Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők, ti miért utasítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, ti miért utasítotok vissza egy pasit?

Figyelt kérdés

Konkrét esetek érdekelnének. Az is, amikor személyesen próbált közeledni valaki felétek és az is, amikor egy internetes ismerkedő levelet hagytatok figyelmen kívül.

Örülnék, ha egy kicsit kifejtenétek a magyarázatot.


Vagy azt is leírhatnátok, milyen céllal regisztráltok társkereső oldalakra :)


2016. jan. 22. 16:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Elég sokáig ismerkedtem, megpróbálom összeszedni a tapasztalataimat...

Nálam olyan szempontok játszottak szerepet, mint a hasonló értékrend, legyen közös témánk, közös hullámhossz, stb.

Voltak, akik objektív tényezők miatt estek ki (nagy távolság, korkülönbség, párkapcsolatban volt).

Ha megindult a beszélgetés és az alapok amúgy stimmeltek, akkor azt figyeltem, hogy mennyire vagyunk azonos hullámhosszon szellemileg, kulturálisan, értékrendben, életmódban, mennyire egyeznek az elképzeléseink.

Megindul-e bennem valami, vagy sem... Én az intellektusra bukom egyébként, így nagyon sokan kihullottak emiatt.

Aztán ha találkozó is volt, akkor már az érzésre hagyatkoztam: hogy hogyan érzem magam az illetővel, megmozdul-e bennem valami, megvan-e az a bizonyos "kémia".

Érdemes volt kivárni, mert lett olyan férfi, aki minden elképzelésemnek maximálisan megfelelt, és nagyon intenzíven hatott rám már az első randinkon. :)

2016. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Interneten egyszerűen senki nem érdekel, nem látom értelmét, ha valaki random ismerkedni akar (nem társkeresőről beszélek, oda nyilván az ember pont ismerkedési célzattal megy), hanem facebookon vagy itt rám írnak, és akkor most miaf-szt várnak, hogy két szép mondatárt majd én novellákat írok meg videóskypeolok meg körbeutazom az országot csak értük? Hagyjálmár, van miből válogatni helyben is.

Személyesen akkor, ha nem szimpatikus (akári miatt) vagy egyszerűen csak nincs kedvem ismerkedni.

2016. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Ja, példák:

-az egyik a harmadik randin megette az én kajámat, mikor nem figyeltem, amit egyébként én fizettem magamnak

- randin csak a nagyanyjáról beszélt, aki amúgy egészséges volt, tehát még csak azt se lehet mondani, hogy beteg, és amiatt volt a nagyi hatása alatt.

- sz-rul csókolt és képtelen volt megtanulni normálisan. Konkréten nem volt kedvem megcsókolni se.

- rasszista f-sz volt.

- azt mondta, hogy le kéne győznie az undorát, hogy megdugja az én (amúgy csodálatos) puncimat, mert tudja, hogy szexeltem korábban másokkal is (lol???) = szexista f-sz volt

- hihetetlenül feminin volt és nem vonzott semennyire

- rossz szaga volt

- már lefeküdtem korábban 3 haverjával, és kellemetlenül éreztem volna magam ha vele is lefekszek


ezen kívül volt számtalan olyan eset, amikor azért utasítottam vissza valakit, mert

- mással voltam

- nem volt kedvem ismerkedni, elvoltam egyedül

2016. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem regisztráltam még társkereső oldalra. Ellenben chatesre igen...de azt is még 10 évvel ezelőtt, csak azóta is fent maradtam. Bár beszélgetni sosem beszélgettem, inkább csak napóírásra használtam/használom. Persze voltak/vannak pasik akik ismerkednének, írnak. De sosem válaszolok. A legtöbb obszcén üzenetet küld.....erre nem is tudom van-e aki reagál egyáltalán... A maradék meg vagy bókol egyet...vagy annyit ír, hogy ismerkedne. Unalmas. De még ha nem lenne az, akkor sem írnék senkinek sem, mivel nem ismerkedés miatt vagyok fent. Egyébként meg azért utasítotok el akár élőben, akár neten egy férfi közeledését, mert férjnél vagyok. :D
2016. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki az utcán szólít le, azt MINDIG elutasítom, akkor is ha amúgy jól néz ki. Egyszerűen az nem az a szituáció, meg talán bizalmatlan is vagyok az idegenekkel. Más az ha már esetleg kialakul egy pár perces beszélgetés valami kapcsán, és létre tud jönni valami minimális vonzalom anélkül hogy tétje lenne.


