Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért jobb élőben csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jobb élőben csajozni, mert ott nem tud csak úgy szó nélkül lelépni a nő és rá tudod kényszeríteni az akaratodat, tudod szugerálni, hogy rosszul jár, ha nem mond igent neked? Vagy csak azért, mert ott látja a magabiztosságod, érzi a kémiát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 19:48
 81/107 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha nem akarnátok megszabni, hogy melyik nőnek kinek KELL esélyt adnia....! A férfiaknak is ugyanúgy dominál a külső, nekik is pont ugyanannyira fontos, hogy vonzódjanak a nőhöz, nem csak fordítva van ám ez így! Azzal állok szóba, annak írok vissza és annak adok esélyt, akinek ÉN akarok, ennyi. Nehogy már ti akarjátok megszabni a másiknak, hogy kihez kene vonzódnia. Ha az alapvető vonzalom nincs meg, akkor bszhatod, de ti nyugodtan mártírkodjatok, hogy bárkivel összejönnétek, bezzeg a csúnya, gonosz nők.
2020. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerinted komolyan gondolhatta a kérdező? Szerintem meg irónia az egész, mert nekem se tudta még elmondani senki soha, hogy miért annyira jó dolog élőben, többnyire nézőközönség előtt ismerkedni nagy eséllyel arra, hogy beégetem magamat, szóval már én is ilyen szándékosan szürreális dolgokra tudok csak gondolni.
2020. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
100%

"aki jól néz ki, az ott töcsköli meg, ahol akarja, egy nem jóképű meg igazából ha már csak hozzászól, akkor is rendőrt hív"


A páromról beszéltem, ő ott töcsköl meg, ahol akar, és pár találkozás után lefeküdtem vele. Nemcsak azért, mert jól néz ki, és nem mondtam azt sem, hogy minden jóképű férfival így tennék. :D

Azért, mert nem jóképű férfi kezdeményez nálam, nem fogok rendőrt hívni, csak akkor, ha az történik, amit itt többen írtak: hogy elutasítás után erőszakoskodik, lohol utánam, nem enged el, vagy esetleg belém áll, hogy mit képzelek, hogy ő nekem nem jó. Érteni kell az első, vagy legkésőbb a 2. NEM-ből és akkor nem lesz sem pofon, sem rendőr.

Azt, hogy a jóképű barátom azt csinál velem, amit akar, arra írtam reakciónak, hogy azt követelte az egyik elmebeteg, hogy minden férfi részesüljön azonos elbírálásban. Azt nehezményezte, hogy a nekünk nem tetsző férfiaknak megmondjuk, hogy sietünk, tovább megyünk, elutasítjuk, bezzeg a jóképűvel hajlandóak lennénk ismerkedni. Ez teljesen így van jól, azért írtam sarkítva, hogy a barátomat torokra veszem, őket meg undorral elküldöm, az teljesen jogos, megteheti bárki, hogy azzal van együtt, és azzal ismekedik, akivel akar, nem fogtok azonos elbírálásban részesülni és nem követelhetitek ezt senkitől.



" Utána feljött a szó a nemi erőszakról is, amit megint nem értek, mert krvára de senki nem emlegette azt, csak valaki belevizionálta az egyik hozzászólásba "


De igen, emlegette, csak törölve lett a hozzászólás (nem én jelentettem). Konkrétan azt írta, hogy nem fogja tiszteletben a nemet, akkor is próbálkozni fog és kész + ha én nem tűröm el, hogy nem érti elsőre a nemet, akkor megérdemlem, hogy megerőszakoljon egy kancigány. Szó szerint ez volt odaírva.

2020. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
100%

" hogy nem férfinek vannak egyforma jogai,"


Igen, és? Mindenki mást enged meg egy neki tetsző emberrel szemben. GOndolom, te sem a ronda, kövér csajra nyomulsz.

Hogy lehet valakim ilyen tyúk agyú, hogy nem fogja fel, hogy két ember kölcsönös, kimondott vagy kimondatlan megállapodása, hogy mit engednek meg egymásnak. Afddig lehet menni, amíg a másik fogadókész. És igen, aki nekem tetszik, annak többet engedek meg, mert meg akarom ismerni. AKi nem tetszik, annak nem. AZ ne nyúlkáljon és ne fogdosson, ne mondjon olyant, amit, ami túl bizalmas, mert tőle nem fogadom el.


Értsétek már meg, ti fogyatékosok!

2020. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve az oldal színvonalát én el tudom képzelni, hogy ő is, meg a megerőszakolós kommentelők is teljesen komolyan gondolják.
2020. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
87%

Hat ti esküszöm nem vagytok normálisak! Törvény, ami szabályozza a nőket?! 😂 És csodálkoztok, hogy a kutya sem néz feletek?! Nektek a rohadó belsőtökkel van a legeslegnagyobb problémátok, azzal, hogy azt hiszitek, nektek jogotokban áll megmondani és egyenesen megszabni, hogy a nők kiknek kell esélyt adjanak és kikkel kell szóbaálljanak. Pofam leszakad, ti nagyon, de nagyon el vagytok tévedve.

