Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vaktozott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vaktozott meg ennyire a vilag 1-2 evtized alatt, h egy tulsulyos no facebook kepe ala is erkezik 150 like es 10 probalkozo pasi, mig egy atlag ferfi a kutyat erdekli, ha nem jokepu vagy tehetős?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 23. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
34%

Bárki ezt mondaná, tehát igaz. :) Megszoktad, hogy a fiúk veled kedvesek, én meg csak azt érdemlem, hogy tönkretegyétek mindenem. Mert jó együtt röhögni a helyes fiúkkal, meg a csini csajszikkal rajtunk. Jól néz ki = jó ember. Csúnya = mocskos kis szemét, Taigetoszra vele. Annyira beleszoktál ebbe, hogy képtelen vagy másként nézni egy emberre. Szép órája, csinos kabátja vagy cipője van? Akkor csak jó lehet! Biztos többet ér nálam. Leköröz, ahogy ti mondjátok. Ennyi. Semmi nem számít, amit tettem életemben jót, mert csúnya az arcom. Neked mindenki mindent elnéz, mert jól nézel ki. Jó lehet szerelmesnek lenni saját magadba. Nehéz elképzelni, én mindig az ellenkezőjét éltem át. Hála nektek. Amikor az egyikőtök kirakott egy képet rólam az osztálycsoportba, senkinek nem jutott eszébe, hogy ez nincs rendben. A tanárok is kussoltak. A lany szép, a barátja is helyes, akkor biztos igazul van, nem?

Én meg nem vagyok szép, biztos megérdemlem. Így megy ez. Nem baj. Mindig is ilyen volt a korlátolt világképetek. Soha nem vállaltatok felelősseget a kimondott szavakért és nem is volt rá szükség. Automatikusan nektek adtak igazat. Ez a világ. Az vagy, amit látnak belőled. Ha az esztétikus, állatot is kínozhatsz, úgyis elnézik neked. Mert szép vagy, tehát értékes. Belém barhogy rúgsz, senki nem segít, mert megérdemlem. Mert csúnya vagyok. És meg kéne halnom. Ezt is hányszor elmondtátok, az elejétől számolnom kellett volna. De nekem is van egy előnyöm. Én tudok változni. Nektek ez nehezebb ügy, mert egész életetekben babusgattak titeket, csak szépet és jót hallottatok magatokról. Képtelenek vagytok elhinni, hogy bármit változtatni kéne. Ez a gyengeségetek, tökéletesnek képzelitek magatokat. De egyszer ez vissza fog ütni. Akkor már késő lesz.

2020. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
73%
Te most az osztálytársaidhoz beszélsz?
2020. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
100%

Wow mennyire megszaladt ez a kérdés, amikor nem ér ennyit.



Klasszikust idézve "boldog karácsonyt!"

