Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vaktozott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vaktozott meg ennyire a vilag 1-2 evtized alatt, h egy tulsulyos no facebook kepe ala is erkezik 150 like es 10 probalkozo pasi, mig egy atlag ferfi a kutyat erdekli, ha nem jokepu vagy tehetős?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 23. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan változhatott meg annyora a világ, hogy most szaros közösségi oldalas lájkokban mérik egyesek azt, hogy ki mennyire értékes?
2020. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
70%
Ez neked a nő túlsúlyos? Mucikám, csak szeretnél ha egy ilyen nő rád nézne 2 mp-nél tovább és nem küldene el melegebb éghajlatra a stílusod miatt.
2020. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
55%
Úristen... igen, ez a nő túlsúlyos, ez teljesen egyértelmű.
2020. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
63%

Ha ez túlsúlyos, akkor én meg kisbolygó vagyok aranyom :D

Megértelek amúgy. Régi szép idők, mikor a neked nem tetsző nőket csak felkrták a máglyára, aztán nem volt velük baj többet... Jó idők voltak...

xd

2020. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
28%
Jézusom, te is valami elmebeteg megkeseredett femináci vagy, aki szerint minden olyan nő, akinek kivehető alakja van, az kórosan sovány, ugye?
2020. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy meg mondtam bármit azzal kapcsolatban, hogy bármi bajom lenne vele? Az ő dolga, engem nem érdekel, de attól még tény, hogy túlsúlyos.
2020. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
79%
Kb. ilyen túlsúllyal rendelkezem én is a 160 cm-hez a 74 kilómmal, de fel tudok úgy öltözni, hogy fel se tűnjön. Az arca és a kisugárzása a képen látható nőnek valószínűleg nagyon pozitív. A férfiak szeretik a pozitív nőket.
2020. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
27%
Én bevallom, hogy maximálisan feminista vagyok, de ez a nő túlsúlyos, én biztos nem pakolnék ki képeket magamról, ha így néznék ki.
2020. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
59%
18, én a szó mai értelmében nem vagyok feminista, de férfiként is egészséges és esztétikus testalkatot tartok fenn, szóval nem tudom, miért kellene eufemizálnom, amikor valaki nem. Én is voltam már 10 kilóval nehezebb, mint most, és akkor elismertem, hogy elengedtem magam, aztán lefogytam. Senkinek nem használ, ha nem lehet kimondani, hogy mi micsoda.
2020. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem ennél lényegesen jobb alakom van, mégsem kapok 30-40 lájknál többet. A titkom? Kevés ismerősöm van facebookon :-) Illetve az én ismerőseim nem annyira lájkolósak, amúgy én sem. És azt hogy mennyi lájkot kapok is csak onnan tudom hogy nem olyan rég az ilyen kérdések hatására megnéztem, magamtól nem is követem.
2020. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!