Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért jobb élőben csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jobb élőben csajozni, mert ott nem tud csak úgy szó nélkül lelépni a nő és rá tudod kényszeríteni az akaratodat, tudod szugerálni, hogy rosszul jár, ha nem mond igent neked? Vagy csak azért, mert ott látja a magabiztosságod, érzi a kémiát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 19:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
14%

#42,43: Akadjatok már le a kib...ott jogról... https://www.youtube.com/watch?v=yBeCpxYEUNw


Egyszerűen legyetek annyira gerincesek, hogy megmondjátok őszintén, hogy valaki nem jön be, nem mentek randira olyannal, aki nem jön be, nem használjátok lelkisegélynek, barátzónásnak (vagy előre tisztázzátok a felállást, nem kértértelmű mézesmadzagosan).


Szóval nem kell kancigányokra hivatkozni, hogy miattuk rettegtek meg dugjátok be a fülhallgatót meg flegmáztok, amikor teljesen egyszerűen arról van szó, hogy az illető vagy bejön vagy nem.

2020. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 anonim ***** válasza:
96%
De ezt már leírtuk, te ostoba. Nyilván nem megyünk randizni olyannal, aki nem jön be. Ez mi olyan rohadt meglepő?
2020. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
95%

#44

Megnyugtatlak, azonnal elutasítom azt, aki nem szimpatikus számomra. Ezt viszont fogadja el.

2020. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 anonim ***** válasza:
97%

"teljesen egyszerűen arról van szó, hogy az illető vagy bejön vagy nem"


Az eszem megáll, hogy ez bűnnek van beállítva. És képzeld, nyomikám, olyan kaját eszek, amit szeretek, nem azt, amitől öklendezem. Olyan zenét hallgatok, ami tetszik, nem azt, amitől a falat kaparom. És olyan emberrel ismerkedem, aki tetszik, nem olyannal, aki taszít.

2020. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:
0%

Annyit még, hogy a saját döntésetek az is, ha kizárólag a tökéletes herceggel álltok csak szóba, csak aztán ne rinyáljatok (főleg nem itt vagy bármilyen nyilvános oldalon, ahol A VÁLASZOLÓKNAK IS JOGUK VAN A SAJÁT VÉLEMÉNYÜKHÖZ, HISZEN ELMÉLETILEG A KÉRDÉSKIÍRÁSSAL EZT KÉRTÉTEK KI), hogy nem kelletek senkinek és tök szomorúak vagytok magányosan...


Mert akkor bizony mérlegelni kell a felhozatalból... Ez van...


És el lehet hordani mindennek a férfiakat, de az van, hogy nekik túl sok lehetőségük nincs, míg a nők rendszeresen utasítanak vissza vagy ignorálnak olyan embereket, akikkel talán boldogok lehetnének, mert teljesen normálisak az illetők.


Ja, hogy nincs vonzalom? Hát akkor meg csak azt tudom mondani (figyelem, ez is csak egy egyéni vélemény), hogy ha én azért hisztizek, hogy csak egy Ferrariba vagyok hajlandó beletenni a s..ggem, de amúgy egy közmunkás vagyok borsodban, akkor erre nem lesz túl sok esélyem még akkor sem, ha a szomszéd Kalányos Fluxuskondenzátornak összejött a dolog. És verhetem magam, hogy én jobban megérdemlem, mint az a simlis cigány, de attól még nem lesz olyan autóm. Maximum, ha nagyon vergődöm a kis Kalányos megsajnál és elvisz vele egy körre, de ugyanúgy nem lesz az enyém.


Ezt kéne felfognia a nőknek, hogy bizony bármennyire fájdalmas, oda-vissza működik a szexpiac és attól, hogy ők ennek szentimentális cukormázat adnak, még nem fog megszűnni, ahogy attól, hogy én LSD-zek és azt képzelem, hogy pihepuha bárányfelhőkön ülve száguldom egy szivárványon, a VALÓSÁGBAN még nagyon is az autópályán nyomom 200-zal a gázpedált és meg tudok halni.


