Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vaktozott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vaktozott meg ennyire a vilag 1-2 evtized alatt, h egy tulsulyos no facebook kepe ala is erkezik 150 like es 10 probalkozo pasi, mig egy atlag ferfi a kutyat erdekli, ha nem jokepu vagy tehetős?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 23. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
25%

77, itt egy-két nem teljesen 100-as fazon írt már, és ez minden. Az esetek ~90%-ában levegő vagyok, láthatatlan, senki nem próbál még csak szemkontaktust sem felvenni velem. A maradék részben kapom a lesajnáló, fanyalgó arckifejezéseket meg a beszólásokat az ocsmányságom miatt. Ennyi.

Itt felettem meg pl. ez a nagyon okos (valójában csak genetikailottó-nyertes) nő 7 éve él szuperboldog párkapcsolatban a kívül-belül 10/10-es pasijával. Úgy könnyű...

2020. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 A kérdező kommentje:

Kérdező, te meg menj a fenébe.


:D Köszönöm. Én csak azért mutattam a képet, hogy kontrasztot állítsak a nézőpontok közé, hogy ha lány túlsúlyos, akkor oké, lesz bőven próbálkozója (láthatjuk, hogy megosztó, de sokaknak tetszik), ha a pasi átlagos, akkor a nők 99%-a levegőnek nézi, mint párjelöltet.

2020. dec. 23. 21:49
 83/90 A kérdező kommentje:
Sőt akkor is levegő a pasi, ha sportos, de nem helyes. Akkor jön a nőktől, hogy ez borzasztó, mi az h nem helyes? Hogy nem mert helyesnek születni? Egy nő, mert szinte bármilyen, ha van mit rajta fogni és elmegy egy felessel az arca, akkor már azért elég sok pasi fogja a nyálát csorgatni rá.
2020. dec. 23. 21:52
 84/90 anonim ***** válasza:
100%
Ne csorgassátok akkor, és meg van oldva.
2020. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
35%
Q hölggyel az a kisebbik probléma, hogy túlsúlyos. A nagyobbik, hogy több mint valószínű 30 alatt érte el ezt a testalkatot, 40-50 éves korára bálna lesz.
2020. dec. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
80%
85: azért nem tudhatod, hogy épp milyen állapotában van a fotó elkészítésekor. Én ennél is voltam már kövérebb 30 év alatt, most meg itt vagyok majdnem 40 kilóval könnyebben. Mert mostanra sikerült egyrészt kideríteni azt a betegséget, ami miatt könnyebben szedem fel a kilókat, spéci étrendet összeállítani, és a depresszióból annyira kimászni, hogy el tudjam kezdeni az életmódváltást.
2020. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
82%
#82 Buta vagy, mint a tök. A párkapcsolatban lévő pasik többsége átlagos. De mi nők nem vagyunk olyan ostoba ösztönlények, hogy pasik fotóit lájkolgassuk, meg nyáladzzunk alatta. Az a pár fogyatékos bige aki ilyen, nyilván a modell csávókat lájkolgatja. Én oda vagyok egy átlagos pasiért, de sosem lájkolnám a facebook fotóit. Soha. Legföljebb a bejegyzéseit, ha egyet értek velük, de azt meg nem a külseje miatt. Az ostoba kérdésed megint csak azt bizonyítja, hogy a pasikban nincs tartás, nem azt hogy nem kellenek az átlagos pasik. Dehogynem kellenek. Csak te nem vagy átlagos.
2020. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Karácsonyt
2020. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 A kérdező kommentje:
20-25 között van a hölgy korban.
2020. dec. 24. 15:49
 90/90 anonim ***** válasza:
77%

"Nem írtam, hogy a sokszorosát érem a lánynak, egyszerűen hazudsz. Annyit mondtam, hogy alak szempontjából köröket verek rá. Ami igaz."

erre:

"

Amit írtál, az pontosan ezt jelenti. Magadat tartod többre mindenkinél, mert szebb arccal születtél. "


Bolond pitsa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kellemes ünnepeket!

2020. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!