Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vaktozott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vaktozott meg ennyire a vilag 1-2 evtized alatt, h egy tulsulyos no facebook kepe ala is erkezik 150 like es 10 probalkozo pasi, mig egy atlag ferfi a kutyat erdekli, ha nem jokepu vagy tehetős?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 23. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
32%

48#

De!Egészsegtelen!

Pont azért túlsúlyos.

Innentől van az,hogy hízás,vagy életmódváltás.

2020. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gázak vagytok, ha a kinézete alapján ítélitek meg, hogy ad-e magára vagy sem, meg hogy a testalkatán nyekeregtek... Hát ez röhejes. A kérdező is és a magukat idealnak tartók is... Lehet, hogy külsőre adtok valamicskét magatokra, kár, hogy a személyiségetekre igénytelenek vagytok. És ne jöjjön senki azzal, hogy mennyire túlsúlyos a csaj vagy sem, nem ez az érdekes, hanem hogy ti milyen gusztustalan módon ocsaroltok valakit és igénytelennek tartotok amiatt, mert maskepp néz ki, mint ti. Bizonyára bennetek is lehet bőven kivetnivalót találni, és még képet sem kell kitennetek hozzá... Na boldog karácsonyt.
2020. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
40%

De elvagytok foglalva h túlsúly e vagy sem. Nen azért de nézzetek már magatokra ti talán tökéletesek vagytok?

Nem ebbe a pár kg feleslegbe fog belehalni higgyjétek el.

Komolyan ennyire le kell ragadni ennél?


Az oké h nem tetszhet mindenkinek de szerintem nézzetek magatokba mert kétlem, hogy ti tökéletesek lennétek!

2020. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem mondta, hogy rohadjon meg, én mondtam, hogy nem érdemel alázást. Nem érdemli meg, hogy kocának nevezzék, vagy moslékosvödörrel azonosítsák.


Csak annyit merészelek állítani, hogy túlsúlyos, ami szerintem nem az igényesség csimboraszója. De ezen változtathat is akár, vagy nem, ő dolga.

Magamról csak azért beszéltem, mert megint jöttek az olyan kommentek, hogy na vajon az hogy néz ki, aki merészeli nem azt mondani, hogy jaj de jó alakja van, hanem azt, hogy túlsúlyos. Tény, hogy én nem vagyok túlsúlyos, és egészségtelen életmódot sem élek. Alak és test/egészségre való igényesség tekintetében köröket verek erre a lányra, szóval nem a levegőbe beszélek. De ettől még nem érdemli meg sem azt, hogy egy idióta f.aszkalap visszaéljen a képével, sem azt, hogy a nőgyűlölő, beteg nézeteit vele igazolja a neten, és azt sem gondolom, hogy én jobb ember lennék nála, sem azt, hogy értékesebb, mivel nem ismerem. De ettől még túlsúlyos, ezt kár lenne tagadni.

2020. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
73%

Élvezni mások megszégyenítését mentálisan egészséges emberre vall?

Akkor már inkább a súlyfelesleget választanám, minthogy ebben leljek örömet.

2020. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
73%

És ha az, mi közöd van hozzá? Semmi. Az hogy köröket versz rá, az mit jelent? Egyáltalán érdekel bárkit is szerinted vagy csak magadat hasonlitgatod?

Semmi közöd hozzá, meregesd magad inkább ahhoz, aki lehetnél, ha nem azt bizonygatnad folyton, hogy "köröket versz rá".

2020. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon büszke lehetsz rá, hogy találtál valakit, akinek rosszabb az alakja nálad. :D Most egész ünnepek alatt 50+ kgs lányokat fogsz kirakni az instádra fújogva, a barcsinők meg bólogatnak rá, micsoda szégyen? :D Te vagy a szégyen. Az önimádatod kb annyit ér, mint amikor a frissen érettségizett tini lealázza az elsős gyereket a matektudásával. :D Hát gratula, nagyon nagy teljesítmény, szerintem tűzd ki a melledre!
2020. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
66%

55


Még egyszer leírom, hátha felfogjátok: Az a két ember szégyenítette meg, akiket idéztem, azokkal én sem értek egyet.

