Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik "senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik "senkinek sem kellenek", hetente hány pasit utasitotok vissza, vagy hagytok szimplán figyelmen kivül?

Figyelt kérdés
Miért?
2020. okt. 6. 16:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
90%
#30 Hagyd már, ez a sötétség ezt nem érti meg.
2020. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
94%

Most az miért baj, hogy én leírtam, hogy 120 kgosan is próbálkoztak?


Attól még nekem nem kellettek, nem vágytam alkalmi szexre. Komolyak alig alig akadtak.

2020. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
92%
Heti 0át utasítok vissza. Ugyanis pontosan heti 0 pasi próbálkozik nálam.
2020. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
96%

Szintén 0.

Figyelmen kívül azt a kategóriát hagyom, amelynek képviselői többek közt a már említett füttyögő munkások vagy az alkesz, láncdohányos, kábszeres fazonok, az apámkorúak stb. Szerencsére visszautasítanom nem kell őket, mert konkrét kezdeményezésig nem jutnak el.

2020. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
93%
Az éven kb 3.Eggyel lefeküdtem pár alkalommal,a másik kettő felejtős,az egyik egy undorító majom,a másik vagy 13 évvel fiatalabb.Több szokott lenni,vegyes felhozatallal és vegyes,hogy ki mit akar tőlem.Dugni akár mikor találok.Amúgy van barátom.
2020. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
89%

Beleszerettem egy férfiba pár hónapja akinek nem vagyok az esete.

Előtte elutasítottam egy csávót aki nem volt szimpatikus és egy fontos úgy intezése közben zavart, úgy, hogy amúgyis harapós volt a kedvem, meg egy fesztiválon offoltam egy sracot mert nem akarok részegen idegenekkel kefélni, bár ő is rendesen be volt állva. Szóval a statisztika 28 év alatt a következő:

1 sikeres kapcsolat (ő kezdeményezett)

1 kapott visszautasítás

2 elutasított próbálkozó

3 cockblock:a haveromat akarták felszedni, de velem parasztok voltak és emiatt a csajok elvesztették a szimpátiát a sracok iránt

1 kapott cockblock: a srác próbálkozott volna nálam de az egyik haverom lebeszelte rólam (nem fáztam ra mert paraszt volt)

A figyelmen kívül hagyás meg nem számolható mert nincs olyan férfi akiről én tudom, hogy próbalkozik/ tetszem neki, de ignorálom, ezt nem is értem... Úgyhogy ha nem akarjátok hogy figyelmen kívül hagyjanak akkor legyetek egyértelműek.

2020. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok és nem "úgy" hanem "ügy" intézés, bocsi.
2020. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
22%
2020. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
85%
Az elmúlt 9 évben zéró pasit kellett visszautasítanom. Nem próbálkoznak, mert nem vagyok külsőre vonzó nő, ellenben idegesítő igen. Nem egy nyerő párosítás, ha az ember társat akar. :D
2020. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
9%
Már megint lepontoztatok, nem unjátok még...
2020. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!