Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért jobb élőben csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jobb élőben csajozni, mert ott nem tud csak úgy szó nélkül lelépni a nő és rá tudod kényszeríteni az akaratodat, tudod szugerálni, hogy rosszul jár, ha nem mond igent neked? Vagy csak azért, mert ott látja a magabiztosságod, érzi a kémiát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 19:48
 61/107 anonim ***** válasza:
100%

57


Pedig csodálkozom. Normálisan dolgozó, normális életet élő, párkapcsolatban élő nő vagyok, én már szeretek valakit, és nem érdekel más, nem akarok ismerkedni senkivel. Szívből kívánom tényleg, hogy pusztuljon meg a francba az, aki odavetne valakit (akár engem, akár mást) a kancigányoknak azért, mert merészelek nemet mondani, és merészelem nem tűrni, ha zaklatnak, erőltetik magukat, és azt akarják éreztetni, hogy "rosszul járhatok", ha nem mondok igent. Inkább ti mit csodálkoztok, ha ilyen hozzáállással meg vagytok alázva, vagy levegőnek vagytok nézve?


Másrészt pedig, kinek képzelitek magatokat, hogy szerinteted még egy anonim oldalon is van akkora hatalmatok, hogy bárki ki akarjon térni a válasz alól, ha kérdeztek valamit? Nekem senkik vagytok, nem értek semmit nekem, szóvak nem motivál semmi arra, hogy kínosan himihumizzak itt.

Nem értitek, hogy nem magával az ismerkedéssel van a baj, nem arról van szó. Felőlem ismerkedhettek ott, ahol akartok, csak értsetek azonnal abból, ha nemet mondanak, és tartsátok tiszteletben a másikat. Ennyiről van szó.

2020. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 anonim ***** válasza:
96%

"Megint csak a flegmázás és a terelés megy."


Na, megint. :D Milyen terelés? Miért kellene terelnem neked? Tán nekem kellene megoldást kínálnom? Nekem semmi felelősségem nincsen a férfiak társkeresési gondjaiban, így nem kell sem válaszolnom, sem megoldást keresnem nektek, sem terelnem.

Én sem hárítom másokra a saját dolgaimat, bajaimat.

Nem érdekel, hány nő utasít vissza egy "átlagos" pasit. Még egyszer leírom: Nekem mindegy, hol ismerkedik, azt tesz, amit akar, csak legyen tisztelettel mások felé (aminek része az, hogy elutasítás után hagyja békén a másikat).

2020. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
0%

Na, megint. :D Milyen terelés? Miért kellene terelnem neked? Tán nekem kellene megoldást kínálnom? Nekem semmi felelősségem nincsen a férfiak társkeresési gondjaiban, így nem kell sem válaszolnom, sem megoldást keresnem nektek, sem terelnem.


Én sem hárítom másokra a saját dolgaimat, bajaimat.


Nem érdekel, hány nő utasít vissza egy "átlagos" pasit. Még egyszer leírom: Nekem mindegy, hol ismerkedik, azt tesz, amit akar, csak legyen tisztelettel mások felé


Választ kértem kezét csókolom, hogy hol ismerkedjen sikerrel egy átlag pasi. De megint kitérést kaptam. Az a baj, hogy ez olyan, mintha valaki megkérdezné tőletek, akár ismerős-ismeretlen, hogy hogy kell elkészíteni a húslevest, akkor elkezdenétek a törvényről vagy a naprendszer keletkezéséről hadoválni. Semmi logika.

2020. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne megemészteni bárkinek is azon, hogy némely debil, beteg állatnak annyi az összes reakciója, ha valaki nemet merészel nekik mondani, hogy kanciganyok elé vetné, meg erőszakoskodna és zaklatná és jelezné, hogy rosszul jár az illető, ha nemet mer neki mondani?!? Nehogy már ezt szó nélkül kelljen bárkinek is tűrnie! Esz megáll komolyan. Mit képzeltek ti, nektek mindent lehet következmény nélkül? Ha már zakkant állat módjára követed, zaklatod és erőszakoskodsz a másikkal, akkor nem kell csodálkozni, ha úgy viselkedik veled, ahogy megerdemled.
2020. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
100%

#64

Ismerkedjen baráti körök és közös érdeklődéseken alapuló közösségek által.

2020. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
100%
Talald fel magad, nehogy már ezt is nekünk kelljen a szádba adni, hogy hol ismerkedj basszus. Felnőtt ember vagy, vagy talán nem?! Nekem férjem van, miért én kéne magányos, szegény férfiaknak ismerkedést tippeket adnom? Főleg, hogy nem minden ember egyforma, ami az egyiknek bejön, az a másiknak nem feltétlen. Ismerkedj a baráti/ismerősi körben, a városodban/faludban elő nőkkel, ha egyetemista vagy, akkor az egyetemen, de akár a melóhelyen is lehet, ha nem gond, hogy később szakítás esetén egymást kell kerülgetni. Ja és mondok még jobbat: társkereső! Millió és egy fele társkereső van, hajrá.
2020. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 anonim ***** válasza:
89%
Megint, én írtam, hogy TE speciel sehol ne ismerkedj. Majd ha ember leszel.
2020. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott a többi jó néhány lehetőség, ami fel lett sorolva, de az olyan ember nem is értem mire fel támaszt elvárást a másik felé, hogy mondja meg hol ismerkedjen, amikor mindenre csak kifogással reagál! Mint mondottam: felnőtt ember vagy, oldd meg, én sem vetítem ki másokra a problémáimat és főleg nem követelőzőm, hogy márpedig válaszoljon nekem mindenki!
2020. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy akik a nők megerőszakolását hirdetik, azoknak az is oké, ha meleg férfiak erőszakolnak heterokat? Mert őket is visszautasítják ám, máshogy nem jutnak hozzá. Ha a férfinak születési joga, hogy megdugja, akit akar, akkor nektek is készenlétben kell tartani a popót.:D
2020. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
83%

#71

Miben nem értesz egyet a hozzászóló nőkkel?

2020. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!