Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vaktozott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vaktozott meg ennyire a vilag 1-2 evtized alatt, h egy tulsulyos no facebook kepe ala is erkezik 150 like es 10 probalkozo pasi, mig egy atlag ferfi a kutyat erdekli, ha nem jokepu vagy tehetős?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 23. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
97%
Az semmi, de két évtizede még Facebook sem volt.
2020. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha valakinek több ezer ismerőse van Fb-on, ahhoz képest az a 150 like nem sok.

Egyébként te miért like-okban méred a dolgokat? Mit ér a valós életben a like? Semmit!

2020. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
10%
Mert a péniszem nem fogja saját magát kielégíteni. Így mindent meg kell ragadni, hogy valaki kirángassa belőle a..."feszültséget".
2020. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a kérdések a férfiakat járatják le, nem a nőket.
2020. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
90%
Ez a nő láthatóan túlsúlyos, de ad magára, valószínűleg van szexuális kisugárzása. Az ilyeneknél pedig mindig volt és mindig lesz vevő egy dugásra. Az nem jelenti azt, hogy járnának is velük.
2020. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
90%
A face lájk nem lánykérés. Fejezzétek már be a hisztit. Kövér nőnek nem lehet sok barátja, ismerőse, rokona?
2020. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
100%
Az arca szép? Az alapján lenne teljes a kép.
2020. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
90%
Elképzelem ezeket a gép előtt dühöngő férfiakat, ahogy excel táblázatot vezetnek a nők fb/insta profiljáról és eldurran az agyuk, ha több a lájk, mint amennyit szerintük érdemel a csaj. Tüzet okádva feljönnek ide és próbálják jó útra téríteni ezt a romlott világot.
2020. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
93%

A facebook like népszerűséget jelez, nem szépséget.

Nekem van a képen láthatónál sokkal kövérebb ismerősöm, ráadásul az arca is iszonyatosan csúnya, de nagyon szociális, minden lében kanál, csak a közeli baráti társasága minimum 50 fő, és neki is minden képén több, mint 100 like van, valamelyiken akár 200 is.

Ezzel szembe itt vagyok én, aki sportol, jó az alakom, az arcomat is szépnek mondják, és az tény, hogy nagyon sokat adok magamra, mindig tökéletesen igyekszem öltözni, sminkelni, és van 7 éve egy baromi helyes és rendes párom, de a fb képeimen jobb napokon van kb. 30 like, mivel atomintrovertált vagyok, csak 1-2 közeli barátom van, és nem osztogatok másoknak ilyen kis puszipajti lájkokat, ezért nem nagyon kapok én sem.

2020. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg azt a 150 embert, akinek tetszett a képe.
2020. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!