Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg lehet törni a Láncot? Véget érhet majd a társkeresés örökös-uroboroszának kálváriája?

Figyelt kérdés

Amiket most fogok írni azok értelemszerűen nem minden egyes nőre meg férfira vonatkoznak. Elvégre olyan, hogy "mindenki" meg "senki", az általában nem szokott lenni.


Tehát többnyire a következő felállás szokott lenni:


A nők többnyire az alfahímekre hajtanak, a felső 20%-ra (ebben semmi elítélnivaló nincs, mindenki jól akar járni). Azonban mivel kb az összes nő a felső 20%-ra hajt, ezért a férfiak felső 20% pontosan tudja, hogy kb bárkit megkaphat, ezért butaságnak tartják, hogy leragadjanak egy valakinél, amikor öt másikat is megkaphatnak. Így az alfahímek sakkban tartják a nőket. Szemétkednek velük és kihasználják őket. De mint tudjuk a hazugság falai egy idő után leomlanak. Így a nők (azon részük, akiket végül miután meguntak az alfahímek eldobtak) csalódottak lesznek. Ezért bosszúból szemétkedni kezdenek az átlagos (most legyen ez az alsó 80%) férfiakkal. Így az a sok szemétkedés amit ők ártatlanul az alfahímektől kaptak meg anno, azt mind átadják az átlagos férfiaknak. Azonban mint tudjuk nem mindenki marad élete végéig alsó 80% (illetve az alfahímeknek is el kellett kezdeniük valamikor valahol). Így az átlagos férfiak miután kb harminc fölé érve már alfahímekké válnak, akkor meg ők elkezdenek szemétkedni a még gyanútlan huszonéves nőkkel. Így az a sok szemétkedés, amit ők kaptak anno a nőktől, azt mind átadják a még gyanútan nőkbe.

És így tovább a végtelenségig.


Tehát gyakorlatilag egy örökös körforgást kapunk, egy megtörhetetlennek látszó láncot. Alfahímek -> Gyanútlan nők (akik meggonoszodnak) -> Átlagos férfiak (akik meggonoszodnak) -> gyanútlan nők stb.

Ez olyan mintha egy végtelen soha véget nem érő kínszenvedés lenne. Egy eternális gyötrelem, ahol a felső szűk néhány embert kivéve senki sem jár jól. Ennek a csatának nincsenek nyertesei. Mert mindkét fél csak egymást lehúzza, és tulajdonképpen csak vesztesek lesznek. Lesüllyedünk az állatok szintjére.

Senki nem tudja ki és mi indította be ezt a folyamatot. De talán az elindítója, már évszázadok/évezredek óta nem is él. De a folyamat mégis önmagát gerjeszti.


Vajon meg lehet bontani ezt az örökös körforgást? Vajon ki lehet törni ebből a rendszerből? Szét lehet szakítani a láncot?

Ami engem illet bosszút állok ezen gonoszságon. Forradalmat robbantok ki. Mert egy olyan világban, ahol a gonoszság számít etalonnak, a jócselekedetek forradalmi tettek.

Ez mit jelent? Akármennyire és akárhányan is szemétkednek velem (mint átlagos férfival) a nők én ezt nem fogom senkinek visszaadni. Ha többszázan is szemétkednek velem én erős leszek és bosszúból nem fogok szemétkedni senkivel sem, semmit nem fogok átadni az általam elszenvedett gonoszságból a nálam gyengébbekbe. Azaz pl nem hazudok egy nőnek sem és nem etetem be őket semmivel sem (mint azt alfahíméknél szokás).

Ez az én forradalmam.

Kitörni ebből az örökös romboló-rendszerből. Nem továbbadni a szemétkedést, és ezzel ledönteni a Rendszert, végérvényesen.



2019. dec. 18. 00:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Erről jut eszembe:


„A jótett nem egyenlő a rossz cselekedettel. Olyasmivel hárítsd el azt, ami jobb annál, és íme, hű barát lesz az, akivel viszály állított szembe.” (Mohamed próféta)


„Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel.” (Jézus)


„Ha durván beszélnek veled, hallgass, akár egy törött hang. Nem visszavágni a szabadság jele.” (Buddha)

2019. dec. 18. 00:15
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért valahol lenyűgöző a maga bizarr módján, hogy ilyen részletes fantazmagóriákat gyárt az elméd az elméleted alátámasztására.
2019. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
a bölcs prófétáid,szavaik annyit érnek mint a fing.a gonosz,rossz emberek a szerencsések,gazdagok.a jót eltapossák.számukra nincs jövő.
2019. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Amiket most fogok írni azok értelemszerűen nem minden egyes nőre meg férfira vonatkoznak."


Elfelejtetted leírni, hogy akkor viszont kikre.

2019. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Oké, végigolvastam. Menjél pszichiáterhez, kérdező. Nagyon jót tenne neked.
2019. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem erről 2 dolog jut eszembe. Az egyik, hogy neked megint túl sok időd van h.lyesegeken gondolkodni. Ezt az időt hasznosabban is eltolthetned, mondjuk kereshetnek magadnak egy pszichiáter.A másik:Mikor halnak ki végre az incelek???
2019. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Rockarc ***** válasza:
97%

A langlelku forradalmarok mindig is koran haltak. Neked nem a vilagegyetem forgasanak a megvaltoztatasa kene legyen a celod, amikor joval egyszerubb dolgok sem mennek. Sok kitartast ahhoz a rengeteg gyogyszerhez, amire raszorulsz.


Egyebkent mi az alfahim definicioja? En a 80%-ba tartozok, vagy a 20%-ba? A sunak szama a meghatarozo? Mert en nem tartom magam alfahimnek, de a te altalad lesajnalt 80%-ban sincsenek problemaim, ha oda tartozok. Valahol ereszt ez a szepen felepitett legvar. Es olyan szaga van, mint az erolkodesnek. Mibol epult?


43F

2019. dec. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Atlagos ferfiak harminc felett sem nagyon lesznek alfahimek. 35 evesen is incel vagyok....
2019. dec. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket honnan szeded? Szétnéztél már a szomszédságodban, a munkahelyeden, a lépcsőházban, a villamoson, vagy a parkban? Mindenki alfahím, akinek felesége, barátnője van? Na ugye! Akkor minek mantrázod a fent leírt semmit sem érő maszlagot?
2019. dec. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2%

Nekem idáig tetszik az eszmefuttatásod, én is találkoztam már a jelenséggel:


"A nők többnyire az alfahímekre hajtanak, a felső 20%-ra (ebben semmi elítélnivaló nincs, mindenki jól akar járni). Azonban mivel kb az összes nő a felső 20%-ra hajt, ezért a férfiak felső 20% pontosan tudja, hogy kb bárkit megkaphat, ezért butaságnak tartják, hogy leragadjanak egy valakinél, amikor öt másikat is megkaphatnak. Így az alfahímek sakkban tartják a nőket. Szemétkednek velük és kihasználják őket. De mint tudjuk a hazugság falai egy idő után leomlanak. Így a nők (azon részük, akiket végül miután meguntak az alfahímek eldobtak) csalódottak lesznek. Ezért bosszúból szemétkedni kezdenek az átlagos (most legyen ez az alsó 80%) férfiakkal. Így az a sok szemétkedés amit ők ártatlanul az alfahímektől kaptak meg anno, azt mind átadják az átlagos férfiaknak."

2019. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!