Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg lehet törni a Láncot? Véget érhet majd a társkeresés örökös-uroboroszának kálváriája?

Figyelt kérdés

Amiket most fogok írni azok értelemszerűen nem minden egyes nőre meg férfira vonatkoznak. Elvégre olyan, hogy "mindenki" meg "senki", az általában nem szokott lenni.


Tehát többnyire a következő felállás szokott lenni:


A nők többnyire az alfahímekre hajtanak, a felső 20%-ra (ebben semmi elítélnivaló nincs, mindenki jól akar járni). Azonban mivel kb az összes nő a felső 20%-ra hajt, ezért a férfiak felső 20% pontosan tudja, hogy kb bárkit megkaphat, ezért butaságnak tartják, hogy leragadjanak egy valakinél, amikor öt másikat is megkaphatnak. Így az alfahímek sakkban tartják a nőket. Szemétkednek velük és kihasználják őket. De mint tudjuk a hazugság falai egy idő után leomlanak. Így a nők (azon részük, akiket végül miután meguntak az alfahímek eldobtak) csalódottak lesznek. Ezért bosszúból szemétkedni kezdenek az átlagos (most legyen ez az alsó 80%) férfiakkal. Így az a sok szemétkedés amit ők ártatlanul az alfahímektől kaptak meg anno, azt mind átadják az átlagos férfiaknak. Azonban mint tudjuk nem mindenki marad élete végéig alsó 80% (illetve az alfahímeknek is el kellett kezdeniük valamikor valahol). Így az átlagos férfiak miután kb harminc fölé érve már alfahímekké válnak, akkor meg ők elkezdenek szemétkedni a még gyanútlan huszonéves nőkkel. Így az a sok szemétkedés, amit ők kaptak anno a nőktől, azt mind átadják a még gyanútan nőkbe.

És így tovább a végtelenségig.


Tehát gyakorlatilag egy örökös körforgást kapunk, egy megtörhetetlennek látszó láncot. Alfahímek -> Gyanútlan nők (akik meggonoszodnak) -> Átlagos férfiak (akik meggonoszodnak) -> gyanútlan nők stb.

Ez olyan mintha egy végtelen soha véget nem érő kínszenvedés lenne. Egy eternális gyötrelem, ahol a felső szűk néhány embert kivéve senki sem jár jól. Ennek a csatának nincsenek nyertesei. Mert mindkét fél csak egymást lehúzza, és tulajdonképpen csak vesztesek lesznek. Lesüllyedünk az állatok szintjére.

Senki nem tudja ki és mi indította be ezt a folyamatot. De talán az elindítója, már évszázadok/évezredek óta nem is él. De a folyamat mégis önmagát gerjeszti.


Vajon meg lehet bontani ezt az örökös körforgást? Vajon ki lehet törni ebből a rendszerből? Szét lehet szakítani a láncot?

Ami engem illet bosszút állok ezen gonoszságon. Forradalmat robbantok ki. Mert egy olyan világban, ahol a gonoszság számít etalonnak, a jócselekedetek forradalmi tettek.

Ez mit jelent? Akármennyire és akárhányan is szemétkednek velem (mint átlagos férfival) a nők én ezt nem fogom senkinek visszaadni. Ha többszázan is szemétkednek velem én erős leszek és bosszúból nem fogok szemétkedni senkivel sem, semmit nem fogok átadni az általam elszenvedett gonoszságból a nálam gyengébbekbe. Azaz pl nem hazudok egy nőnek sem és nem etetem be őket semmivel sem (mint azt alfahíméknél szokás).

Ez az én forradalmam.

Kitörni ebből az örökös romboló-rendszerből. Nem továbbadni a szemétkedést, és ezzel ledönteni a Rendszert, végérvényesen.



2019. dec. 18. 00:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Kitörni pedig csak szerencsével lehet, ha találsz olyat aki nem bunkó.
2019. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Hány incel fórumot jártál végig, mire összszedted ezt a rengeteg bölcsességet?

Amúgy köze nincs a valóságot, de arra tökéletes, hogy ezzel nyugtassátok magatokat, hogy nem saját hibátokból vagytok egyedül.

2019. dec. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért válna egy fiatal béta 30 fölött alfává? Mi indokolja ezt? Milyen változás megy végbe, ami ennyire megnövelné a vonzerejét?


Tudom, hogy sokaknak ez a "30 felett király leszek" dolog aféle reménysugár az egyébként reménytelen életében, de ki kell ábrándítsalak titeket: tévedés. A két "kaszt" között nem nagyon van átjárás.


30 felett jóképű leszel? Vonzó? Magas tesztoszteronszintű? Megváltozik a genetikád?


Engedjétek el ezt a dolgot inkább. Abból kell építkezni, ami van, mert később sem lesz több...

2019. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Csak tényeket, eredményeket, kutatásokat és véleményeket szoktam olvasni, illetve ezek cáfolatát is. A konklúziót magam hozom létre. Semmit nem hiszek el egyből, ahogyan az ellenkezőjét sem. Sokáig szoktam gondolkodni, ha találok erre értelmes embereket, akkor velük is elmélkedek ezeken. Szeretek pl kávézókban mélyeket elmélkedni.


A 80/20 arány nem választható el élesen, ez inkább csak tájékoztató jellegű és az átmenet fokozatos. Ez az arány a világban máshol is felfedezhető és sokszor visszatérő elem. A társkeresés Lorenz-görbéjéből ered:

[link]

[link]

Mint látható itt görbék vannak, nem pedig két teljesen elválasztható csoport. Azt, hogy a Lorenz-görbe miért nem 50/50 a férfi-nő közt hanem 80/20, ezt az eltérést már elmagyaráztam (röviden: az evolúciós befektetési-modell miatt és a férfiakban jelenlevő nagyobb iq szórás miatt).

