Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők, ti miért utasítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, ti miért utasítotok vissza egy pasit?

Figyelt kérdés

Konkrét esetek érdekelnének. Az is, amikor személyesen próbált közeledni valaki felétek és az is, amikor egy internetes ismerkedő levelet hagytatok figyelmen kívül.

Örülnék, ha egy kicsit kifejtenétek a magyarázatot.


Vagy azt is leírhatnátok, milyen céllal regisztráltok társkereső oldalakra :)


2016. jan. 22. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy srác, aki a buszmegállóban leszólított, hogy milyen csinos vagyok, de mivel cigizett, szépen megköszöntem és eloldalogtam. (Én nem dohányzom, és nem is szeretnék olyannal ismerkedni, aki igen.)


Volt egyszer egy éjjeli buszon, hogy nagyot fékezett, és a srác meg úgy három perc késéssel fogta meg a karomat, hogy ő megcsúszott, csak le se akarta venni rólam a kezét. Nyilván volt benne valami alkohol vagy más, de ez szerintem elég nyomulás. Legalábbis idegenektől nem szeretem az ilyen fizikai kontaktust.


Volt egy srác akivel helyet cseréltünk a buszon, és egész buszúton nem beszélgettünk semennyit, csak elköszönt, mikor leszálltam - ez nem tudom, ismerkedés akart-e lenni.


Facebook-on volt, aki írt nekem, és találkoztam is volna vele, de egy közös ismerősünktől (aki ismerte őt régebbről, én meg egyáltalán nem) megtudtam, hogy speciális iskolába tették át mert mindenféle durva dolgot csinált, meg késekkel járt iskolába, satöbbi... Még időben lemondtam a találkát, ki tudja, ha nem tettem volna, élnék-e még.


Társkereső oldalakon nem vagyok fent.

2016. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Az számít milyen kocsid van, házad, munkád, fizetésed. Ha átestél a rostán megkapsz egy műveletlen ingyenélő koloncot.
2016. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Az igazi ok mindig az, hogy a pasi nem néz ki elég jól. A többi csak ürügy.
2016. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%
Sose te nyomulj hanem a nő. Így nálad a labda.
2016. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem vonzódom hozzá szexuálisan. (külsőre nem tetszik kicsit sem!)
2016. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem érzek semmi olyan vonzalmat iránta, amiből párkapcsolat alakulhatna ki.
2016. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy srác, társkeresőn ismertem meg, még az sem zavart hogy kövér (nem a duci kategória volt) mert meglepően értelmes és jó leveleket írt. Találkoztunk, gyorsan rá tudott venni, mert vicces volt és minden. Élőben viszont akkora tapló volt és olyan elmebeteg humora volt hogy égtem a többi ember előtt is (ugyanis hangos is volt, beszólogatott másokra, tette az agyát) észbontó volt :S

Gondolhatjátok nem lett belőle kapcsolat.

2016. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

A legutóbbi három esetem konkrétan: két pasi sokkal fiatalabb volt, mint én, a harmadik nős volt.

De vannak más szűrőim is, például ha az írása tartalmilag is, és formailag is kulturálatlan, vagy egyértelműen csak dugópajtit keres, több száz kilométerre él, és csak a neten akar élvezkedni, stb.


Azért vagyok fönn társkereső oldalon, mert keresek valakit, akivel meg tudom osztani a mindennapjaim örömét-bánatát, el tudom tölteni a szabadidőmet, és éjszaka hozzábújva alszom el.

2016. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Akkor utasítom vissza, ha érzem, hogy előítéletes, csalfa, szexmániás, megbízhatatlan, a pénzemre hajt (igen, pasiba is van ilyen), vagy nem válaszol az üzeneteimre, ha nem áll mellettem a bajban, ahelyett,hogy megvigasztalna kétségek közt hagy, nem segítőkész. Stb. Még nem regisztráltam tárakeresőkre.
2016. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi pár évben azért utasítok vissza pasikat, akik egyébként bejönnének, mert párkapcsolatban élek. Ez van, én már letörlődtem a potenciális partnerek listájáról :)


Korábban meg jellemzően azért utasítottam vissza valakit, aki próbálkozott, mert nem tetszett. Vagy külsőre nem jött be, vagy ha jobban ismertem, akkor egyszerűen képtelen voltam másképp tekinteni rá, el sem tudtam volna képzelni, hogy több legyen belőle. Mindig komoly kapcsolatra vágytam, így ha ezt nem tudtam elképzelni, nem láttam benne a potenciált (hiába, hogy jó fej volt, vagy kedves, vagy intelligens, vagy ezek mind együtt, ha egyszerűen mint partner, nem éreztem volna komfortosan magam mellette), és így mindig tisztábbnak láttam, ha inkább az elején megszakítjuk az ismerkedést, és nem húzzuk egymás idejét.

2016. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!