Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért jobb élőben csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jobb élőben csajozni, mert ott nem tud csak úgy szó nélkül lelépni a nő és rá tudod kényszeríteni az akaratodat, tudod szugerálni, hogy rosszul jár, ha nem mond igent neked? Vagy csak azért, mert ott látja a magabiztosságod, érzi a kémiát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 19:48
 51/107 anonim ***** válasza:
96%
Szégyellhetitek magatokat lányok, hogy elutasítjátok az ilyen kedves, jólelkű fiúkat, mint a 44-48 válaszoló. Látjátok, miről maradtok le? Ő biztos boldoggá tenne, olyan rendes, de ti inkább bunkókkal jöttöhk össze. Nem is értem, hogy nem veszitek észre a lelki értékeit...
2020. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 anonim ***** válasza:
95%

"Elég durva volt végigolvasni a válaszokat, tele személyeskedéssel meg sérelmekkel."


Szerintem meg inkább veled nincs minden rendben fejben.

Ez nem csupán egy élőben ismerkedős/utcán leszólítgatós kérdés.

Nekem nincsenek sérelmeim, én normális kapcsolatban élek lassan már 8 éve.

Ha csak ismerkedésről van szó a kérdésben, sosem írok ilyen válaszokat, mint ide.

"rá tudod kényszeríteni az akaratodat, tudod szugerálni, hogy rosszul jár, ha nem mond igent neked?" - Emiatt a mondat miatt kapott. Ilyet normális ember nem ír.

Aki ilyen attitűddel közeledik felém élőben (megtörtént már), azon akkorát alázok, amekkorát hatalmamban áll.


Első alapszabály bármilyen ismerkedésnél: Tessék tisztelni a nő szabad akaratát, emberszámba venni, és kotródni az első elutasítás után. Szívesen.

2020. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes, engem nem akart senki megerőszakolni. Max. szájkaratéra futja, azt is mormogva, de a 3. NEM környékén el szoktak kotródni.

Nem tudom, miért pont hozzám szólsz, és miért nem lehet megérteni, hogy takarodsz a tetves, retkes francba, ha azt mondom. Normális nő vagyok, kapcsolatban, több, mint 7 éve a párommal. Visszautasításkor megmondom, hogy köszi, de van párom és ennyi, megyek tovább. Aki ebből nem ért, az miért engem minősít?

Instant rendőr hívással fogok ezen túl fenyegetőzni, ha megindulnak utánam. Van, hogy simán csak szó nélkül tovább megyek, főleg ha sietek valahová, akkor mit képzelsz, majd álljanak be elém meg komolyan loholjanak utánam?

Ezekkel a kommentekkel csak azt éred el, hogy a kövi ilyen örüljön, ha nem rúgom orvul tökön a fajtátokat teljes erőből és taposok még rá egyet extrába, amíg fetreng. Örüljetek, ha csak rendőrt hívok.

2020. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 anonim ***** válasza:
97%

Miféle beteg állatok vannak már, akik képtelenek felfogni, hogy a NEM az nem és nem fér bele a pici agyukba, hogy aki nem vevő rájuk azt szépen békén kell hagyni. A zaklatás ugyanis bűncselekmény! Bár menne a fene rendőrségre ezzel, én ott az utca közepén úgy megaláznám jó hangosan, ha nem érti meg hogy tipli van, hogy a föld alá süllyed. Vagy marad a B opció, hogy képen törlöm. Az ilyen, aki úgy gondolja a nőknek kötelességük mindenkinek igent mondani és minden beteg fszra időt kellene szánniuk, az ezt érdemli, semmivel többet.

Mondjuk én is zenét hallgatva, szemkontaktust kerülve szoktam közlekedni, ha valami random fickó jönne oda ismerkedni, biztos hogy egy “Bocs, sietek”-kel mennék is tovább. Csak egy pszichopata áll neki ilyenkor követni a nőt és zaklatni.

