Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért rajonganak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért rajonganak annyira a pszichopatákért?

Figyelt kérdés
De most tényleg.

2020. szept. 8. 15:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
45%

Mert az illúzió sokkal vonzóbb mint a valóság. Amelyik férfi fut utánad az zsigerből nem kell. Olyan ez mint a fugu evés. Tudod hogy belehalhatsz, de pont azért vonzó!


Amúgy az még nem esett le a nőknek, hogy a sármos jópasik úgy 90%-ban önimádók? Szándékosan nem mondtam hogy pszichopaták. Hát ez az ára a csili-vili aranynak.

2020. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#15 pontosan ezt játszotta velem és több más sors társammal is az exem.

Bárkit meg tudott hódítani, mert nagyon ügyesen adta elő a mézes mázat, ha biztonságban érezte magát, akkor ócsárolt, folyamatos bizonytalanságban tartott, tehát azt amit írtál.

Hódításai fő kulcsa az is hogy eszméletlen jó teste van, igazi "nagykönyvben" leírt alakú nő.

2020. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Amúgy az még nem esett le a nőknek, hogy a sármos jópasik úgy 90%-ban önimádók? Szándékosan nem mondtam hogy pszichopaták. Hát ez az ára a csili-vili aranynak."


Azért "nem esett le", mert nincs így. 90%-ban biztos nem. A párom sármos jópasi, és kb. 25 éves koráig semmi önbizalma nem volt, és még most sem önimádó, szimplán csak lett egészséges önértékelése. De én akkor is vele voltam, amikor nem volt önbizalma. És ő az egyetlen eddigi életem során, aki meg tudja adni azt a lelki kapcsolatot nekem, amire vágyom.


Mondhatnám, hogy a középszerű vagy csúnya pasik nagy része frusztrált, megkeseredett, rosszindulatú féreg, annak is ugyanannyi értéke lenne, mint a te "ez az ára" blabla beszólásodnak, tehát nem sok.

Nem külsőtől függ a személyiség, hanem genetika + neveltetés.

2020. okt. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Na, ezen ne is vitatkozzunk, mert én láttam már olyan "sármos ésó pasit", aki valójában csak a nője számára volt az. Szóval tisztázzuk le az alapokat. Fotómodell külső, szikár, tornász testalkat, fullos háttér és egzisztencia. Tudod, a minden nő álma férfi. Egy pasi meg onnantól kezdve lesz önimádó, miánt ráérez hogy bármelyik nőt megkaphatja, és ezzel él is.


Egyébként a bomba nőkkel is hasonlóan járnak a pasik.


A kollégám is azt mondta a feleségére hogy brutál jó nő, majd amikor bemutatta, nem tudtuk hogy sírjunk vagy röhögjünk. A szubjektív dolgokat ezért nem jó objektívan kezelni. Nekem is volt olyan haverom, aki egy mamlasz unalmas fráterként kezdte a "pályafutását", de ráérzett arra, hogy a kisújját sem kellett mozdítania, mert a külsejéért rajongtak a nők. Szinte bárkit megkaphatott. Ezek után elszaladt vele a ló, nagyképű lett, manipulálta a környezetét. Ritka az az ember, aki a talajon maradna akkor, amikor rajong érte az ellenkező nem.

2020. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Én konkrétan lesz.arom, hogy a párom mások számára mennyire jó vagy nem jó, kizárólag az érdekel, hogy nekem milyen. :D

De egyébként arcra egyértelműen jóképű, testre pedig magas és inkább vékonyabb alkat, széles vállal, nem kigyúrt, kidolgozott, hanem amolyan "edzeget" heti 2x. A háttere nem fullos (szegényebb fajta családból származik, épphogy annyit tudtak neki adni, hogy az egyetemi tanulás alatt támogatták, de semmi lakás, kocsi meg ilyenek), de a karriere fiatalon beindult és nagyon erősen ível felfelé, ami a fizetésén is meglátszik. Az pedig tény, hogy mára már nagyon sok nőt megkaphatna, volt, hogy konkrétan szexelni hívta egy kolléganője a céges bulin. Csak egyszerűen ő nem ilyen típus, hanem egy introvertált kocka, valamint mindig komoly kapcsolatban gondolkodott. Ugyanis van ilyen típusú ember.

Őszintén szólva, min vitatkozol, saját magamat és a páromat ítélve több információm van, mint neked, nem veszem fel, ha esetleg személyeskedni próbálsz.


Ez a sztereotip dolog meg, amit leírtál, számomra értéktelen, ugyanannyi értelme van, mint minden csúnyább pasit frusztrált, nőgyűlölő kis féregnek tartani. Azt is ugyanúgy logikusan le lehet vezetni, de ettől még nem lesz egyetemes igazság.

Az ember jelleme kissé több mindenből tevődik össze, mintsem abból, hogy hogyan néz ki, és mennyire "sikeres" az ellenkező nemnél.

Engem kb. a szingli férfiak 99%-a minimum megd.ugna, és elég nagy %-uk kapcsolatra is hajlandó lenne velem, de egyszerűen nem érdekel, nem érdekelt soha, semmi értéke nincs ennek számomra, még az önbizalmamhoz sem ad hozzá negyedannyit sem, mint a személyes sikerélményeim, törekvéseim.

2020. okt. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Az a nő sem százas aki leáll velük , ők is ugyan olyan kattant agyauak akik a düh kitőréseiket akár fizikálisan fejezik ki..
2020. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!