Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért jobb élőben csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jobb élőben csajozni, mert ott nem tud csak úgy szó nélkül lelépni a nő és rá tudod kényszeríteni az akaratodat, tudod szugerálni, hogy rosszul jár, ha nem mond igent neked? Vagy csak azért, mert ott látja a magabiztosságod, érzi a kémiát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 19:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 A kérdező kommentje:
Ácsi, én egy szóval sem mondtam, hogy meg kell erőszakolni, aki nemet mond. Csak sokszor a kitartó próbálkozás hozza meg a gyümölcsét. Több tucat ismerősöm van, aki kitartó volt, 3-4 szer utasította el az adott nőre, mire igent mondott neki. Azóta is jól megvannak.
2020. dec. 21. 12:15
 92/107 anonim ***** válasza:
100%

#91: Kitartóan ment a vadidegen nő után az utcán, és addig kérdezgette, amíg igent mondott? Komoly? Teljesen életszerű. Hogyne.


Még egyszer, hátha végre én is kapok választ:

Azt ki mondta nektek, hogy az élőben ismerkedés azt jelenti, hogy idegeneket szólítgatsz le az utcán?

Csak ezt tudjátok elképzelni? Semmi B opció?

2020. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes mód sose láttam olyat, hogy valakinek sikeres lett volna a nyomulás és zargatás. Alapvetően szánalmas embernek kell lenni, ha valaki előtt csak ez a megoldás létezik. Olyat viszont már láttam, hogy a nő feljelentette, amiért az első elutasítás után ment tovább utána a férfi.
2020. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
0%

@92

Oké, de mi meg a B opciókat várnánk sok szeretettel, de sose kapjuk meg, csak azt, hogy "találjuk fel magunkat". Csak a példa kedvéért: nekem van hobbim. Virsliparti, kilőve. Egyik cimborámnak kollégája leszek hamarosan; buszt vezet, ahol rengeteg nő is megfordul - szarnak rá egy nagyot, mert nem jóképű, még férfiszemmel is megmondom róla, hogy szerencsétlen tényleg nagyon ronda, mint ahogy én is. Ő ráadásul beiratkozott valami társastánc-tanfolyamra is, amit itt állandóan ajánlgattok. Már ugye, ha ti ezt komolyan gondoljátok egyáltalán és nem fizetett promóciót láthatunk, mert pontosan ugyanazt mondta, amit én is sejtettem titokban: szinte csak párok járnak oda alapból is, aki meg nem, az inkább minimum középkorú, vagy még idősebb. Szóval mi nem iróniából, nem provokációként kérdeztük, hogy mégis hol az anyánk kutykuruttyába' kellene szerintetek ismerkednünk, hanem hót komoly tippeket várunk.

2020. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 A kérdező kommentje:
94. Hallottad. Találd fel magadat, ezek szerint a logika szerint veled van a hiba a hölgyek szerint.
2020. dec. 21. 12:39
 96/107 anonim ***** válasza:
83%
Így van, találjátok fel magatokat.
2020. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te mit vársz? Hogy majd valaki eléd tolja álmaid nőjét és te igent mondasz, aztán meg is van a kapcsolat?


Baráti körök és közös érdeklődésen alapuló közösségek és rendezvények szerintem a legjobb mód. Én magam hat ilyennek vagyok a tagja, mindegyik vegyes. Valahol a lányok vannak többen, valahol a srácok. Olyan is van, ahol hónapokig én voltam az egyetlen lány.


Nem lehet a szádba rágni, hogy menj el X helyre és garantált a siker, mert ilyen nincs. Ha egyedüli férfiként mész el valahova, akkor se garantálható a siker. Széleskörű életet kell élni, amiben sok embert megismersz és akkor nőnek az esélyeid, de soha senki nem garantált semmit.

2020. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 A kérdező kommentje:
Nőként csak választanod kell, így könnyű
2020. dec. 21. 13:42
 99/107 anonim ***** válasza:
100%

Itt is le lett írva jó néhány opció, ha már felnőtt ember létetekre ez is nehézséget okoz, de afelett valahogy elsiklotok vagy épp megmagyarázzátok, hogy az miért nem jó. Akkor mégis mit vártok, de tényleg?! Hogy az öletekbe hulljon álmaitok nője? Esetleg mi keressük meg nektek vagy micsoda?

Igen, felnőtt ember találja fel magát, mint ahogy elég sokaknak sikerül nap, mint nap, ne másoknak kelljen már a ti problémáitokat megoldani. Bár lehet akármilyen külsőd, ha ilyen beteg mentalitással rendelkezel, hogy utcán a nő nem mehet el szó nélkül (már miért is ne mehetne???) és majd jól ráerőszakolod magad és azt közvetíted felé, hogy rosszul fog járni, ha nemet mond, az kapásból kuka, az életben ilyen emberrel nem állnék le egyetlen szóra sem, mert az ilyen ember nemes egyszerűséggel nem normális, beteg valami a fejében.

2020. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:
87%
A büdös francokat kell nőként csak választani. Tudod a párkapcsolat kölcsönös, közös!!!! megegyezésen alapul, választhatok én akárkit, ha a másiknak én nem tetszem, mert igen, akármennyire is hihetetlen a nőknek sem pottyan csak úgy az ölükbe az “álompasi” és nem mellesleg a férfiak is válogatnak, nekik is vannak ám igényeik, szóval kicsit unalmas már ez a mártírkodás.
2020. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!