Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért rajonganak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért rajonganak annyira a pszichopatákért?

Figyelt kérdés
De most tényleg.

2020. szept. 8. 15:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy a férfiak többsége( és a nők is ugyan úgy) unalmas, az lehet... viszont az nem igaz, hogy csak az lehet izgalmas aki rossz fiú, bajkeverő vagy pszihopata...
2020. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk a bajkeverő meg a pszichopata az kicsit más.
2020. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon remélem, hogy senki nem hiszi azt, hogy azért "rajongunk" (szeretünk) valakit, mert pszichopata... A pszichopaták annyira megjátsszák magukat, annyira kedvesnek, figyelmesnek és törődőnek mutatják magukat, hogy ezt szeretjük meg. És csak később derülnek ki a problémák. Csatlakozom a 9-eshez, az enyémből se nézte volna ki senki, hogy milyen ember is valójában.
2020. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Utolsó mit csinált a tiéd?
2020. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
97%

Azt naaaaagyon hosszú lenne leírni, de megpróbálom röviden. Úgy beszélt velem, mintha a seggéből rángatott volna ki, olyanokat mondott, amiket a legnagyobb ellenségemnek se mondanék soha. De nem mindig. Egyik nap így viselkedett, másnap meg normális volt, ezért is zavart össze teljesen. És ha kiakadtam (utólag látom, hogy jogosan), elintézte annyival, hogy túlreagálom. Mindig tudta, hogy mit kell mondani abban a pillanatban, de egyébként folytonos bizonytalanságban tartott. Nem is nevezhetném az exemnek, mert "hIvAtAlOsAn" nem voltunk együtt. Persze tök olyan volt, de ez is az én hibám, én vagyok a naív, hogy ha úgy viselkedik velem, mintha kapcsolatban lennénk, akkor azt gondolom, hogy kapcsolatban vagyunk. :D Egyszerre engedett is, meg nem is. Ha szembesítettem dolgokkal, vagy kérdeztem valamiről, mindig terelte a témát, de nagyon ügyesen, és olyankor egyébként normális volt, de aztán másnap ismét gyökér lett. Mindezek mellett folyamatosan másokhoz hasonlítgatott, és úgy bántott, úgy vette el az alapból nem létező önbizalmamat, hogy észre se vettem.


Ez így röviden, tömören nem hangzik annyira rosszul, mint amilyen valójában volt. Egy másik oldalon leírtam sokkal hosszabban, részletesebben is, ha érdekel, írj és elküldöm, de itt nem akarlak ezzel untatni (bár szerintem sokkal érdekesebb, mint röviden).

2020. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
49%
Újabb provokálás, nem is érdemes reagálni rá.
2020. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
#16 Miért lenne provokálás?
2020. szept. 11. 07:14
 18/36 A kérdező kommentje:
8 én ismerek ronda pszichopatát,ő nála is kezdeményeznek a nők. Már szinte alfahímek. De mi olyan alfahím egy pszichopatában?
2020. szept. 11. 15:37
 19/36 anonim ***** válasza:
92%
13-as és 15-ös vagyok. Akiről én beszéltem, ő kifejezetten nem tetszett külsőre. Ezt az "alfahím" szót felejtsétek már el, annyira gáz... Mégegyszer mondom, NEM az a vonzó, ha valaki pszichopata, sőt, miután megtudod, egy életre megutálod őt/őket. Az a hamis kisugárzás és karizma a vonzó, amit előadnak. Tökéletesen tudnak manipulálni, ezért érik el könnyen, hogy még átlag alatti külsővel is vonzódjanak hozzájuk a nők. Mindenki azt mondja, hogy őt nem lehet átb..szni, de amikor ott vagy egy ilyen helyzetben, fel se tűnik, hogy manipulálva vagy. Hidd el, ha ismernék (rajta kívül) egy pszichopatát, akiről tudnám, hogy az, messziről elkerülném, nem vonzódnék hozzá. Ez csak addig vonzó, amíg ki nem derül az igazság.
2020. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
33%
A nők ösztönlények,ha tetszik ha nem.A bátorság,karizma,jó alkalmazkodóképesség evolúciós előny.Persze a pszichopaták túltolják,pl.gátlástalanok,de egy nő inkább ezt választja,mint egy nyuszit.Mert egy pszichopatának van előnye is,viszont egy nyuszinak csak hátránya.
2020. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!