De egyszerűbb ide leírni, hogy 80 meg 20, mint Lorenz-görbékről és egyenletlenségeket mutató grafikonokat magyarázni. Amikor még így sem értette meg a többség a kérdést, akkor mi lett volna még ha ezeket is beleírom...


És nyilvánvalóan nem minden átlagos pasi lesz 30 felett alfahím. Csak egy kis részük. De most arról a kis részről szólottam fentebb, akik később alfahímekké válnak.

Akik nem válnak alfahímekké (a többség) azok értelemszeren más módszereket keresnek, hogy kiéljék gonoszságaikat. Pl verik a feleségüket, állatokat kínoznak, iskolákban lövöldöznek stb. Kivéve persze ha forradalmárok, és megtörik a láncolatot.


#9 - ezt is kifejtettem már az oldalon, hogy a modern társadalomban bevezetett monogámia miatt nem csak a férfiak KÖRÜLBELÜL 20%-nak van párja. De ne aggódj, ma már tudjuk genetikai vizsgálatokkal is bizonyítani, hogy az őskorban (történelmünk 99,9%-ban) csak a férfiak kb 20% adta tovább génjeit. A párválasztási preferenciák azóta semmit sem változtak. Csak a társadalom változott (létrejött a monogámia), de az agyunk ugyanolyan, mint az őskorban.

2019. dec. 18. 15:03
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor még így sem értette meg a többség a kérdést"


Szerintem mindenki megértette a kérdést, csak a többség nem vevő az agyament baromságaidra.


De a lényeg annyi, hogy te elmélkedhetsz naphosszat a kitalált problémáidról, de ha nem fejlődsz és továbbra is az a szociális analfabéta leszel aki most vagy, akkor egyedül fogod leélni az életed.

2019. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15


Nekem nem úgy tűnik, hogy a többség megértett volna bármit is (de ez nyilván az én hibám, mert nem tudtam jól elmagyarázni és átadni a tudásom).

Nézd csak meg ezt (tényleg nézd meg, kérlek):

[link]

Látható, hogy egyesek még el sem olvassák normálisan a kérdést. Ha egyesek még el sem olvassák, akkor hogyan higgyem el, hogy a többség tényleg megértette miről van itt szó?


Amúgy meg ha elmélkedek az nem jelenti azt, hogy nem fejlődnék. Minden nap igyekszem fejleszteni magam az élet csomó területén. Igyekszem minden nap jobb emberré válni, mint aki tegnap voltam.

2019. dec. 18. 23:17
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát radírt egy kanos idióta(aki valószínűleg minden kérdésnél ír valakinek) és te erről arra következtetsz, hogy mindenki hülye itt.


Úgy meg nem lehet fejlődni, ha közben incel fórumokat böngészel és még el is hiszed amiket ott írnak. Ez kb olyan, mintha a bibliát olvasgatva próbálnád megérteni az evolúciót.

2019. dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki inkább a szemed. Fölöslegesen rúgózol kitalált baromságokon. Majd ha minden ismerősöd, akinek párja van, az összes "alfahím", akkor lehet igazad. Addig csak felfújsz egy semmit, meg statisztikázol a kitalációkon. De megsúgom: alfahím a majmoknál van. Ha majommal akarsz összejönni, te dolgod, de többségében azért emberek vagyunk, emberi nőkre vágyunk :)
2019. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem kötelező nekem elhinni semmit sem. Ha nem értesz egyet velem semmiben sem, akkor hát tégy úgy.

Én csak arra kérek mindenkit, hogy ha hallotok vagy olvastok valamit, akkor ne higgyétek el elsőre és ne azonnali ösztön-alapon hozzatok döntéseket. Nekem se higgyetek el semmit sem abból, amit leírtam. Elég ha csak elolvassátok és elgondolkodtok rajta. Ha bármit bárkitől hallotok, olvastok az nem lesz igaz. El kell olvasni az ellenvéleményt is, és utánajárni a dolgoknak, majd miután elgondolkodtunk rajta, akkor alkothatunk véleményeket.

Amiket leírtam azokat én ilyen alapon hoztam létre. Elolvasok minden véleményt és annak ellenkezőjét is (pl a gyakorin is elolvasom mindenki válaszát függetlenül, hogy nem ért velem egyet semmiben sem) majd elgondolkodok a sok adaton és hozok egy konklúziót.

Ezt a konklúziót láthattátok fentebb is. A gonoszság-láncának elvét (pl amikor a részeg férj veri a feleségét és gyerekeit, akkor a gyerek is később ha felnő verni fogja a feleségét, ahogyan a kislány is ha felnő olyan férfit fog elvenni, aki verni fogja őt, ahogyan az apja is verte anyját, hiába hagyja el a következő férfi is ilyen lesz, sokszor az új pasi szinte kísértetiesen is hasonlít az exhez-ilyen esetről pedig lehet hallani nem egyszer, és így tovább a végtelenségig. Aki nem csukott szemmel jár Magyarországon az tudja, hogy ezek még a mai napig is sok családban jelen vannak. Mintha létezne egy lánc, ami állandóan továbbörökíti magát, de nem tud megsemmisülni, és a lánc elindítói már kitudja mióta nem is élnek...)

Szóval ez alapján hoztam létre a fentebbi konklúziót. Lehet tévedek, ki tudja?

Elolvasom én is az ellenvéleményeiteket, noha nem értek veletek egyet, de attól még elgondolkodok rajtuk.

Csak ennyit kérek én is mindenkitől...

2019. dec. 20. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!