2020. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
30%
Mind egyformák vagytok, ti is megérdemelnétek, hogy úgy szenvedjetek egyszer, mint én miattatok. Nem érdemeltem meg! Semmi olyat nem tettem, amire ez lett volna a jó válasz, de nektek mindentki mindent elnéz, mert a szép emberek csak jók lehetnek ugye. :) Én meg moslék vagyok, ezt érdemlem fiúktól és lányoktól is. Egyszer kerülnétek a helyembe a könnyű kis luxus életetekből, akkor talán megértenétek. De lehet, túl ostobák vagytok, esélyetek nincs beleélni magatokat valaki más élethelyzetébe. Valaki más, tudod egyáltalán mit jelent? El tudod képzelni, hogy más is él rajtad kívül ezen a világon és neki is vannak érzelmei, például fáj neki, amikor bántóan viselkedsz vele. Dehogy tudod. Neked nincsenek igazi érzéseid önmagad istenítésén kívül. Még a fájdalom és a harag se tudod, mit jelent. Utálsz engem, de nem tudod miért és azt se, hogy ki vagyok. Csak ram nézel és utálsz ösztönösen, nem tudsz rá magyarázatot. De minden szépjó ember neked ad igazat, szerintetek én egy selejt vagyok, egy hulladék és nektek jogotok van ezt kimondani, mert ti jól néztek ki, nekem meg kötelessegem csak tűrni a gonosz megjegyzéseidet egész életemben, mert én csúnya vagyok, ezért rossz, ezért megérdemlem, ezért mindent megérdemlek, ami rossz, mert ti vagytok a szépek és nektek van igazatok én meg a csúnya és nekem nem lehet, mert nem vagyok olyan szép, mint ti. Csak magatokra gondoltok, eszetekbe sem jut, hogy más is érhet valamit, hogy egy csúnya ember is tehet valamit a világért, meg egyáltalán, hogy értékesnek lenni azt jelenti, amit teszel, nem azt, hogy milyen génekkel születtél. Szép emberek is tesznek rossz dolgokat nagyon is, csak ezt tagadjátok, erről tilos beszélni, mert ti szépek vagytok, én meg csúnya, neked jogod van, nekem nincs semmihez, csak szenvedni, sírni, tűrni. Megérdemelnéd, hogy te feküdj a földön és téged rúgdossanak, mert szép vagy és ezt érdemled, aki csúnya, annak meg joga van hozzá, mert megelégelte, hogy egész életében bántottad és megaláztad a barátnőiddel, meg a drogos pasijaiddal. Fel se fogod, hogy az életed nincs rendben, hogy nemhogy tökéletes, de ember sem vagy, hogy létezned sem lenne szabad, mert miattad, miattatok olyan a világ, amilyen. Nélkületek lehetne szeretet, elfogadás. Senkit nem hajszolnátok elhízásba, mert az embereknek öröm lenne egymással beszélgetni, nem csak annyiból állna a kommunikáció, hogy alázzuk meg minél jobban a másikat minel több testi hibájáért. Mert jogotok van hozzá, mert szépek vagytok, mert elnézik nektek, mert ti csak jót tehettek és tökéletesek vagytok és aki nem az, annak tűrnie kell a mocskotokat. Persze, hogy sokan az evésbe menekülnek, az legalább ad valami örömet a magányban. Tudod, az olyasmi, mint amit te érzel, amikor megalázol minket. Mert te szép vagy és jogod van megtenni és azt várod hogy egész életedben ki leszel szolgálva hazugságokkal és mindenki mindent el fog tűrni neked, lenyelni a sok sértésedet a külsőd jogán, csak mert neki rosszabb van. Ez vagy te, semmi több es esélyed sincs többnek lenni, minthogy egész életedben csak imádatot és kedvességet kaptál, miközben velem röhögve kegyetlenkedtek ezek a szép jó emberek, akik szerinted tökéletesek, főleg te.
2020. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
86%
Folytasd, lassan már novella pályázatra is be lehetne küldeni. :)
2020. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
30%

74, hagyd... ezek a gyönyörűségek sosem fogják belátni, amikre rámutattál. Fogalmuk sincs, milyen borzalmas helyzetben van egy bármilyen okból előnytelen külsejű nő. Én 170 cm vagyok, 48 kg, nincs mellem, sem fenekem, sem combom, egyáltalán semmi izom ("hús") és zsír nincs rajtam, csak a csont és a (mostanra, lassan a 30-at töltve már elég rendesen aszott) bőr, az arcom pedig nettó hányinger. Gyerekkorom óta kapom az ívet, és van részem hátrányos megkülönböztetésben. A férfiak jó magasról tesznek rám, levegőnek néznek, rosszabb esetben rommá aláznak az ocsmányságom miatt. Egyedül, b*szatlanul senyvedek, eltelt a fiatalságom nyomorult apácaként. De persze nem csak a párkapcsolatosdi területén érnek a külsőm okán hátrányok.

Mindezt az ilyen csini p*ncikák soha nem fogják átérezni, a leghalványabb fogalmuk sem lehet róla. Ők mindenhol, mindenki számára jók, kedvesek, értékesek, a férfiak pedig még a sz*rukat is megennék, annyira imádják őket, odáig vannak, megzavarodnak értük. Ilyen pozícióból könnyű nagy mellénnyel osztani a (nem létező) észt, tolni a sok "okosságot" ezerrel. Bárcsak egyszer, akár egyetlen napra a mi cipőnkben kellene járniuk! Jó eséllyel azonnal visszavennének...

2020. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
51%

76


Volt vagy jelenleg van, hogy pasi rad nez az utcan, valahol kezdemenyez, vagy rad ir ilyen-olyan helyen?

2020. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
86%

"ezek a gyönyörűségek sosem fogják belátni, amikre rámutattál."


