Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vaktozott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vaktozott meg ennyire a vilag 1-2 evtized alatt, h egy tulsulyos no facebook kepe ala is erkezik 150 like es 10 probalkozo pasi, mig egy atlag ferfi a kutyat erdekli, ha nem jokepu vagy tehetős?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 23. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
69%

Ez a nő még olyan arányosan túlsúlyos. Simán el tudom képzelni, hogy sok férfi számára vonzó - formásak a mellei, van dereka, csípője, nem ilyen nagyon szétfolyós / zsírdisznó típus. Látszik, hogy ad magára.


Ja és azért a Facebookon sok pasas mindenkit belájkol, akinek nagy valószínűséggel 2-essel kezdődik a személyiszáma, mert hátha belemárthatja a túrós f...át. Ha kevesebb ennyire szexmániás férfi lenne, nem lenne ökölharc kevésbé szép vagy kedves személyiségű nőknél. Ja, és nem biztos, hogy az összes hozzászlás férfitól van, sok nőnek a barátai, anyukája nyomatják a "de csincsi vagy, cicu" kommenteket.


És a normális, nem gazdag, nem jóképű férfinek is simán van esélye párkapcsolatra, ha tudja, hol keresgéljen, és van elég jó személyisége hozzá.

2020. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
58%
Itt mindenkit ledagadtoznak, aki nem teljesen sovány, úgyhogy nem vagyok meglepve.
2020. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
60%
#39, de a túlsúly itt kezdődik, azaz már elkezdődött. Az elhízás az valóban később van, de ez bizony túlsúly, kár ezt szépíteni. Ettől még lehet csinos, tetszhet, de ez akkor is túlsúly. Én kb így néztem ki, fogytam 17 kilót és még mindig nem vagyok vékony, hanem átlagos, normál alkat, M-es méretű ruhákat hordok és van bőven mellem, combom és popsim.
2020. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
65%
Azért járnak ide az ilyen kérdezők, mert van kereslet a tevékenységükre. Ezek vagytok ti. Kíváncsi vagyok, magatokról mernétek e posztolni, vagy csak másra esik jól sarat dobálni.
2020. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
61%
Én sem vagyok teljesen sovány, 170 centihez vagyok 63 kiló, mondjuk és sokat sportolok is, de egy nagyon kicsi zsír van a hasamon, és pici, jó fényben látható narancsbőr a combom hátsó részén. És nem, attól, hogy felvesz egy szakadt farmert és egy előnytelen, tapadós sárga felsőt, nem mocsmos a ruhája, nem "ad magára", legalábbis nem eléggé, mivel ha igazán adna, akkor minimum 10 kilóval kevesebb lenne. A magunkra adás az egészségnél és a testünknél kezdődik, akkor is, ha rengeteg pasi annyira kanos, hogy csillogó szemmel dugna meg túlsúlyos nőket is. Az, hogy mi egészséges és igényes, nem függ össze azzal, hogy meg akarnak-e dugni vagy nem.
2020. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
26%
44 Bármikor posztolnék magamról, csak az tart vissza, hogy lenne, aki felismer. De nem ti jönnétek ki ebből jól, mert ezer milliószor különb vagyok testre ennél a nőnél.
2020. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
100%
Off: ... és akkor még néhányan értetlenkednek, hogy miért nincs rólam kép sehol, még csak ismerősök által látható formában sem. Hát ezért. Ronda vagyok, mint a sz*r, kinek hiányozna, hogy még ezen vagy egy hasonló oldalon is kapjak egy halom bántást emiatt, amikor épp eleget kapok gyerekkorom óta IRL, és nem csak a fiúktól/férfiaktól (bár ma már elsősorban tőlük)?!
2020. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
71%

45: ezzel nem értek egyet. Nem biztos, hogy egészségtelen az, aki van egy kis túlsúly. A legjobb az, amikor olyan emberek beszélnek az egészségről, akiken csak a vékony testük egészséges, mert amellett cigiznek, heti szinten többször legurítanak egy csomó alkoholt, és ugyanúgy kiköpik a belüket, ha fel kell menniük 4 emeletet. Van az a túlsúly, ami már biztosan nem egészséges, ennyi még sztem nem az a szint.


És igenis, azt én magára adásnak veszem, hogy ízlésesen színösszeállításban, viszonylag előnyös ruhát vesz fel vki (a csípőövet hanyagolnám, de az az egyetlen a szettben), ízlésesen kombinálja vele a kiegészítőket, szép fényű a bőre.

2020. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
58%

Sárdobáló itt konkrétan csak kettő volt.


Ezek:


""Moslékos vödörrel is lehet tüzet oltani"



Z. István. A nagypapám."



"Igen, de az a 10 próbálkozó mind bálnavadász vagy nyomorék."



Az, hogy valaki szerint igenis túlsúlyos, nem sárdobálás.



"A legjobb az, amikor olyan emberek beszélnek az egészségről, akiken csak a vékony testük egészséges, mert amellett cigiznek, heti szinten többször legurítanak egy csomó alkoholt, és ugyanúgy kiköpik a belüket, ha fel kell menniük 4 emeletet."


Itt, a kérdés alatt tudommal egyedül én beszéltem egészségről.

Heti 5x edzem, nem dohányzom, még évi 1x SEM iszom alkoholt, normálisan étkezem, és nemhogy 4, de még 10 emeletet is simán megyek pihenő nélkül, abból 5-öt futva. Szóval bocs, de azt beszélek az egészségről személy szerint én, amit akarok. A többi válaszoló nevében nem tudok nyilatkozni, csak a saját gépem mögött tudom pontosan, hogy ki ül.

Szerintem akin fiatalon ennyi felesleg van, az már marhára nem egészséges kategória, és ebben az égvilágon semmi sárdobálás és rosszindulat nincs, nem azért szólom le, mert olyan növésű, amilyen (vagy bármi egyéb, amiről nem lehet), ez egy változtatható dolog.

2020. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
38%
46 arra vagy büszke, hogy ezt méricskéled? :D Grat, te már letettél valamit az asztalra. A képen levő lány meg rohadjon meg, mert...ööö...vékonyabb a derekad.
2020. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!