Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, ti milyen szövegg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ti milyen szöveggel utasítotok vissza valakit, aki nem jön be nektek?

Figyelt kérdés
Nyíltan bevalljátok az illetőnek, hogy nem az esetetek, vagy valami tapintatos, "jaj, nehogy megsértsem" típusú lerázó dumát találtok ki?

2018. nov. 24. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Először nyíltan bevallottam, de a sokadik "mire vágsz fel ennyire, te ronda büdös ku.rva" reakció után átszoktam arra, hogy bocs, de van barátom.
2018. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

A többség szónélkül lelép.


Kellemes kis világ ez.

2018. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Mar bocsi, de miert lenne sertes, hogy nem akarok valakivel intim kapcsolatot?


Egy "bocsi, nem" boven eleg. Nem kell megindokolni. Miert is kene?

2018. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem egymást keressük. Ez a leggyakoribb.

Mellesleg az elején mindenkinek megmondom, hogy nem ígérek semmit, egyelőre csak beszélgessünk, aztán ha valaki hozzám képest gyorsabb tempóban akar haladni, illetve én (még) nem érzek a dologban többet, akkor annyival lerendezem, hogy "én nem ígértem semmit", és ez így is van, senki nem róhatja fel nekem, mert az elején ezt tisztáztam.

Ha a randi nem sül el jól, akkor meg volt még az a verzió, hogy maradjunk a barátkozás szintnél.

Egyébként társkeresőn sem kizárólag társat keresek, nyitott vagyok barátságra is, ha valaki szintén nyitott erre az opcióra, igazából bárhol bele lehet botlani olyan emberekbe, akikkel valamiben hasonló az érdeklődésünk, és lehet, hogy máshol sose futnánk össze, aztán nem biztos, hogy párkapcsolat lesz belőle, mert lehet, hogy más dolgokban meg nagyon nem passzolunk.

Nekem egyébként több baráti köröm van, pont azért, mert annyi minden érdekel, de a baráti köreimet meg nem, és akkor az egyik hobbim az egyik körhöz köt, a másik hobbim egy másikhoz, vannak túrázós ismerőseim, vannak futós ismerőseim, vannak táncos ismerőseim, vannak könyvmol (de soha ki nem mozduló vagy csak nagyon ritkán kimozduló) ismerőseim, vannak utazós ismerőseim, vannak animés ismerőseim, vannak papagájos ismerőseim... stb. És ezek között a körök között csak kis mértékben vannak átfedések.

2018. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egymást keressük/ nincs kémia/ nem tudom elképzelni, hogy ez kapcsolat szinten is működni tudna. Nem szoktam köntörfalazni, valóban ezt szoktam érezni. Volt múltkor egy sráccal egy randim, aki elég messze lakott, de lejött hozzám kocsival, volt kémia, de érzelmileg nagyon alapon volt. Elkezdte szidni a melegeket és azokat, akik terápiára járnak az első randin, én így totál lefagytam erre, ott már tudtam, hogy semmi nem lesz, de mivel ilyen messziről lejött, nem akartam egyből beszüntetni a randit. Neki azt mondtam, hogy a távolság miatt nem működne, nem láttam értelmét ecsetelni, hogy nagyon más a világképünk, mert szerintem nem értette volna.
2018. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

-Nem akarok ismerkedni.

-Nem vagy az esetem.


Ha nem ért a szóból meg is indoklom


-Nem akarok ismerkedni, mert csúnya/buta/lúzer/hímsoviniszta barom/gerinctelen/műveletlen stb vagy.

2018. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Látom, nem tetszik a verzióm, sebaj.

Mellesleg társkeresőn nekem van beállítva pár paraméter, ami fontos, például életkori korhatár, például hogy ne dohányozzon, ezeket pedig én komolyan is gondolom. Na most aki ezekre tekintet nélkül próbálkozik, mert úgy gondolja, hogy biztos nem számít annyira, meg hát majd az érzelmek felülírják, azokkal meg nem foglalkozom annyira, hogy még magyarázkodjak is, ott van feketén-fehéren, hogy kiesik valamelyik számomra lényeges szűrőből, ő erre cseszett, akkor magára vessen, ha így is próbálkozik és nem jön össze, nincs min csodálkozni, hiszen én leírtam. Ami számomra nem annyira lényeges, azt be sem állítom.

2018. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És van olyan, hogy azzal a szöveggel utasítotok vissza valakit, hogy "most nemrég szakítottam, és gondolni sem tudok arra, hogy új párom legyen"?
2018. nov. 24. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem téged kereslek.


Igen, kellhet egy kis magány a hogy a gondolatok a helyükre kerüljenek

2018. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem most nemrég szakítottam, akkor nem mondok ilyen indokot.
2018. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!