Szép dolog a szerelem, mindenkinek át kéne élni, megtapasztalni, de mikor valaki csak azt hajszolja meg elvakítja, az nem éppen egészséges.

2020. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:
96%

Van párom, akit imádok és nekem ez elég. Ha összejöttem volna az első sráccal, aki nyitott felém, akkor nem ismertem volna meg.


Hiába vered itt a földet, mindenki azzal jön össze, akivel szeretne.

2020. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
96%

"Ja, hogy nincs vonzalom? Hát akkor meg csak azt tudom mondani (figyelem, ez is csak egy egyéni vélemény), hogy ha én azért hisztizek, hogy csak egy Ferrariba vagyok hajlandó beletenni a s..ggem, de amúgy egy közmunkás vagyok borsodban, akkor erre nem lesz túl sok esélyem még akkor sem, ha a szomszéd Kalányos Fluxuskondenzátornak összejött a dolog. És verhetem magam, hogy én jobban megérdemlem, mint az a simlis cigány, de attól még nem lesz olyan autóm."


Pont a ti kis féreg fajtátok szokott hisztériázni azon, hogy kiknek kell, vagy nem kell, vagy, hogy miért nem állnak le velük ilyen vagy olyan nők.

Jól idemondogattad, h.ülyegyerek. :D

Nekem is van párom, méghozzá olyan, aki számomra "Ferrari". Akkor miről beszélünk?

Egyetlen olyan sráccal sem voltam amúgy bunkó, akivel "boldog lehettem volna", és egyetlen olyat sem utasítottam el. Ugyanis, aki alapból nem tetszik, azzal nem lehetek boldog. Olyan qrva nehéz felfogni? Komolyan nem lehet megérteni, hogy a vonzalom alapkellék egy normális párkapcsolathoz (sok más tényezővel együtt)?

Ennyire zavar a másik ember szabad akarata? Mert akkor iszonyatosan beteg vagy fejben.

De eléri a fajtátok, hogy egyre durvábban és megalázóbban lépjek fel azok ellen, akik 1-2 NEM-ből nem értenek. Beléjük fogom törölni a lábamat még jobban, mint eddig. Undorítóak vagytok.

2020. dec. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
95%
Elég durva volt végigolvasni a válaszokat, tele személyeskedéssel meg sérelmekkel. Ha alapvetően jóképű, erős szociális készségekkel rendelkező férfiról van szó, akkor valószínűleg megéri neki élőben közeledni. Ha egy olyan nőt szólítasz le akinek tetszel és érdeklődést mutat irántad, valószínűleg nem ráz le. Szerintem ezek logikus következtetések, ha tetszik, ha nem, ez van. Ez működik oda-vissza is. Ha egy olyan nő szólítana le aki már első látásra ellenszenves (például közhelyes firka tetoválásai vannak) és jelzi hogy ismerkedni szeretne, biztosan nem kezdenék el vele beszélgetni.
2020. dec. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a tökéletes hercegem kell - aki másnak simán átlagjóska - és nem rinyálok, ha egyedül kell élnem. Inkább, mint megalkudni valakivel és undorodva nézni rá mindennap.
2020. dec. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 anonim ***** válasza:
96%

Azt hadd tegyem még hozzá, hogy ez, hogy így gondolni a másikra, hogy "nem egy Ferrari"... akibe beleszeretek, az top pasi lesz, mert a szerelemtől annak látom. Lehet, hogy másnak bejön az az élet, hogy a szerelme azt mondja, "hát, nem vagy egy top csaj/pasi, de legalább felezzük a rezsit, és áll a farkad/meleg a pinád".


Ez a legfőbb baj. Senki nem akar csak vigaszdíj lenni. Mégis a férfiaknak van ez a szokásuk, hogy azt mondják, "nekem elég a 6-os is". De a párod szemében nem akarsz 6-os lenni. Nem mondhatod azt, hogy a kolbászszájú műmaca a top, ha neked a "szomszédlány" jobban tetszik. Akkor neked utóbbi a top.

2020. dec. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!