2020. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
33%

Hogy végre valaki a kérdésre is válaszoljon... Ti meg húzzatok már privátba a kis beszélgetésetekkel, mert a franc se kíváncsi a gyűlöletkeltésetekre, gyűlölködésetekre.


Valójában sosem értettem én se, mi értelme ennek az életben ismerkedésnek. Amikor összeszedtem a tökeimet és élőben próbáltam ismerkedni, akkor is totál ugyanúgy levegőnek néztek mindig, mint interneten, csak még legalább le is járattam magamat és fölösleges stresszhelyzetbe kerültem, úgyhogy rövid úton le is szoktattam magamat erről a baromságról. Hogy ez valami jófejkedő, vigasztaló duma lenne-e, vagy van, aki komolyan is gondolja, azt nem tudom, de ha nem nézel ki jól, akkor férfiként kb. annyi hasznod származik ebből a random idegenek, vagy épp kolléganők, ismerősök, akárkik megszólítgatásából, hogy legeslegjobb esetben is te leszel az a "nagyon jó barát, akinek bármit el lehet mondani és lehet számítani bármikor, de férfiként szóba se jöhet". Tisztára mint egy múzeum. Nézheted, de hozzá nem érhetsz, és optimális esetben azért még a pár lépés távolságot is megtartod tőle. Szóval nem, semmi értelme az életben társkeresésnek, neten legalább azonnal egyértelmű a reakció.

2020. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim ***** válasza:
86%

"mert a franc se kíváncsi a gyűlöletkeltésetekre, gyűlölködésetekre"


Maga a kérdés és az immáron törölt kommentek a gyűlöletkeltőek.

Talán fogja fel a moslék pofája egyeseknek, hogy a NEM az nem. Nem elég egyértelmű?

Sima próbálkozásért senkit sem szégyenít meg normális ember, csak akkor, ha elutasítás után nem akar lekopni és/vagy bunkózik. Nehéz felfogni?

Ha lejárattad magad, arról te tehetsz.

Ha szerinted nincs értelme élőben ismerkedni, és neked stressz, akkor ne tedd. Ilyen egyszerű.

2020. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de normális, mondom normális, értelmes felnőtt embernek a büdös életben nem fordul meg olyan a fejeben, hogy “odavetné a kancigányoknak” meg társai. Ilyet egy beteg elme ír maximum, szóval nem kell csodálkozni a reakción, tudod ki akar bármit is olyan embertől, aki úgy gondolja, hogyha a nők nem adnak neki esélyt vagy nem oldják meg helyettük az ismerkedést, akkor jól meg kell őket erőszakolni!🤦🏻‍♀️
2020. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 anonim ***** válasza:
0%

Ha szerinted nincs értelme élőben ismerkedni, és neked stressz, akkor ne tedd. Ilyen egyszerű.


Megint csak a flegmázás és a terelés megy. Hogy na, akkor ne ismerkedj. De arra egyik sem képes, hogy ha a pasi átlagos, akkor hol tegye (neten nem írnak vissza átlag Janinak a nők, de ha élőben próbálsz, akkor meg ezt kapod, mint itt). Ergo húzza le magát a budin a pasi, ha csak átlagos, igaz? Vagy akkor mondjatok tippeket, hol lehet ismerkedni. Elég volt már a terelésből és pocskondiázásból.

2020. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/107 anonim ***** válasza:
100%
Én leírtam, hogy aki nem tetszik, azzal nem fogok összejönni. Ha erre a megerőszakoltatásom a válasz, akkor te nem párkapcsolatra, sima emberi kapcsolatokra is képtelen vagy.
2020. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 anonim ***** válasza:
0%

@56

Nem tudom, mit hadoválsz össze és miért kell automatikusan belém állnod és lepontoznod reflexből, de biztos, ami biztos, az előző 7-10 kommentet jelentettem a moderátoroknak, mert annyira elszálltak az indulatok, ráadásul teljesen indokolatlanul. Karácsony van mindjárt.

2020. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!