Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok lehet olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lehet olyan, hogy egy fiút azért utasítotok vissza, mert vmilyen szinten visszataszít, hogy nyíltan szerelmes belétek és így már nem kihívás megszerezni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de engem is utasítottak vissza emiatt, mert nagyon látszott rajtam. Ne legyél olyan könnyen elérhető és sokkal érdekesebb leszel.

Az ilyentől meg is lehet ám ijedni, fordított helyzetben is voltam, én megijedtem tőle. Akkor megtanultam, hogy eddig rosszul csináltam a dolgokat. f

2011. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól félek már késő:S Esetleg ha kicsit eltávolodok tőle még lehet esélyem, mert különben nem tudja valójában miért is nem akar összejönni velem, szóval erre gyanakodom:S
2011. jan. 6. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem utasítottam vissza egy olyan pasit sem aki nagyon is tudtomra adta hogy szerelmes belém! Igaz nekünk nőknek jobban tetszik az ha egy pasiért küzdenünk kell és így lehet a miénk!(ez meg nyugtatja a nőket agyban)
2011. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább olyan volt, hogy bennem még nem alakult ki semmi a barátságon kívül, nem is vonzódtam az illetőhöz, ő pedig tényleg szerelmesen viselkedett velem. Akkor valahogy már nem is akartam többet vele találkozni, féltem, hogy nem tudok beleszeretni és úgy fogja érezni, hitegettem.


Viszont ha valakihez vonzódtam, akkor kifejezetten jól esett, ha nyíltan kimutatta irántam a vonzalmát, ilyenkor nagyon büszke voltam, hogy jé, bejövök ennek az irtó jó pasinak és még csak nem is titkolja. :)

2011. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja. Nagyon irritált.
2011. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha tudom ezt valakiről akkor valahogy teljesen mássá válik a szememben. Utálom ha valaki ezt nagyon nyomulósan mutatja ki. Ha tudja egy lány ezt rólad akkor vagy úgy reagál,hogy közelebb kerüljön hozzád ha te is tetszel neki, vagy ha ezt tudja és ennek ellenére nem közeledik akkor nem vagy az esete és akkor ne add tudtára többet.
2014. aug. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!