Ha 1-2 randi után visszakozok, az azért van mert a szikráját sem érzem a vonzalomnak. Fura témákról beszél, fényezi magát, volt aki szlalomozva vezetett :), untat, vagy amúgy normális, csak mégsem hiszem azt hogy tudnék rá máshogy gondolni. Őszintén szólva ezekben az esetekben ez már az első randi előtt vagy az első randi ötödik percében majdnem biztosan tudható, de volt amikor kicsit reménykedtem hogy talán mégis vonzó lesz ha jobban megismerem, volt amikor gyűjteni kellett a bátorságom hogy nemet mondjak, volt amikor próbáltam udvarias lenni és túlzott bátorításnak hatott.

2016. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy leült mellém, dumált, hogy milyen jó kocsija van meg hasonlók. Ráadásul büdös volt, koszos volt a keze, és nyomult.


15 évvel idősebb volt nálam. Megmondtam, hogy köszönöm az érdeklődést, de nálam sok ekkora korkülönbség. Volt több is ilyen, volt, aki megértette, volt, akit úgy kellett melegebb éghajlatra elküldeni.


Neten meg az, ha nem képes értelmes mondatokat leírni. Csapong például. Es! Mindenhova! Felkiáltójeleket! Ír!

2016. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%

Millió oka lehet.

Amikor társkeresőn voltam fent, sok levelet kaptam. Eleinte próbáltam mindre válaszolni, ez két napig tartott, ráment a hétvégén napi 5-6 óra. Utána már ignoráltam a ctrl+c-ctrl+v által generált leveleket (pl. "Szia, szimpatikus vagy az adatlapod alapján. Van kedved ismerkedni?"). Választ csak az kapott, aki vette a fáradságot, hogy valóban nekem írjon.

Egyébként nem életem társát kerestem, leginkább csak szexet. Úgyhogy a legtöbb beszélgetést hamar erre a témára tereltem, egyébként meglepően nehéz még jó szexpartnert találni is..


Személyesen nagyon sok oka lehet a visszautasításnak.

Volt, aki egyszerűen nem tetszett.

Volt, aki buta volt.

Volt, akiből áradt a rosszindulat.

Volt, aki erőszakos és rasszista volt.

Volt, aki úgy gondolta, a randi után kötelező szexelnem vele.

Volt, aki eljött melegítőnadrágban, meghívott egy elegáns belvárosi kávéházba, ahol könyvecskét adnak a számlával, majd amikor a pincér letette a könyvecskét, gyorsan kinyitotta és visszahívta, mert nem volt nála pont annyi pénz és forintra kiszámoltatta vele a visszajárót. Komolyan, ha tudom előre hogy ezt csinálja, inkább fizetek én, nem volt szó nagy tételről, két kávét ittunk. Ja igen, a kávé mellé hozott vizet vissza akarta küldetni, mondván mi azt nem rendeltünk.

Volt, aki részeg volt, áradt belőle a piaszag.

Volt, aki erőszakos, nyomulós volt.


Most így hirtelen ennyi jut eszembe, de millió oka lehet egy visszautasításnak. A legtöbbször egyébként azért utasítottam vissza pasikat, mert épp kapcsolatban voltam.

2016. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi esetnél mentem haza, irtózatosan csapzottan, és késő este edzésről és egy sötét utcában odajött egy egyébként normális külsejű fazon, gyakorlatilag rám ordított, hogy nem adnék e neki cigit, mire szívinfarktus közeli állapotban kinyögtem, hogy nem és elszaladtam, mert megijedtem. Utánam kiabált, hogy mert a nők már csak a szexi csávókkal ismerkednek mi...? Tuti van cigid (nem dohányzom).


Nos ha ez ismerkedés akart lenni, én kb halálra rémültem. :D

2016. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Többen írták, hogy rasszista volt. Az miért baj? Minden értelmes, józanul gondolkodó ember rasszista.
2016. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

"Többen írták, hogy rasszista volt. Az miért baj? Minden értelmes, józanul gondolkodó ember rasszista."


Erre azért ne vegyél mérget!

Vagy ha ez igaz, akkor azért utasítom vissza a rasszista faxokat, mert én nem vagyok értelmes, józanul gondolkodó ember, tehát változatlanul nem illünk össze.

2016. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!