Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért jobb élőben csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jobb élőben csajozni, mert ott nem tud csak úgy szó nélkül lelépni a nő és rá tudod kényszeríteni az akaratodat, tudod szugerálni, hogy rosszul jár, ha nem mond igent neked? Vagy csak azért, mert ott látja a magabiztosságod, érzi a kémiát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 19:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 anonim ***** válasza:
25%
19 alapbol hibbant csaj, ha attól vár bármit is, hogy leszolítják az utcán, mint egy k...vát.
2020. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/107 anonim ***** válasza:
16%

21: normál esetben egyet kellene értenem veled, de mégis elég gyakran előkerül, hogy bizony ne online ismerkedjenek a pasik, meg nem itt-ott-amott, de az utcán leszólítás az milyen jó ötlet :D


(és ezt azért annál több csaj vallja, hogy hibbantnak nevezzm az összeset :))

2020. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/107 anonim ***** válasza:
33%
Mindig az derül ki itt, hogy egy pasi sehol se merjen ismerkedni ismeretlen nőkkel, mert ez is baj, ha itt (pl utcán), az is baj, ha ott szólítasz le (pl vásárlás), meg amaz is ha amott (pl kávézó). Vicc.
2020. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 anonim ***** válasza:
28%

23: tévedés!


Az derül ki, hogyha pont olyan pasas vagy amilyen re az illető vágyik, akkor akár az utcán is leszólíthatod, megzavarhatod edzés közben, lőhetsz házinyúlra a munkahelyen, elszólíthatod a barátai mellől...


Amennyiben pedig nem vagy olyan, akkor mindez zaklatás.


Egy probléma van, amire még nem kaptam választ az így gondokodóktól, hogy honnan tudja valaki, hogy ő most olyan pasas e vagy sem? Mert ennél még a lottó 5-re is nagyobb az esély (3x egymás után :)

2020. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 anonim ***** válasza:
93%

Alapból bizalmatlan vagyok ismeretlenekkel és ezt senki nem próbálja meg megmagyarázni, hogy teljesen alaptalan, az emberek angyalok és én vagyok a hülye.

Az meg, hogy ki hogy talál társat, nem az én felelősségem. Kapcsolatok által ismerkedem, olyan emberekkel, akikkel vannak közös ismerőseink. Ezt tartom a legésszerűbbnek.

A lottó jó hasonlat. Jó ötlet, vagy rossz ötlet bárhol bárkivel ismerkedni? Egy esetben jó a millióból.

2020. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/107 anonim ***** válasza:
81%
Ismerkedjetek csak élőben, továbbra is szeretettel várom a fajtád jelentkezését, élőben még megalázóbban tudlak titeket elküldeni. ;)
2020. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/107 anonim ***** válasza:
93%

"de ha már hozzátok szólnak kedvesen, akkor illik viszonozni, beszélgetni,"

Nem, nem illik és senki ismeretlennel nem kell beszélgetni, ha nem akarok.

2020. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 anonim ***** válasza:
87%
Ki a fene mondta nektek, hogy az "ismerkedj élőben" azt jelenti, hogy vadidegen nőket szólítgatsz le az utcán?
2020. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/107 anonim ***** válasza:
40%

nem nem! nem ismerkedj élőben volt, hanem konkrétan gyakran elhangzik, hogy "mert engem senki nem szólít le az utcán".


Ilyenkor szoktam visszakérdezni, hogy vajon ennek tényleg örülne valaki? És rengetegszer megkapom, hogy igen, ő ennek örülne.


(nyilván az élőben ismerkedés egy jó tanács, én is ott ismerkedem, de az utcán soha nem jutna eszembe leszólítani valakit. csak tudnám, hogy miért vágyik mégis sok nő erre, legalább a szavak szintjén, bele sem gondolva, hogy amennyiben a férfiak tényleg ezt csinálnák, az mivel járna)

2020. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/107 anonim ***** válasza:
92%
Ugye tudod kérdező, hogy senkit sem kényszeríthetsz arra, hogy válaszra méltasson? Vagy akkor nem kell csodálkozni, hogyha izomból képen töröl. Meg is érdemelnéd ilyen buta, agresszív hozzáállással. Látszik az hidd el, hogy ki vevő rád és ki nem.
2020. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!