Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmi bombázás online a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bombázás online a pszichopatákra jellemző?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, de ezt így nehéz megítélni.
2018. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nehéz megítélni?
2018. ápr. 3. 15:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert nem értjük, hogy nálad mi az, hogy szerelmi bombázás?


Hogy nem találkoztatok még sosem, de már szerelmet vall?

Vagy hogy poénkodik, mert udvarol, tetszel neki, és fel akarja kelteni a figyelmedet?


Nem tudjuk, hogy mi az, hogy szerelmi bombázás?


Vagy élőben vall szerelmet, vagy mi?

2018. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja, online..

oké

de még így sem egyértelmű a kérdésed

2018. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezalatt olyat értek, mint amikor azt írja a férfi a nőnek, hogy jobb, mint akikkel korábban együtt járt, szinte állandóan rá gondol, szíves smile-t ír sokszor, stb.
2018. ápr. 3. 15:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak udvarlás.

Oszd el olyan 10-el, és megkapod az eredményt.

Ez nem pszichopata.

Valószínű nagyon tetszik neki képek alapján, rég volt neki barátnője, és ezért révbe akar érni. Ez nyomulás. Nem pszichopataság.

Szerintem.

35/N házas

2018. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is tudok hasonló esetről, unokaöcsém 29 éves, és 7!!4 éve nem volt rendes barátnője, mert nem egy tökély arcra. Ezért, ha egy nő végre szóba áll vele, kábé ugyan így nyomul. Mindent egy lapra tesz fel, nagyon akarja a lányt.

Nyilván tetszik neki külsőre, de belsőre még nem ismeri annyira, hogy ilyet mondhasson, de így udvarol, meg akarja fogni a nőt.

Szerintem ez nem bűn..


Nem pszicopata.

2018. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Határeset... majd ha elkezd féltékenykedni, követelőzni, számon kérni - szintén még on-line, akkor sanszos, hogy az.

Én így csak ízléstelennek tartom.

Mégis mennyi és mekkora levélváltás után robbant így ki belőle a szerelem?

Ha kevesebb, mint 200, akkor légy óvatos vele)

2018. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha féltékeny alkat akkor lehet?
2018. ápr. 3. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, inkább ez a jelenség, ami aggasszon: hol voltál, miért nem írtál (úgy, hogy nem is vagytok kapcsolatban még, akár még nem is találkoztatok) Kivel találkoztál? Megverem azt a férfit, aki hozzádnyúl, hozzád szól, ilyenek..

Ez a beteges.


Az, hogy szivecskét küld, mert bolond, és el akarja nyerni a szíved, ne ijesszen meg annyira, persze nem kell,mindent elhinni, de na..

2018. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!