Nem mutatott rá semmire. Csak vergődte itt a szövegeit, amik valójában a s.eggarcú osztálytársainak szólnak, de az egészen biztos, hogy nem nekem. :)

2020. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
13%
Hidd csak, hogy bármit megúszhatsz amiatt, ami veled született, ami miatt fenthordhatod az orrod és joggal kijelentheted, hogy milliószor értekesebb ember vagy nálam, a kis barinőidtől sok szívecskés gifet fogsz kapni érte, de egyszer megjárod. Az a gyengeséged, hogy nem tudod kontrollálni magad, önmagad istenítésének nem tudsz gátat szabni, agresszívan terjeszteni akarod, hogy boruljanak térdre a génjeid előtt, nem látod meg a korlátaidat, még akkor is a saját tökéletességedről beszélsz, amikor nem a cukormázas sznob csajszikákkal vagy, vagy a drogos pasijaiddal. Egyszer túl fogod becsülni magad még az eddigieknél jobban is és minden fájdalom, amit okoztál, minden, amit nevetve belénk döftél és élvezettel forgattad a szívemben, az vissza fog rád sújtani, de ahhoz túl gyenge vagy, hogy elviseld, mert te egész életedben csak csodálatot kaptál és elhiszed, hogy én azt kaptam, amit megérdemeltem, hogy azért születtem ilyennek, mert megérdemlem, hogy a hozzád hasonlók mindent megtehetnek velünk, mert szépeknés nekik szabad, mi meg kussoljunk és tűrjünk mert ez a dolgunk. Azt hiszed, én akartam ilyen lennide mindent megtettél, hogy azzá váljak, aminek néztél, mikor először ram néztél és csak egy csúnya kövér lányt láttál és eldöntötted, hogy en ennyi vagyok és semmi több és bem is lehet semmi jó bennem, nem lehetnek jó tulajdonságaim, nem tudok szeretni, csak felmosórongynak vagyok jó, te ezeket mind elhiszed és meg akarsz büntetni, mert én nem hoszem el és többnek gonsolom magam, hogy attol, hogy csúnya vagyok, még tettem sok jó dolgot és van, ami ellensúlyozza azt, amilyennek születtem és ezek olyan dolgok, amiket már a saját akaratomból tettem, nem csak a születésemmel kaptam keszen, de te ezt letagadod és élvezed, hogy fáj, de egyszer megjárod ezt az életmódot, mert önmagad imádatának nincsenek határai, mindig többet akarsz, mindig mélyebbre akarsz lökni, máris a világ legszebbjének kiáltottad ki magad, de ezzel sem fogsz megelégedni, mert magadat tartod istennek mert szép vagy és jogos van hozzá és a csúnyáknak, mi t nekem, csak kussolni és engedelmeskedni van jogunk, meg elfogadni minden beteg dolgot, ami a fejetekből kipattan, mert ti vagytok a szépek és amit kitaláltok, az ugy helyes, ahogy van, senki sem kérdőjelezheti meg, én meg bármit csinálok, mindenhogy rossz vagyok és ha lenne valami, amiből egy kis önbizalmat és büszkeseget össze tudnék kaparni, te jössza zpnnal és tönkreteszed. Erre vagy csak képes, rombolni. Elegem van belőled, meg az összes hozzád hasonlóból, nem tehetitek ezt a világgal, épp elegen sírtak már a gonoszságotok miatt. Csak röhögni tudsz mások szenvedésén, mert neked soha nem volt benne részed. A legrosszabb dolog az életedben, amikor a pasikád csak a második legdrágább mobilt vette neked a katalógusból. Abba bele sem gondolsz, hogy valakihez egész életében egy kedves szót nem szóltak. Fel se fognál ilyet te, aki mást se hallott, hogy ő tökeletes és mindenhez joga van és mindenki, aki nem olyan mint ő, az milliószor kevesebbet ér nála, nem is ember, hanem egy senki. Egyszer meg fogod bánni, hogy így élted az életed és te teremtetted az olyanokat, mint én, magatoknak köszönhetitek a gyűlöletet. Még így is kevés ahhoz képest, amit okoztatok, soha nem tudjátok jóvá tenni.
2020. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
81%
Remélem, hív rád mentőt valaki.
2020. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!