És még az a feminista, aki nem ért egyet ezekkel a beteg, zaklassuk, erőszakoskodjunk és kövessük a nőket, ha az el mer utasítani típusú egyedekkel?? Hát ez mindent is elárul rólatok, az ilyen embert olyan messzire kerülöm, amennyire csak lehet.

2020. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
100%

“hogy aki már kicsit is elfogadható, oda betennék. Nektek is így kellene tennetek és nem lenne ennyi nőgyűlölő kérdés itt.”


És re büszke vagy arra, hogy ennyire a fszod vezérel? Taps-taps, gratulálok. De még egyszer: pontosan kinek hiszed te magad, hogy megmond melyik nőnek mit és hogyan kene csinálni a magánéletében?! Magyarul a nők fekudjenek be bárki alá, aki egy fokkal is szebb a haláltól, mert a férfiak is ekkora ösztönlények?! Megnyugtatlak, ez soha nem fog megtörténni, mert minden ember joga azzal lenni, akivel KÖLCSÖNÖSEN együtt akar lenni, aki számára megfelelő külsőre és belsőre is, pont! Fel nem foghatom miféle ember nem képes megérteni, hogy SENKIRE nem erőszakolhatja rá magát, se a beteg kis nézeteit.

2020. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
100%

#85: Neked is uzgyanannyit szabad.

Na, egy tzipikus jófiú, aki túl rendes, de törvénnyel akarja kötelezeővé tenni a nőknek, ghogy dugjanak vele.

A hozzád hasonlókat ki kéne lőni az űrbe.


Bezzeg, ti leírhatjátok napi 20x, hogy 235-ig nő a nő, és a korbann hasonló kiöregedett, kell a fenének, de egy nő adjon aesélyt minden lúzernek. Persze, csak a bombanők.


Mellesleg átlagos férfiak tömegeinek vannak nőik, mivel a nők legnagyobb része átlagos férfiakkalél, következik az átlag fogalmából.


Idióüta barmok.

ANyátokat is tosszasátok meg mindenkivel, utána meg nevezzétek olcsó ribinek.

2020. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen egyetértek veled, a mai nők már nem nézik a belső értékeket.

Van kedved ismerkedni velem?

65 Béla

(Nem iszom, nem dohányzom, nem beszélek csúnyán, mindig elmosogatok és mindig kedves és vagyok)

2020. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:
100%

"Nem elég ha átlagos."


Persze, hogy nem elég.

Én magam sem vagyok az (nem én mondom, hanem a férfiak). Szóval átlag feletti külsejű, sportos, egészségesen étkező, igényes, tanult nőként miért érném be átlagos pasival? Nekem feleljen meg a vonzalommentes kapcsolat, mert akkor "túlléptem az állatias ösztöneimen", közben a másik meg élvezze a csinos külsőmet, amire csorgatja a nyálát az első perctől (megint nem én találom ki, így szokott lenni)? Neki bezzeg nem baj, ugye?


"Ha leereszkednétek kedves kiskirálylánok és adtok esélyt egy átlagos, nem taszító férfinak, aki normális, nem iszik, cigizik, nem kövér, dolgozik, tud főzni, mosni, takarítani, vasalni, stb, akkor nem lenne itt ennyi kérdés, meg nem kapnátok a savazást."


Képzeld, van párom, aki normális, nem iszik, nem cigizik, nem kövér, dolgozik, főzni ugyan nem tud, de mos, takarít, vasal ÉS mellé VONZÓ, nemcsak "nem taszító". Ráadásul még szeretjük is egymást, és mindent együtt teremtettünk meg, hűségesen együtt vagyunk lassan 8 éve, mindenben támogattuk egymást, együtt értünk el mindent.

A legtöbb nő ilyen párt akar. A vonzalom egy kapcsolatban alap, ha tetszik, ha nem. Ahhoz pedig nem elég az, hogy a pasi "nem taszító". Attól, hogy nem taszít, nem vonz. Ha nem vonz, akkor nem élvezem vele a szexet, nem érzem jól magam vele kapcsolatban, max. barátként/emberként tisztelem/szeretem, de ennyi, közben meg sz.ar érzés, hogy megannyi férfi van, aki jobban tetszik, és több év ilyen vonzalommentes kapcsolat után konkrétan a nyálam csorogna rájuk.

Ahhoz, hogy hosszú távon működjön egy párkapcsolat, kell a testi-lelki szerelem az elején, kell a szenvedély. Később ugyan lenyugszik ez valamennyire, meg öregszik is az ember, de ha fiatalon megvolt ez, akkor lehet belőle táplálkozni később + ha lelkileg is összeillik a két ember, akkor a kezdeti szenvedély valami olyan mély szeretetté alakul át, amit leírni nem lehet. Ezt nem fogja megadni egy olyan kapcsolat, amiből hiányzik a VONZALOM már a legelején.

2020. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!