Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vaktozott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vaktozott meg ennyire a vilag 1-2 evtized alatt, h egy tulsulyos no facebook kepe ala is erkezik 150 like es 10 probalkozo pasi, mig egy atlag ferfi a kutyat erdekli, ha nem jokepu vagy tehetős?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 23. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
75%

60


Már ne haragudj, de menj orvoshoz, ijesztően beteg vagy.

Azért onnan, hogy túlsúlyos-e valaki, vagy nem, oda eljutni, hogy dögöljön meg a másik, nem kis teljesítmény.

2020. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
38%

58-as azt nyilván te is tudod, a túlsúly lehet valami betegseg oka is, nem kell ahhoz igénytelennek lenni, tehát csak ez alapján igénytelen el titulalni valakit, dőreség és felszínesség.

Szerintem az többet elmond az emberről, hogy milyen környezetben él. Aki egyébként retkes és otthon megeszi a kosz, az számomra hiába keni-feni magát meg van jó alakja, az többet elmond az illető "igényességéről", mint az, hogy van-e rajta túlsúly, ezért nem is szeretem, ha ilyenek miatt ítélnek meg embereket.


Én nem tartom álszentsegnek amit te, hogy külső alapján nem kéne ítélni, én képes vagyok objektíven szemlélni, akármilyen hihetetlen is.


De amúgy ja, jól eltértünk a kérdéstől.


Kérdező, te meg menj a fenébe.

2020. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem talált, már nem vagyok túlsúlyos. Küldjek számokat? Hátha ki tudod hozni belőle, hogy egy ocsmány bálna vagyok, jobb lett volna, ha sosem születek meg. :) Élénken emlékszem, milyen volt a hozzád hasonlók között tiniként. Ha nem a testaúlyomba, akkor belekötnél valami másba és azzal indokolnád, hogy te vagy az egyetlen értékes ember a világon és akasszam fel magam. Ismerem a gondolkodásotokat, sok szart átéltem miattatok. Posztolgass csak, de ne csodálkozz, ha az egyik általad lenézett, hulladéknak titulált selejtnek nevezett egyén képen töröl a viselkedésedért. Meg fogod érdemelni, elég rosszat tettél másokkal.
2020. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
100%

A face nem társkereső és nem szépségverseny.


A férfiak minden nőt dughato puncinak néznek. Legalább is a primitív része. Na ők éreznek kényszert a lajoklasra.

2020. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
67%

63


Senki nem mondta, hogy TE túlsúlyos vagy, de mentális beteg az sajnos biztosan.

Senkire nem mondtam, hogy bárcsak meg se született volna, vagy akassza fel magát, ellenben te vergődsz, hogy bárcsak én nem élnék. Selejtnek sem neveztem senkit, és nem szokásom posztolgatni semmit. Annyit mondtam, hogy a képen látható lány túlsúlyos, és, hogy RÉSZE az igényességnek ez IS, és reagáltam a szokásos mantrára, hogy vajon az hogy néz ki, aki ezt mondja.

Mondd, te tulajdonképpen kire vagy dühös az én személyemben? Ki bántott? a tinikori ismerőseid? Hát, megsúgom, hogy az nem én voltam.

2020. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
21%
A nő nem túlsúlyos,hanem kövér!
2020. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
25%
Te írtad, hogy a sokszorosát éred ennek a lánynak. Ismerem a fajtádat, nem tudtok semmit, csak forgatni a kést a csúnyábbakban. Tökmindegy, hogy tehet e a kinézetéről, amit ti csináltok velük, az sokkal betegebb.
2020. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
68%

Nem írtam, hogy a sokszorosát érem a lánynak, egyszerűen hazudsz. Annyit mondtam, hogy alak szempontjából köröket verek rá. Ami igaz.

Ezerszer leírtam, hogy sem alázást nem érdemel, sem azt, hogy kitegye ide egy f_aszkalap a képét. Azt is írtam, hogy nem gondolom magam jobb embernek, vagy értékesebbnek, mert nem is ismerem, mi alapján gondolnám. Ezek mind ott vannak leírva világosan, a te mocskolódásodból meg SEMMI.

2020. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
28%
Amit írtál, az pontosan ezt jelenti. Magadat tartod többre mindenkinél, mert szebb arccal születtél. Ugyanolyan vagy, mint az összes többi, csak magatokat istenítitek és ehhez kellenek az olyan kis senkik, mint én, mert olyan jó rajtunk röhögcsélni a csajszikákkal két koktél között. Vicces ugye? Vagy másnapra már el is felejted, kinek hogyan tapostál bele a lelkébe? Nem baj, egy poénra mindig jók vagyunk nektek. Ezen az se változtatott, hogy már nem vagyok kövér. Gondolom engem is kiraknál, mert nálad több zsír van rajtam, tehát rossz ember vagyok, te meg jó és megérdemlem, hogy igazságot szolgáltass felettem. Hidd csak el, hogy minden ezen múlik, de nagyot fog még koppanni a nagyra nőtt arcod. Van, amit elértem a saját erőmből, pasik és drogok nélkül. Munkával. Mert en dolgoztam, amíg a titeket a hányásotokban fekve dugtak a drogos bulikban. Sok fájdalomban volt részem miattatok, de nem törtem meg végleg és egyszer megbánjátok, hogy nem próbálkoztatok eléggé.
2020. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
65%
Nem is szükséges reagálnom, bárki, aki elolvassa, láthatja, hogy gond van nálad fejben.
2020. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!