Én csak annyit írtam, hogy túlsúlyos, mert TÉNY, orvosi szempontból is ez már az a kategória, pláne akkor, ha fiatal. Ezt tagadni nem kedveskedés, hanem a realitás tagadása. A felesleg pedig akárhogy erőlködtök, nem egészséges, és ez is az igényesség témájának a része.

Olyat is álszentség írni, hogy ne a külseje alapján ítéljük meg, hogy igényes-e. De igen, akármennyire is nem tetszik, része az IS. Ezzel az erővel igényes egy olyan ember, aki nagyon olvasott, nagyon kedves, jóindulatú meg minden, de jó, ha havonta fürdik és rohadnak kifelé a fogai? Szellemileg lehet, más szempontból marhára nem. Sarkított példa, de talán megértitek, hogy a külső is része. Mivel azt látják belőled először és valamilyen szinten alakítod, és felnőtt ember tudja, hogy ha tetszik, ha nem, ez is befolyásolja azt, hogy másokra milyen benyomást teszel.

Szerintem elárul sokat az illetőről, hogy milyenné formálja magát, rám pl. sokkal jobb első benyomást tesz egy genetikailag nem túl szép arcú, de ápolt, sportos, szépen, csinosan öltözött ember, mint egy olyan, akinek pl. nagyon szép vonásai vannak, de közben el van hanyagolva a teste és olyan ruhákat vesz fel, amivel ki is hangsúlyozza + mondjuk mosdatlan, büdös. Tudom, hogy nagyon nem áll itt meg a dolog, hogy ki milyen ember, és kövér ember is lehet tiszta, illatos, ápolt fogsorú, meg milyen, de akárhogy tagadjuk, RÉSZE az is az igényességnek, hogy milyen a teste és mit kezd vele. De ez MÉG MINDIG nem jelenti azt, hogy szabadon lehet bántani, vagy el lehet tőle várni, hogy adogasson esélyt mindenféle féregnek.


"Egyáltalán érdekel bárkit is szerinted vagy csak magadat hasonlitgatod?"


Mások vergődnek ilyenkor mindig azon, hogy vajon, akik "szidják", azok hogy néznek ki.


Arról meg, hogy ki milyen ember, nem tudtok semmit, az titeket minősít, ha szerintetek az alapján elmondhattok sz.ar embernek, mert nekem máshol kezdődik a túlsúly, mint nektek, és merem leírni, vagy, hogy szerintem része az igényességünknek az is, hogy nem kéne elhízni...

2020. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
63%

Na álljon meg a menet! A kérdező kezdte azzal, hogy megosztotta ennek a lánynak a fotóját, felvetve, hogy ez a túlsúlyos lány is milyen sok lájkot kap. Én például csak annyit jegyeztem meg, hogy sokkal vékonyabb vagyok és mégis alig írnak rám, tehát nem ezen múlik.

Illetve meglepődtem azokon a kommenteken, hogy ez a nő nem túlsúlyos. A legjobb indulattal is az, én is voltam ilyen, mint írtam is, eszemben sincs pálcát törni fölötte. De ez túlsúly, akkor is ha csinos. És ez nem baj. De ettől függetlenül le lettem pontozva én is a sárga földig, pedig sehol nem mondtam, hogy csúnya vagy igénytelen. Miért kell hazudni és azt mondani, hogy ez nem túlsúly, én csak azt nem értem. Miért nem lehet elfogadni a tényeket? Ettől még ez a nő lehet több klasszissal jobb nő nálam, nem állítom az ellenkezőjét.

2020. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
34%

Persze, hogy külső alapján akarsz ítélni, mert ez az egyetlen, amit fel tudsz mutatni, amúgy egy nárcisztikus liba vagy. Az istenkomplexusodba nem fér bele, hogy +5 kg-val még emberszámba lehet venni egy nőt, vagy egy férfit. Kár, hogy élsz, a hozzád hasonlók nélkül annyival szebb lenne a világ.

Nem aggódsz te senki egészségéért, csak szadista vagy és próbálod jó cél leple alatt rúgdosni az embereket.

A dohányosokról és a gyorsételt fogyasztókról is megalázó képeket posztolsz mindenhova, vagy azt már nem mersz, nehogy átrendezzék az egyetlen értékes dolgot, amid van?

2020. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!