Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a pasik többségének jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a pasik többségének jó eredményt hozott a szexuális forradalom? Te mit gondolsz erről.

Figyelt kérdés

Egy jó barátom rövid "előadásról jutott szembe a kérdés".

Ő azt mondja, a legtöbb pasi a szexuális forradalom óta (mondjuk a pasik fele) kapott egy-két rosszul sikerült kapcsolatot a házassága előtt ("kárpótlásul" azért) azért, hogy utána a feleségét már nem szűzzen, hanem legtöbbször három-négy pasi után kapja meg. Ja és jellemzően a barátnőiket is már páran (ő mondta így) felpróbálták előtte.

Minden pasi aki kisebb "jogos" rendűségi érzéssel él, mert az átlagosnál kisebb neki (ez a pasik ~40%) most már azt is tudhatja, hogy valószínű ő még a felességnél sem a legméretesebb.


Jó én mondjuk azt sem értem, mi a francnak elvenni egy nem szűz nő. Ez volt évszázadokig az egyetlen értelme a nősülésnek , hogy az a nő csak a "tiéd", csak veled hál.

Most ne mondjuk, hogy a FÉRFIAKNAK "csak" nyomorgás a fontos indok a házasság megkötésére!


Az tény, hogy le egyszerűsítem a kérdést a szexualitásra, de a szexuális forradalom is csak ezt tette. (Jó később még rosszabbat is később. A férfiakból félig nőket csinált.)


2011. dec. 4. 16:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vajon a pasik többségének jó eredményt hozott a szexuális forradalom? Te mit gondolsz erről?
2011. dec. 4. 16:24
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
értelmetlen, felesleges téma.
2011. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Minden pasi aki "jogos" kisebb rendűségi érzéssel él, *
2011. dec. 4. 16:25
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szüzesség téma erősen túlbecsült. Ha a kedves nem kapott el semmilyen betegséget és nem lett terhes akkor teljesen mindegy, hogy hányan döngették meg mire megjött az esze.
2011. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Miért lenne értelmetlen?

Azért mert a férfiak több mint fel megszívta, és erre már csak idősebben jön rá?

Fiatalon szinte mindenki azt hiszi milliárdos lesz és Don Juan.

Most ez már Amerikában megdőlni látszik.

2011. dec. 4. 16:28
 6/21 A kérdező kommentje:

4/5 Időpont ma 16:28


Értem ez is egy álláspont.

2011. dec. 4. 16:29
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Kezdjük ott, hogy a nő nem tárgy, így birtokolni sem lehet. Mégis az erősebbik nem minden további nélkül tekintette a tulajdonának több évszázadon át. És ez az igazságtalan állapot szűnt meg néhány évtizeddel ezelőtt. Az önző szempontból nézve persze, a férfiak elvesztették a "gazda" szerepét, de ez így van rendjén, hiszen egyik nem sem uralkodhat a másikon. A történelmi ismereteid igencsak hiányosak. Az akkori lányok sem mentek mindig szűzen férjhez (a vőlegény gyakran próbálgatta a leendőbelijét esküvő előtt), ezért is voltak olyan trükkök, mint a csirkevér a lepedőn, megtévesztve ezzel a családokat. Miért olyan nagy baj, hogy végre nem tárgyként kell tekinteni a nőkre, és szerelemből lehet házasodni? Hogy ők is élvezhetik a szeretkezést, nem csak az "uruk"? Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenki d*gjon orrba-szájba, de attól még nem lesz értéktelenebb egy nő, hogy volt már szexuális kapcsolata, vagy esetleg ő is élvezi a szexet. Én kifejezetten örülök neki, hogy magam választhattam ki a párom, és ha minden jól megy, akkor a leendő férjemnek (vagyis neki) adtam oda magam először még tiniként. De ha nem ő lett volna az első, az sem tragédia. Nem ettől lesz valaki jobb vagy rosszabb.
2011. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Én nő vagyok, kicsit sértőnek találom a fogalmazásod. Úgy beszélsz a nőkről, mint használati cikkekről. Azért mert nem szűz valaki, még lehet értékes ember. Pláne, ha nem is ő tehet arról, hogy elhagyja az aki elvette a szüzességét! És mi az, hogy három-négy pasi után kapja meg? Postázzák, vagy mifene? Ezt a bunkó tárgyilagos megfogalmazást kikérem a nők nevében.


,,Minden pasi aki kisebb "jogos" rendűségi érzéssel él, mert az átlagosnál kisebb neki (ez a pasik ~40%) most már azt is tudhatja, hogy valószínű ő még a felességnél sem a legméretesebb."

Bizton állíthatom, nem a méret a lényeg, hanem a technika! Ha szeret egy nő, jó a szexuális életetek, akkor úgysem érdekli, hogy 2 centivel hosszabb e vagy rövidebb.

26N

2011. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"A történelmi ismereteid igencsak hiányosak. Az akkori lányok sem mentek mindig szűzen férjhez (a vőlegény gyakran próbálgatta a leendőbelijét esküvő előtt), ezért is voltak olyan trükkök, mint a csirkevér a lepedőn, megtévesztve ezzel a családokat." A csirkevér az falun volt?

De amúgy a történelmi isreeteim a tiednél biztosan jobbak, ha csak nem egy jól képzet történész vagy.

A szociológiai és filozófiai ismereteim meg biztosan jobbak. A nő nem a férfi tulajdona volt. A kapitalizációval igaz volt egy ilyen nézet szemlélt áramlat, de ez leginkább csak vád volt. Annyi, hogy nem fér meg két dudás egy csárádban. Vagy a egy kapitalista példával a, az 50-50% részvény/szavazat arány kutya macska barátsághoz vezet.

Tény hogy férjhez adták. De nem férjnek adták oda a nőt.

A házastársi egységhez mindig is kellet egy döntő és egy alárendelt szerep. Voltak koros hosszú évszázadok, amikor a házon belül a nő, azon kívül és azon kívüli ügyekben a férfi döntött, pontosabban mondta ki az utolsó szót.

2011. dec. 4. 17:23
 10/21 A kérdező kommentje:

Csak az van, hogy (nem nekem) de a pasik (fehér ember) 40%-nak (civilizációs ártalom, igaz pont a fent vázolt viselkedés miatt, a japánok ~32-34%-nak szintén) a normálisnál kisebb a pénisze. És ez mellett még a férfiak többsége a nemi méretével párhuzamba állítja az önértékelést. Tehát nem ő lesz a legtöbb a féleségének, legalábbis a saját eszemében.

Amúgy az összes agyi elektromosságot mérni képes szerkentyűvel kimérték, hogy szexuális irányultságtól függetlenül van egy terület az agyban ahol a látott pénisz hosszával arányosan izgalmi állapot lép fel. Az változó kinél milyen erős de az, hogy ez az izgalmi állapot egyre erősebb egyre hosszabbnál az nem. Pedig tudjuk tudatósan, hogy a vastagság többet számít, legalábbis a szexuális örömszerzésnél. Amúgy az élet nem igazságos, tehát nem is a férfiak igazságért harcolok itt. Amúgy is aki az élet igazságossá tételért harcolt eddig, az mind csak rontott eddig az emberek helyzetén.

2011. dec. 4. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!