Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik "senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik "senkinek sem kellenek", hetente hány pasit utasitotok vissza, vagy hagytok szimplán figyelmen kivül?

Figyelt kérdés
Miért?
2020. okt. 6. 16:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

Hetente, 2.548.553 pasit utasítok vissza. De ez változó télen és nyáron. Felhozatalban vannak külföldiek, akik nem ismerik pestet. Van aki csak nem találja a pályaudvart és otthagy. :(


Voltam szórakozó helyen, de nem vagyok az a maga mutogatós fajta, de így is meghívtak valamire, de nem éreztem korrektnek, hogy a pasi pénzét igyam. Olyan "valamit valamiért" érzés kapott el, így inkább nem kértem semmit.


Vannak akik azzal ilyezgetnek, hogy jól nézek ki. Hátt... Nem tudom. Én a tükörben átlagos vagyok, mert mindig önmagam néz vissza.


Pedig jól esne egy meleg érzéki ölelés az ágyban, hogy a párom karjaiban aludjak el és magához húz. <3

2020. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy ti komolyan azt hiszitek,hogy a lányoknak hetente több tucat udvarlójuk van?:D

Nem gondolom magam csúnyának mégis vannak olyan hetek,hónapok amikor senki sem próbálkozik.

Az meg,hogy az utcán beszólogató munkásokat figyelmen kívül hagyom had ne tartozzon már ide.

2020. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Semennyit, mert nem kellek senkinek.
2020. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is fura ez. Ok, most már családom van, gyerekekkel közlekedem, de fiatal feszes lánykoromban is volt, hogy hónapokig senki nem próbálkozott, pedig igényes, csinos lány voltam.

Most a fütyülgetést, kocsiból dudálást szintén hagyjuk...

Nem tudom férfiaknak honnan jönnek ezek a téveszméi, hogy mindenkin fürtökben lógnak a férfiak.

2020. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Hetente? Semennyit. Évente is maximum egyet.
2020. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha az ordenáré beszólásokat és a szexuális ajánlatokat leszámítjuk, évente bepróbálkozik 1-2 pasi. De azok is inkább ne tennék....
2020. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

18 évesen volt az első kapcsolatom, pár hónapig tartott. Gyakorlatilag csak addig érdekeltem a pasit, amíg elvette a szüzességem, és egy hét múlva szakított.

24 évesen volt egy kolléga, aki erősen ráhajtott, én pedig elutasítottam. Nős, 50 feletti, erős dohányos, és túlsúlyos fazon. Munkahelyet kellett váltanom miatta. A végén a képembe vágta, hogy nagyképű picha vagyok, akinek örülnie kéne, hogy egyáltalán szóbaállt velem, és senkinek se fogok kelleni.

Eddig bejött.

Az új munkahelyemen nagyon beleestem egy kollégába. Sokat beszélgettünk, azt hittem, hogy kedvel ő is. Aztán egyértelművé tette, hogy csak szexre kellenék, de "mindketten ismerkedhetünk, mert ez csak szex." Köszöntem, nem kértem. Újra inkább munkahelyet váltottam.

Szerencsére most 90% nőkkel dolgozok együtt.

Szóval ez van. 27 év alatt csak párszor szexeltem, egy pasival, és kettőnek jó lettem volna üríteni.

Igazán irigylésre méltó, tényleg.

2020. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
Ez vicces. Föltesztek egy kérdést, válaszolunk rá. Majd megvádoltok azzal, hogy rinyálunk. Fck logic.
2020. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Mert valószínű mind hazudunk, mert még a csúnyácska nőknél is hatalmas sor pasi próbálkozik. :D Persze. Átlagosnak tartom magam, mégis kb. évi 1 komolyan nem vehető ajánlatot kapok, hogy "szép a farkam, megnézed?" Mondjuk most hálistennek éppen van kapcsolatom, úgyhogy nem panaszkodom.
2020. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Biztos ronda vagyok, de nalam nem probalkozik senki, max evente egyszer :D
2020. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!