falakat húzunk... ez lesz
2020. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!